320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midagi nostalgitsevatest fännidele ja mcn´le.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Midagi nostalgitsevatest fännidele ja mcn´le.
      Hea lugemine. Legendid.

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Midagi nostalgitsevatest fännidele ja mcn´le.
        Seal samas sisukas artikkel Adamsist, kes on end kenasti sisse seadnud sellises kolossaalses jalgpalliriigis nagu seda on Aserbaidžaan.

        Kommentaar


          Mis kell meie aja järgi homme ManU- ga mäng on ?

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Mis kell meie aja järgi homme ManU- ga mäng on ?
            Leiad interneti üles, internetist selle foorumi ja isegi arsenali teema, aga ei suuda leida, mis kell mäng (millest ma oletan, et sa väga huvitatud oled) hakkab, nice one.
            Kell 20.00 siin meie aja järgi, seega Eestis 22.00, maga hästi.

            E: sinu profiilis ilutsev info on muidugi kuld, seega ma ei imestagi.
            Biograafia:
            Jalgpalli pede
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Leiad interneti üles, internetist selle foorumi ja isegi arsenali teema, aga ei suuda leida, mis kell mäng (millest ma oletan, et sa väga huvitatud oled) hakkab, nice one.
              Kell 20.00 siin meie aja järgi, seega Eestis 22.00, maga hästi.

              E: sinu profiilis ilutsev info on muidugi kuld, seega ma ei imestagi.
              Biograafia:
              Jalgpalli pede
              Premieri kodukal oli jah ´kirjas , et 20.00 aga kuna ei mäletanud palju ajavahe on siis küsisin. Nüüd vaja kohe tekitada selline kisa sellise asja pärast? Vaevalt. Peace

              Kommentaar




                Flappy väidetavalt vigastatud täna ja noorem poolakas alustab!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Almunia on 3. väravavaht nüüdsest?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                    Almunia on 3. väravavaht nüüdsest?
                    Hetkel vist tõesti. Ta on juba pikemat aega vigane või siis "vigane". Fabiansky pole väga hull olnud. Tõrjuda on ta alati osanud, aga kõrgete pallidega on ta paremaks läinud, kuigi ka seal on ta ikka veel ebakindel. Noorem poolakas (ta võiks oma nime muuta või võtta omale mingi hüüdnimi mida annab ka meelde jätta kuidas kirjutatakse) on siiamaani ainult häid mänge meie särgis teinud, olgugi et neid mänge on ülivähe olnud.

                    Kommentaar


                      Miks Wenger Mannone'it enam ei kasuta mulle jättis üsna sümpaatse mulje nende ükskikute mängude põhjal milles ta osalenud on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keloo Vaata postitust
                        Miks Wenger Mannone'it enam ei kasuta mulle jättis üsna sümpaatse mulje nende ükskikute mängude põhjal milles ta osalenud on
                        Hullis laenul ju. Päris okeido olnud ka seal, niipalju kui FLS'st näidatud.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Hetkel vist tõesti. Noorem poolakas (ta võiks oma nime muuta või võtta omale mingi hüüdnimi mida annab ka meelde jätta kuidas kirjutatakse)
                          Roger Chesney


                          Mis chesney mängimist puudutab siis on see ilmselt Suni fabrikatsioon.

                          Täna siis manu ja Mr Webb meie vaenlasteks, loodetavasti suudame selle traffordi needuse purustada ja mängupilt kajastub ka ikka lõpptulemuses. Kuigi reaalsus on see, et küllap antakse meie vastu paar kahtlast penaltit või jäetakse meile andmata ja omaväravast võtab Manu oma punnid ära. Hoolimata kõigest tuleb põnev andmine nagu ikka.

                          Kommentaar


                            Ettenutja!
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kas teab keegi, kas mõni kanal nendest mängu näitab?
                              Kanalid
                              JK Liverpool Pub

                              Kommentaar


                                Ei vist, Viasat Sport Baltic näitab mängu live.
                                Selleks vist peab selle Viasat Sport paketi tellima.
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X