320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wilshere volley Celticu mängust.

    Kommentaar


      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Viie hooajaeelse mängu põhjal on muidugi täiesti adekvaatne panna 21 aastase mängija küllalt katkendlikule 4,5 aastasele klubikarjäärile punkt. Esimese hooaja-kaks oli ta parimal juhul reserv, 07/08 vaikselt juba lubas midagi ja eelmine hooaeg läks pea tervenisti vigastuste nahka. Kui üldse pre-seasoni põhjal mingeid järeldusi teha, siis on ta senini näitanud sellist 07/08 hooaja teravust. Seda, et ta on üpris ühedimensionaalne mängija, lüpstes ääri rohkem oma kiiruse kui tehnikaga ja värava ümbruses ei tee alati kõige targemaid otsuseid, pole mingi uudis. Kui kangesti tahad lõplikku hinnangut anda ootaks kasvõi hooaja keskpaigani ära.

      Selliste kriteeriumite alusel võiks juba eos vee peale tõmmata nii Denilsonile, Diabyle, Velale, Djouroule kui ka Bendtnerile. Esimesel kolmel võib seda hooaega tõesti nö viimaseks võimaluseks pidada, aga kuivõrd brass ja prantslane on väikestviisi Wengeri eriprojektid, siis ega neistki mingi väega nii pea lahti ei saa.
      Jah, aga sa kõmmutad ikka mu algsest pointist kaarega mööda - ta ei näita arengu märke. Ta teeb ikka samasid rumalaid otsuseid ja klappidega kappamist nagu eelnevad aastad. Ma isiklikult lootsin näha et peale eelmist tuksiläind aastat ja seejärel koondisest välja kukkumist ta on teinud mõned järeldused. Aga nagu näha ta jätkab endiselt samast kohast mis enne - ehk kiirus ja mõned lucky põrked et pall saada ning asi lõppeb ikka sellega et teeb vale või ebatäpse otsuse. Selge et pre-season on vormi ehitamise aeg, aga see ei tähenda et mõttelagedus peaks mängus valitsema.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Mitte et ma ei tahaks et ta hästi mängiks, aga ta lihtsalt frustreerib mind üle igasugu piiride oma tunnel-visionis otsajooneni tormamisega.

        Ok, 2 söötu, fair game.
        Tehnilisi "kruttijaid" on satsis niigi jalaga segada - 1 walcotti-kiirune sirgjooneline mängija kulub igal juhul ära. Ta on juba tõestanud, et suudab olla otsustaval päeval match-winner nii Arsenalis kui ka koondises. Tüübile on mängukogemust lihtsalt vaja. Eks siis näe, et kes-kus-mis.
        Iseloom on muidugi jah teine tera - uut Pennanti ei soovi tõesti. Eks aeg näitab.

        Kommentaar


          Teist poolaega kahjuks ei näinud, kas Almunia oligi nii hea, kui Goal.com teda kirjeldab? Kui nii, siis võib uuele väravahile ja hooajale vee peale tõmmata.

          Kommentaar


            Walcottist rääkides pole ma teda täielikult maha kandnud, aga üldjoontes kipun marv3llousiga nõustuma. Igasugune (hüppeline) areng Theo poolt on minu jaoks meeldiv üllatus.

            Veel noortest Ühendkuningriikide alamatest rääkides (kui terminites täpne olla), siis nii Wilshere kui Frimpong omavad kõvasti talenti. Viimasel see küll veidi toorem, aga siiski julgustav. Mõlemal samaaegselt nii plussiks kui miinuseks võitluslikkus, parandada tuleb palli/vastase ründamise ajastatust, Wilshere võiks teinekord palli natuke kiiremini edasi sööta. Aga kõik see saab tulla vaid mängupraktikaga, poisid alles 18-aastased.

            Väravavahtidest - kui uut esivahti ei osteta, siis pigem näeksin sellel kohal Almuniat kui Fabianskit.
            Supplies!

            Kommentaar



              midagi ilusat elisest

              Kommentaar


                seda loodaks sel hooajal tihedamini nägema hakata. aga kahjuks arvan, et wilshere ikkagi piisavalt palju mänguaega ei saa.. keskväljal on konkurents päris tihe. ilmselt saavad diaby ja nasri ja denilson ja rosicky ennem väljakule, kui wilshere.. aga no tahaks midagi ilusat näha temalt veel:P

                Kommentaar


                  Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                  seda loodaks sel hooajal tihedamini nägema hakata. aga kahjuks arvan, et wilshere ikkagi piisavalt palju mänguaega ei saa.. keskväljal on konkurents päris tihe. ilmselt saavad diaby ja nasri ja denilson ja rosicky ennem väljakule, kui wilshere.. aga no tahaks midagi ilusat näha temalt veel:P
                  ei tahaks nõustuda.
                  denilsoni fenomeenist pole ma kunagi aru saanud, pigem alexandre song DMFiks ja rosicky pole enam kaugeltki see, mis ta kunagi oli.
                  ehk siis wilsheri võimalused platsile saada tunduvad head, arvestades wengeri poliitikat jne.

                  Kommentaar


                    no songi ja fabregast ma ei hakanud mainimagi, need on poolkaitse alustalad selles meeskonnas hetkel..
                    aga ma ei tea.. no wengeri poliitikas ma pole küll kindel. rosicky pole minu mokka mööda mängija, mitte üldse. välja arvatud see suht soolo värav eelmisel hooajal. hetkel ei meenu, kelle vastu, aga see, mis ta ise ette posti tugevalt kõmmutas..
                    igatahes tihti oleksin ise lootnud rivistuses mingit teist nime näha, aga uskumatult palju oli just tema nime seal..
                    ja denilson.. ma ei tea, mulle ta meeldib, aga kahjuks pole ka suutnud püsivat head mängu näidata.. vähemalt lööb vahel mõne värava..
                    aga minu point just oligi, et wilshere'i oleks tahtnud pärast eelmise aasta Emirates Cupi juba eelmisel hooajal rohkem arsenalis mängimas näha.. aga kuna see võimalik ei olnud, oligi hea, et laenule läks.. nüüd tahakski rohkem teda mängimas näha :P potentsiaali on rohkem kui rubla eest.

                    Kommentaar


                      Keskpoolkaitses on praegu kõige raskem varumeestel silma paista.
                      Ramsey,Wilshere, Diaby, Rosicky, Nasri, Denilson kandideerivad kohtadele, samas kui Fabregas ja Song on kindlad põhi mehed.
                      Veel arvan, et tuleks osta üks maailmaklassist keskkaitsja, väravavahi ostu ma eriti ei usu, kuigi oleks hädasti vaja.
                      Võimalikud koosseisud:


                      1. Almunia/cszsxesny/fabianski/mannone/

                      Sagna-TV-uus ost-Clichy
                      ---------song-----------

                      --Fabregas--Diaby(Nasri)

                      RvP-----Chamakh--Arsh



                      2. Scszsxesny/fabianski/mannone/almunia

                      Eboue(Nordtveit)-Kosc-Djoruou-Gibbs
                      --------Denilson(frimpong)------

                      ---Rosicky--Ramsey(wilshere)------

                      Walcott--Bendtner--Nasri(Vela)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                        Veel arvan, et tuleks osta üks maailmaklassist keskkaitsja
                        Et Koscielny, kelle eest Wänger maksis 10 milkut, läheb pingile?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Emir Spahic, Bosnia koondise kapten, on tõenäoliseim ost meil kaitsesse kellest on juba mõningad päevad räägitud ning mees on oma facebooki lehel kinnitanud, et läbirääkimised Arsenaliga käivad. Samas on Montpellieri klubi ametlik kodulehekülg andnud teada, et nendega pole keegi ühendust võtnud - võta sa nüüd kinni. Igatahes tugeva Wengeri-stiilis transferiga on tegu ning Spahic ilmselt rahulduks ka 3. valikuga kaitses. Iseasi kuidas muidugi Koscielny premieriga kohaneb - ta on ikka maru pisike tegelt.

                          Väravahi tulekusse hakkab mul usk ka kaduma vaikselt. Mul on tunne et Schwarzer oli juba "done deal" ja oodati millal uus manager saabuks et saaks kaupa teha, kuid õnnetul kombel sattuks selleks treeneks Mark Hughes kel Wengeriga just parimad suhted ei ole ning Hughes kinnitas eilsel pressikal et klubi parimad mängijad pole müügiks.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Schwarzer nüüd küll pole eriti parem võrreldes sellega mis Arsenalil hetkel on. Nii palju, kui ma lugenud olen, oli Almunia terve hooaeg mingisuguse vigastusega kimpus. Üleeelmine hooaeg mängis ju hispaanlane korralikult ja käisid ka jutud teemal Almunia ja Inglismaa koondis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Et Koscielny, kelle eest Wänger maksis 10 milkut, läheb pingile?
                              Pigem võibolla siis vaja osta mõni 30ndates aastates Premier League kogemustega kaitsja, selline Sol Campbelli tüüpi.

                              Kommentaar


                                Imelik, miks ei osteta korralikku väravavahti. Frey pidid ju vahepeal ostma, ta pole eriti kallis ka või ostavad venku lõpus endale, mis siis et ta ülikallis on, aga ilma korraliku VV ei võida nad see hooaeg jälle midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X