320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    esinelik 6 punkti sees ja pool hooaega mängida. vara veel kedagi maha kanda.arvan, et chelsea on manust ees kevadel.

    Kommentaar


      Algselt postitas jukss Vaata postitust
      John Obi Mikel three months ago: "We know we'll beat Arsenal every time
      nojah, kuni praeguse hetkeni oli tal alust nii arvata,
      aga iga asi saab kord otsa


      Arsenal end dismal run against title rivals: Win-less in their last eleven games against perennial title rivals Chelsea and Manchester United
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ei noh, sama sats? Carvalho, Ballack, Deco, Belleti, Cole ... on asendunud Kakutade ja Brumadega ...
        Ja ka Ramireste, McEachranide ja Yossidega. Meeskonna selgroog Cech-JT-Essien-Lamps-Drogs´i näol on ju alles. Ei ole suudetud vigastusi nii edukalt vältida kui eelmine hooaeg ning peamisel kahurväel on aastake peale tiksunud. Sellest viisikust, kelle sa välja tõid, igatsen ainult Deco taolist kreatiivset mängijat sinna keskväljale. Neid võitlejaid seal juba Mikeli, Essieni ja Ramirese näol on. Loovusest jääb aga kõvasti vajaka hetkel. Eks loodeti, et need tühjaks jäänud kohad suudetakse nooremate või siiani kahvatumate poolt ära täita, kuid ilmselt kiirustati pisut nende noorte peale lootmisega.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Ja ka Ramireste, McEachranide ja Yossidega. Meeskonna selgroog Cech-JT-Essien-Lamps-Drogs´i näol on ju alles. Ei ole suudetud vigastusi nii edukalt vältida kui eelmine hooaeg ning peamisel kahurväel on aastake peale tiksunud. Sellest viisikust, kelle sa välja tõid, igatsen ainult Deco taolist kreatiivset mängijat sinna keskväljale. Neid võitlejaid seal juba Mikeli, Essieni ja Ramirese näol on. Loovusest jääb aga kõvasti vajaka hetkel. Eks loodeti, et need tühjaks jäänud kohad suudetakse nooremate või siiani kahvatumate poolt ära täita, kuid ilmselt kiirustati pisut nende noorte peale lootmisega.
          Jajah, Bruma = Carvalho, Yossi = Cole, Ramires = Ballack, Josh = Deco jne. Selge see, et otseselt asenduseta pole nad jäänud, aga tasemevahe ja kogemus on ikka meeletu. Sama nagu Poolist läksid ära Hyypia, Arbeloa ja Xabi - tundus nagu ainuke keda igatseti juttude järgi oli Xabi aga sa ei saa kogenud vanade osatähtsust alahinnata. On suur vahe kas sul tuleb mängu selline kunn nagu Ballack või oma esimesi samme liigas tegev Ramires.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            aga sa ei saa kogenud vanade osatähtsust alahinnata. On suur vahe kas sul tuleb mängu selline kunn nagu Ballack või oma esimesi samme liigas tegev Ramires.
            Kindlasti ei saa vanade tähtsust alahinnata ja üritan seda ka mitte teha. Olin ka pigem poolt, et Bally oleks veel aastakese vastu pidanud. Samas kui vaadata, et Leverkusenis on vennal juba probleeme vigastustega, siis võimalik, et füsiod ei olnud tema kehalise olukorraga nii rahul ning ei pidanud mõtekaks jätta. Ja no pole ka ju Ballacki asemel mõtet tuua mingit kuradima Lee Bowyerit sisse puhtalt selle pärast, et ta on ka tank. Siis seisaksime aasta kahe pärast uuesti dilemma ees.

            Kommentaar


              Wenger tegi tõesti taktikaliselt väga suurepärase lükke. Djourou hoidis ilusti Drogba vakka ja Walcott nullis Cashley ründetegevuse ära. Clichy on ikkagi minu jaoks liiga ulmeline vend, see kuidas tema mängib ei ole kaitsjale lubatud. Loodame, et Gibbs saab ruttu terveks ja lükkab Clichy pingile

              Kommentaar


                Ilus oli vaadata kuidas teravad ühepuutesöödud liiguvad jalalt jalale. Lampardi polnud üldse näha. Fabregas lükkas ilusti Arsenalile hoo sisse ja Londoni sõpradel taoti puur täis. Kui Nasri ka veel hoo üles võtab siis on teine barca olemas.
                Täitsa kena pilt, see aasta on premieri tiitel käeulatuses.
                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                http://www.jkpiraaja.ee/

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Clichy on ikkagi minu jaoks liiga ulmeline vend, see kuidas tema mängib ei ole kaitsjale lubatud. Loodame, et Gibbs saab ruttu terveks ja lükkab Clichy pingile
                  Ma ei saa aru Clichyle suunatud kriitikast. Minumeelest ta võttis hästi Malouda mänguisu ära ning oli seal pidevalt nagu pind perses neil. Hea oli ka vaadata, et üle pika aja on keskkaitses ka üks tower. Sellise koosseisuga võib juba mängida.
                  Tiitliheitlusest ma küll Chelseat, ega kedagi veel välja ei jätaks, sest nagu hooaeg on näidanud, kõik suuremad suudavad koatada kõigile, ja võita kõiki (ma ei tea kui loogiline see lause nüüd tuli), nii et hold your horses järelduste tegemisega, pool on veel ees.

                  Kommentaar


                    @53Szczesny53 Szczesny is Officially by far in his own polish league the Ugliest player at Arsenal He deserves a medal for such hard work. - Emmanuel Y Frimpongi twitteris

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Jajah, Bruma = Carvalho, Yossi = Cole, Ramires = Ballack, Josh = Deco jne. Selge see, et otseselt asenduseta pole nad jäänud, aga tasemevahe ja kogemus on ikka meeletu. Sama nagu Poolist läksid ära Hyypia, Arbeloa ja Xabi - tundus nagu ainuke keda igatseti juttude järgi oli Xabi aga sa ei saa kogenud vanade osatähtsust alahinnata. On suur vahe kas sul tuleb mängu selline kunn nagu Ballack või oma esimesi samme liigas tegev Ramires.
                      Kurb, aga tõsi. Kuigi ära tasuks mainida, et Yossi on kindlasti parem kui Cole.

                      Kommentaar


                        malouda oli vasakus ääres ja teda kattis sagna, n palju kui mina mängu nägin, cluchy suunas kriitika seepärast, et ta hakkas driblama mingi 2 chelsea mängija vastu, kuigi ohutum oleks olnd pall puhtaks lüüa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Ma ei saa aru Clichyle suunatud kriitikast. Minumeelest ta võttis hästi Malouda mänguisu ära ning oli seal pidevalt nagu pind perses neil. Hea oli ka vaadata, et üle pika aja on keskkaitses ka üks tower. Sellise koosseisuga võib juba mängida.
                          Tiitliheitlusest ma küll Chelseat, ega kedagi veel välja ei jätaks, sest nagu hooaeg on näidanud, kõik suuremad suudavad koatada kõigile, ja võita kõiki (ma ei tea kui loogiline see lause nüüd tuli), nii et hold your horses järelduste tegemisega, pool on veel ees.
                          Clichy on ikka pika puuga kõige nõrgem lüli meie koosseisus see hooaeg, kui sa oled mänge jälginud. Samamoodi ka eile (mitte et ta otseselt oleks väga halvasti mänginud), ma ei tea, võib olla tõesti on igal meeskonnal paremäär nii tugev, et Clichy paistab erakordselt sitt võrreldes Sagnaga teisel äärel, või lihtsalt meeskonnad meelega targetivad meie vasakut äärt teades, et Clichyl võib suvalisel hetkel ketas kinni kiiluda? Igatahes Sagna äär on suuremas enamustes mängudes väga kindlalt kinni, ning Sagna ise liitub väga teravalt ning otsustavalt ründesse. Clichy äärel on aga igakord kui vastane palliga jookseb reaalne oht et nüüd kohe-kohe võib miskit juhtuda, ning aegajalt ka juhtub, ning kui Clichy otsustab rünnakusse liituda siis miskipärast ei jõua ta nii kiiresti tagasi auke lappima. Muidugi eilne mäng oli juba tänu sellele asjad paremini paigas et Song ei passinud enamuse ajast vastaste kasti äärel vaid lappis auke taga. Ning ega asi ennem ka muutu kui Gibbs suudaks stabiilselt terve olla rohkem kui 2 mängu järjest.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Homme on juba järgmine mäng Wigani vastu võõrsil. Kõik teavad kuidas meil eelmine kord DW staadionil läks, proovime seda parandada.

                            Kuna eilse chelsea ja homse wigani mängu vahe on väga väike, ja mehed on väsinud, peab Wenger roteerima hakkama. Tore on see et meil on (erinevalt Chelseast) väga hea squad depth.

                            ise sooviksin näha midagi sellist:

                            Fabianski
                            Sagna-Squid-Kos-Clichy
                            Denilson/Song-Diaby
                            Walcott-Rosicky-Shava
                            Bendtner/Chamakh

                            Fabregas on kaartidega väljas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Clichy on ikka pika puuga kõige nõrgem lüli meie koosseisus see hooaeg, kui sa oled mänge jälginud.
                              Olen kõiki mänge näinud see hooaeg. Lihtsalt eile jättis ta hea mulje, kuigi ma mäletan küll mõnda mängu, kus ta on puujalga pannud. Siiski valiks ma enne Clichy sinna Gibbsi asemel, aga eks Wengeri otsustada ole see

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                Homme on juba järgmine mäng Wigani vastu võõrsil. Kõik teavad kuidas meil eelmine kord DW staadionil läks, proovime seda parandada.

                                Kuna eilse chelsea ja homse wigani mängu vahe on väga väike, ja mehed on väsinud, peab Wenger roteerima hakkama. Tore on see et meil on (erinevalt Chelseast) väga hea squad depth.

                                ise sooviksin näha midagi sellist:

                                Fabianski
                                Sagna-Squid-Kos-Clichy
                                Denilson/Song-Diaby
                                Walcott-Rosicky-Shava
                                Bendtner/Chamakh

                                Fabregas on kaartidega väljas.
                                Ma kardan, et kui nii, siis võib asi vähe karvaseks kiskuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X