320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    ja teiseks, kas see on tõsi, et muru enne mängu ei kastetud?
    Miks seda kastma peaks? Mina veaks enne Arsenaliga mängu sinna veel liiva ja kruusa peale.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Miks seda kastma peaks? Mina veaks enne Arsenaliga mängu sinna veel liiva ja kruusa peale.
      no muru näeb rohelisem välja kui kasta. ikkagi teleülekanne ja värk.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        no seda väikest asja ikka saab. kui penaltit ära ei löönud, oli viigivärav nagunii aja küsimus. aga korraks nagu lihtsalt tekkis lootus, et äkki ei tulegi.

        aga mul on kaks küsimust ka. neljandalt kohtunikult tahaks küsida seda, kust ta selle 4 lisaminutit sinna teisele poolajale otsa leidis. ja teiseks, kas see on tõsi, et muru enne mängu ei kastetud? saaks hoopis sunderlandi muruhooldajaid mõnitada kohtuniku asemel.
        4 lisaminutit ei tundu liigse ülepakkumisena, arvestades mängupilti, vigasid, kaarte, penaltit. Need peaks ju kõik aitama minuteid kerida?

        Esialgsed päringud kinnitavad väidet, et muru ei kastetud. Ei kandideeri absoluutsele tõele, kuna tavaline minu küsitlusaluste käitumine on selline, et viimane mängueelne õlu võtab oma aja ja SoL'ile jõutakse parimal juhul alles avavileks...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
          Poisid, saage üle

          Kõik oli kenasti ajas sees. Mackemid said nurgalöögi, olukord kestis ja Bent lõi ära. Lihtne! Jahuda siin miskitest kelladest ja kohtuniku ebaõiglusest (+aga me teile emiraadistaadionil näitame)... nutt ja hala. Ja häda. Ja hala. Ja häda.

          Ei! Selle asemel käib kiu-kiu kohtunikest ja kohtunike kelladest. Hale.
          kahju, et sa SAFi kella naljast aru ei saand, mis sest, et irooniline nali.
          Zenden päästis mängu tegelikult, sest ta pani palli nii kiirelt karistusalla tagasi, et kohtunik ei jõudnud ära vilistada, kuigi samas oleks võinud..

          Kommentaar


            Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
            kahju, et sa SAFi kella naljast aru ei saand, mis sest, et irooniline nali.
            No offense @Mask

            Aga "Jep, Bruce ju SAF-i vana sõber, mõjus samamoodi" Arsenali logo kandvat kommentaari lugedes läksid nali ja iroonia must vist tõesti mööda. Et nagu?...
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              Uskumatu, et Dowdi lisaaeg veel teemas on. Konsensuse saavutamiseks tuleks ilmselt süü Clichy peale veeretada. Mida ma ka eeskujulikult teha kavatsen.

              FA poolt muidugi õige otsus Wengerit karistada. Huvitav oleks ainult teada, millise mõõdupuu järgi seal neid karistusi määratakse, sest vägisi jääb tunne, et üks on ikka võrdsem kui teine...

              Kommentaar


                aiFo mina ütlen küll respect, et võitlesite meeletult peale absurdsest väravast kaotusseisu jäämist ning lõpuks omale punkti teenisite. 100% oma viga meil, et seda mängu kotti ei pannud pendlaga ning et Song otsustas varem dussi alla minna.

                4 lisaminutit oli võib olla kerge liialdus, ei olnud nii pikki pause ja nii palju vahetusi et poleks 3ga hakkama saanud, aga ok - "koduvile" - oli 4 siis oli. Ning see et ta 15 seki peale 94. ära löödi ei olnud küll kohtuniku süü. Nurgalöök anti, löödi puhtaks, situatsioon kestis, tesenderdus tagasi ja värav. Oleks puhtakslöögist saanud palli Arsenali mees ja sellega kaks saamu keskjoone poole teinud oleks asi lõppenud olnud, aga mina küll ei ütleks et nüüd meeletult liiga tehti kuna see 4 on minimaalne aeg mis tuleb mängida, kui on pisikesed seisakud selle 4 jooksul siis võib vabalt lisanduda kohtuniku otsuse järgi natuke.

                Aga jah, kui mõned halajad välja jätta siis enamus kommentaare on ikka kerge irooniaga siin peace!

                Kellegile peale Songi ei olegi midagi tõsist ette heita sellest mängust. Natuke liiga vastutustundetult tegutses iga vea puhul mis ta tegi, lisaks protesteerimine - selge et Dowdile lõpuks üle viskas. Clichy ja Arshavin on need kellele ma heidaks ette juba terve noore hooaja mängude pealt et Andrei ei suuda absoluutselt kaasa töötada ning enamus üritusi mis talle luuakse ta lihtsalt luhtab - täielikult piima järgi lähevad enamus lööke. Clichy tegutsemine kaitses on aga täielik müstika - Braga mängus kaotas oma karistusalas palli, sama Sunderlandiga. Ma ei kujuta ette mis temaga toimub, rünnakut toetab väga kenasti ja mina teda veel Gibbsi vastu vahetada ei tahaks selles mõttes, aga kurat mees võta end kaitses kokku!

                Cesci vigastus "õnneks" ainult kaks nädalat ning Chelsea mänguks loodetavasti rivis.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Vabandused, kui ma kellegi tundeid solvasin selle väikse naljaga.

                  Arsenal eesotsas Rosickyga olid süüdi, et võitu ära ei võetud. Denilson hea mees hakkas ka lõpus peale peksma selle asemel, et palli hoida ja aega viita.

                  Kommentaar


                    Cesc olla twitteris avaldanud lootust, et ta vigastuse pikkus saab olema vaid kaks nädalat. See ilmselt on positiivne stsenaarium.

                    Ning kui Wenger nõustub karistusega täna enne lõunat, jätab ta vahele õhtuse mängu. Kui pärast seda, siis laupäevase kodumängu WestBrommiga. Kui ettepandud karistusega siiski ei nõustuta ja komisjon ikkagi musjöö süüdi leiab olevat, katab karistus ilmselt muuhulgas Chelski võõrsilmängu.

                    Lisaks täna ilmselt keskmisest tugevam Carlingu koosseis? Fabianski, Djourou, Gibbs, Song (tal vaba nädalavahetus ees), Eastmond? Lansbury? Denilson? Thomas?

                    Kommentaar


                      Kas Premiershipis teenitud mängukeeld ka mitte koduseid karikasarju ei hõlmanud?

                      Sellisel juhul kannaks Song täna oma karistuse ära ja saaks nädalavahetusel jälle kenasti platsile joosta.

                      Kommentaar


                        kõlab veenvalt. küllap nii ongi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                          No offense @Mask

                          Aga "Jep, Bruce ju SAF-i vana sõber, mõjus samamoodi" Arsenali logo kandvat kommentaari lugedes läksid nali ja iroonia must vist tõesti mööda. Et nagu?...
                          Ei oskagi öelda, kummas nüüd viga on. Kas Arsenali või Sunderlandi fännis, sest mul jaoks tundus see teine kommentaar samuti pigem mõnusa killuna kui mürki täis solvanguna :P
                          Seda ka, et kuidas sai Sunderland mängida viiki klubiga, mis on isegi Tottenhamist väiksem klubi ja selle üle veel rahul olla ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                            Seda ka, et kuidas sai Sunderland mängida viiki klubiga, mis on isegi Tottenhamist väiksem klubi ja selle üle veel rahul olla ?
                            Kas see ongi nüüd iroonia kõrgem pilotaa˛?

                            See Sunderlandi mäng oli klassikaline viimase minuti haigus. Kuna Songa punase ajal striim katkes ei pannud tähelegi, et vähemuses mängitakse. Seda kahetsusväärsem on Rosicky penalti. Aga mis seals ikka, kui kõik kulgeb plaanipäraselt saab Spu*s täna jälle DVD-kollektsiooni täiustada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                              Kas see ongi nüüd iroonia kõrgem pilotaaž?

                              See Sunderlandi mäng oli klassikaline viimase minuti haigus. Kuna Songa punase ajal striim katkes ei pannud tähelegi, et vähemuses mängitakse. Seda kahetsusväärsem on Rosicky penalti. Aga mis seals ikka, kui kõik kulgeb plaanipäraselt saab Spu*s täna jälle DVD-kollektsiooni täiustada.
                              Ma arvan, et Umbadapopp vihjab sellisele toredale uudisele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                Kas see ongi nüüd iroonia kõrgem pilotaa˛?
                                vabandust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X