320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oodatust parem tulemus, kindlasti. Viimased meie reisid sellele staadionile on tavaliselt lõppenud brumi lisaajal viigistamistega. Oli üsna üllatav näha seda 92minuti palli latist tagasi põrkumas, sedapuhku see inetu jada katkes, 5ndat mängu järjest Andrewsil brum meile paraku üleajal väravat ei löönud. Üks teine jada katkes ka, nimelt oli brum koduväljakul miskisugune 25 mängu unbeaten.

    Kogu kaitseliin koos Songaga väärib krediiti clean sheet'i eest, mängu parimad ehk Nasri ja Cesc. Pettumust valmistasid RvP, Wilshere ja Walcott. Robin oleks pidanud vähemalt ühe kübaratäie kindlasti ära lööma. Värav oli ka vist hollandlase esimeseks sellel hooajal, tema vabanduseks oli väljak üsna kohutav ja vihma kallas korralikus klassikalises inglise stiilis.

    Ahjaa, Jack sai aasta vanemaks, 19!

    Wenger väitis, et kogu see mees oli eile juba 23'st voodis, karm värk see profijalgpalluri elu.

    Miks Chamakh täna kooseisus ei olnud? Sai õhtul saluuti vaadata ja shampust kallutada...

    Järgmine mäng siis shittyga, ma ei pea vist mainima kui massiivne see olema saab. Ma kujutaks ette, et Mancini eesmärk on eelkõige mitte kaotada, seega City poolt saab ilmselt negatiivseid taktikaid nägema.

    Ahja, Wenger ühes intekas rääkis ka Manuelist ja tema sõnadest võib järeldada, nagu hispaanlane tõepoolest ei saa enam võimalust Arsenali eest palli võrgust välja võtta, talvine üleminek mõnda Hispaania klubisse tundub üsna reaalne prospekt. Poola duo tundub olevat klubi tulevik ja kui Flappy suudab sarnast vormi näidata hooaja lõpuni, siis võib temast ehk väga heade väravavahtide kontekstis rääkima hakata.

    Mis omakorda tõstatab küsimuse, kas ka meie oleme aktiivselt turul. Mis teised asjast arvavad??? Oleks huvi ja vajadust täienduste järgi? Eelmine aasta samal ajal oli meil klubis kaks arvestatavat keskkaitsjat ilma igasuguse tagavarata ja tipuründes vudis venelane. Ei pea vist mainima, et meeskonna sügavus ja vigastuste vähesus räägib sellel aastal meie kasuks. Lisaks on Ramsey naasmas, NottForest'i laen oli vist lühiajaline ja ehk näeb noort jaapanlast ka juba varsti.

    Lähen otsin kuskilt aastataguse liigatabeli välja, saab veidi võrdlusi tuua.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Eks sinna peab oma väed koondama, kui veebruari lõpuks liigas asi käest ära on läinud.
      ihihihih. sounds funny.
      slimm.ee

      Kommentaar


        coco, lasid dzinni pudelist välja paludes inimestel FMi mängida siin! Üldiselt see ju väga aksepteeritav tegevus pole siin, nagu ma olen aru saanud (mul isiklikult selle vastu midagi pole, aga tihti põrgatakse peale inimestele miskipärast sellega). Aga kuna tõesti, transferite aken on avanenud, siis natukene ja mõistlikkuse piires ehk võiks ju.

        Wengeri intervjuu, mida enne mängu näitas oli jälle selline kus boss kinnitas seda, et ta on 100% oma praeguse meeskonna taga, usub et iga mängija kes meil hetkel on, on vajalik ning et meie meeskond on võimaline tiitlit võitma. Samuti ütles ta et meil on raha et osta ükspuha mis mängija, kuid päris elus on see ostmine väga keerukas tegevus. Keda meil on vaja, kes sobib, kes on saadaval, kes tahab tulla. Lisame veel selle, et boss teadupärast ekstravagantne shoppaja ei ole, ehk rahakoti raudu üleliia ei ava ja iga küsitud hullumeelset hinda ei maksa. Ehk tõesti - niimoodi võttes on see turg ilmselt üpriski ahtrake.

        Selgelt oleks meil vaja Songile vahetust - Frimpong ja Eastmond võiks ikka usinalt veel aasta või isegi kaks laenul olles liha kontidele koguda, nagamannidega tiitleid ei võida ikka. Kui on halb päev oleks võimalik teda vahetada, ning mängukeelu/vigastuse/puhkuse puhul ei peaks me palvetama kas Denilson viitsib täna joosta natukene. Denilsoni funktsioonist ja mõttekusest kahjuks mina küll aru ei saa. On olnud AMis diskussioone kus inimesed üritavad selgitada miks ja mida Wenger temas näeb ning mida ta täpselt meeskonnale annab ja miks inimesed tema kasutegurit ei märka. Aga ikkagist olgu mis on, minule jääb ta ikka ja jälle silma sellega, et ta kas ei suuda või ei taha võidelda ja pingutada tihtilugu. Liiga tihti jääb liiga anonüümseks väljakul ja nagu ei lisaks mitte midagi meeskonna mängule - tõesti ei näe, et ta säraks mingis mänguelemendis. Ehk juhul kui uskuda ja loota, et on olnud ostusoove Ajaxilt, Wolfsburgilt, Barcelonalt või jumal teab kust, siis sakslaste pakutud 13milli oleks küll väga super diil. Iga diil oleks super.

        Teine ja isegi veel tuntum probleem on keskkaitse. Verminaator on ikka katki! Nüüdseks on paus ka juba nii pikaks veninud, et mängupraktikat on väheks jäänud ning isegi kui ta nüüd suudetakse terveks teha siis kaua võtab "match fitnessi" saavutamine? Kas me saame endale lubada kevadisel tiitlivõitluse ajal pikalt pausilt taastuva mehe peale lootmist, ehk kas me julgeme minna teisele ringile 3 terve ja ühe taastuva kaitsjaga? Jah, Song oleks ka nagu tagavararatas, aga see jällegist tõstatab eelpool mainintud Denilsoni probleemi. Neist kolmest tervest Djouroud teadupärast niigi Wenger hoiab ning ei lase tal liiga palju järjest ja korraga mängida, erinevalt Koscielnyst näiteks. Ehk jääb järele Koscielny/Squillaci paar, ning ma endiselt olen piisavalt laisk olnud ega pole viitsnud otsida kas me üldse mõne puhta lehe oleme nende kahe kondise prantsuse poisi väljakul olles hoidnud, ning mis võiks olla punktisaak Djou väljakul olles vs Squilcielny tandemi väljakul olles. Ehk lühidalt öeldes, minuarust oleks kindlalt vaja ühte kaitsjat. Kondiseid ja osavaid meil juba on. Samba või ükspuha mis koll kel kogemust ja kes veaks välja ning natukenegi teeks meid ähvardavamaks nurgalöökide ajal ning samas kaitses leevedaks seda, et meile standardolukordades nii lihtne väravaid on lüüa. Umbes 7-8 väravat oleme lihtlabaselt standarditest lasknud, ning mitmed korrad Koscielny pealt just.

        Vela müüa/laenata välja kuhugi, tal lihtsalt pole mitte mingit funktsiooni. Diaby tundub ka kahjuks olevat perma-crock ning ilmselt oleks aeg ta rahaks teha, kuid ega vigast meest keegi osta. Ning terve Diaby on teadupärast Wengeri meelest parim asi ever, ehk nokk kinni saba lahti. Lisaks loodan, et need Bendtneri sahinad jumala eest valed oleks, kuna ei sooviks, et mu hetke lemmikmängija lahkub, kuna tegu on väga hea ründajaga, kui ta ainult oma töötahet natukene parandaks! Võrreldes Chamakhiga on ta ikka suht ilmetu olnud seal ees viimasel ajal, mitte et ta üldse oleks väljakule pääsenud palju peale Spursi vastu meeskonnast välja jäämist oma osava sõnavõtu pärast. Kahjuks ma kardan, et tema suur ego ja vähene mänguaeg võivad panna mõtted kuskile Bundesliga poole liikuma.

        Elame-näeme.

        Ahjaa, täna tuli siis tore võit meile võõralt väljakult! St. Andrews on ikka üks kole auk kus mängimas käia ning miskipärast olen ma sattunud vaatama sel hooajal liiga palju mänge tollest pommiaugust ehk teatud värin oli juba enne mängu sees (pool värinat muidugi eilse rummi+shampa arvele), kuna võit oli eluliselt vajalik, et ManU koonudel ora perses hoida. Jumal tänatud, et Wilshere'i ja van Persie suutmatus realiseerida mitu head olukorda järjest meile mingil moel kätte ei maksnud ja Cameron Jerome on neeger-carstenjancker kes väravale suurt ohtu enamasti ei kujuta. Erilist mainimist vääriks siinkohal maailma kõige debiilsema soengu omanik kes kommenteeris mängu, ning esimene asi mis tema suust peale Roger Fucktardi sissehüpet Cescile oli "he's not known for silly challenges" ... mitte et "loodame et Cesciga midagi ei juhtunud", või et "tackle oli erakordselt ohtlik", vaid kuna tegu oli ikkagist inglise mängijaga siis kohe kaitsma ja õigustama. Teine asi oli muidugi ESPNi meeste erakordselt suur pasunapuhumine van Persie kukkumise üle mille karistuslöögist värav sündis, "cheating", "disgrace", igatahes küll said vahutada selle üle. Inglise mängija lödijalgsuse puhul enamasti poisid väga kiirelt libisevad üle hetkest ja teinekord isegi kiidavad takka - "clever player knows when to go over". Bowyerist suuremat cunti on ka ikka raske leida, aga vaevalt see Sagna peale astumine talle mingi karistuse toob. Hr. Waltonile aga tundus meeldivat see brumi poiste rugby ning punase ohtu üleval polnud, kuigi täiesti reaalselt oli alust lausa kaheks. Aga mis sa teed eks, prillid on mul nii punased ja tonti näen ka igas varjus. Raske elu.

        http://www.101greatgoals.com/videodi...enal)-8029632/ - Karm vedamine!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Einoh, manageri mängimine klassikalises stiilis a la Lloris poolaka asemel, Melo Songale tagavaraks ja igaks juhuks võiks Messi ka ju pingile osta( RvP on klaasist ja Chamakh ka ei jõua pidevalt mängida kõiki mänge), on totter. Sest, üldjuhul väga tihti Arsenali puhul kui reaalne üleminek toimumas on, siis tähendab see üldjuhul seda, et objekt on juba Londonis lepingut allkirjastamas. Wenger on läbi aegade oma vangerdused mängijateturul teinud vaikselt ja diskreetselt. Wenger ka vist juba pakkus oma stampkommentaari praegusele aknale, lubades väidetavalt osta kui õige mängija õige hinna eest saadaval peaks olema.

          Probleem uue keskkaitsjaga oleks, see et ideaalmaailmas oleks meil sellisel juhul 5 centreback'i. Jah Vermaleni achilleus võtab juba ebanormaalselt kaua aega paranamiseks ja läheb ilmselt kuni kuu aega, ennem kui ta uuesti edukalt pärast pikka pausi meeskonda õnnestub integreerida. Kusjuures vähemalt hooaja alguses kujutas Wenger ette meie kaitseliinis Verm-Kos duot, praegusel hetkel tundub üks olevat kindel - DJ peab olema väljakul, ükskõik kumb prantslane siis parajasti tema kõrval on. Djourou tandemis tunduvad olevat mõlemad täiesti korralikud keskkaitsjad. Seda kuidas toimiks Verm-Dj duo saab loodetavasti näha juba lähitulevikus.

          Otseselt ei näe ma rämedalt tungivat vajadust tuua sisse üks puhas centreback viiendaks rattaks vankri alla. Kui keegi sisse tuua, siis ehk keegi, keda oleks võimalik utiliseerida ka muudes positsioonides. Miks mitte siis keegi, kes vajadusel oleks võimeline Songa positsioonil adekvaatselt mängima ja vajadusel ka keskkaitses. Kusjuures kuna DJ konverteeriti poolikust kaitsjaks siis tehniliselt on ka tema täiesti legaalne optsioon Songa tagavaraks.

          Kui ma peaks raha panustama, siis ma panustaks pigem sellele, et ühtegi arvestatavat täiendust ei tule. Tungivat vajadust pole ja teades Wengeri lähenemist siis on see ilmselt reaalsus. Muidugi üks siuke multifunktsionaalne täiendus näitaks kindlasti klubi ja Arsene'i selle hooaja ambitsioone. Kevadine fikstuur on tihe, hetkel oleme kõikides sarjades sees, vigastusi saab tulema, mehi saab puhkama...

          Ega seda totrat Aafrika karikat see aasta ei tule? Ise vastan: ei tule.

          Hispaanlase ja brasiillase lahkumiste üle ei kurvastaks vist keegi. 13 milli Denilsoni eest tundub maaväline number, sellise raha eest paneks ma ta isiklikult lennukile. Ja karm reaalsus Denilsoni ja Vela jaoks ongi see, et kuskil la Ligas oleks tegemist kahe täiesti arvestatava jalgpalluriga. Paraku need mehed ei ole ehitatud premieris kirvenägudega maadlemiseks. Samas jälle on Denilsoni viimasel ajal mängitatud, mis nagu viitaks sellele, et Arsene ikkagi näeb temas mingit kasutegurit...

          Üks on igaljuhul kindel, olukord tundub palju roosilisem kui aasta tagasi. Meeskonnas on vähemalt kaks mängijat, kes jalutaks 2004 aasta põhikoosseisu, mida on vähemalt 100% rohkem kui aasta tagasi.

          Kommentaar


            Denilsoni peamine funktsioon on see nö "krabisöödutegur". Ta oskab seal kaitsvas poolikus omale alati vabasid tsoone leida ning harva teeb üle kahe puute ja liigutab seda palli üpris kiiresti edasi, nii et ise pildile vaat et ei jäägi. Mängu lõpus statistikat vaadates on ta alati (võibolla eksin siin) olnud meeskonna TOP3 söötjate seas ning ma arvan, et see ei ole üldse halb näitaja. Eelmine hooaeg suutis mees ka oma kauglöögid üpris arvestavaks saada ning lõi ka mitu väravat.
            Kahjuks tugevamates mängudes jääb mees kuidagi tõesti lahjaks ning tundub, et mehe aur läheb kuskile mujale kui tagasitöötamisse ja võitlustesse. Samas jookseb päris palju ning äkki lähebki pea kõik energia mängu ehitamisse ja vabade tsoonide leidmisele vastase poolkaitsjate/ründajate vahel.
            Mina seda meest veel maha ei kannaks, kuigi hetkel tundub, et Arsenali tasemest jääb mehel puudu. Mees võib teha sellise arengu nagu Song ning ongi 2 kunni olemas meil sellele positsioonile, vähe erinevate ülesannetega küll, aga siiski. 22 pole sellise positsiooni mängija kohta mingi vanus, ManUle meeldib sellise vanusega poisse veel väljagi laenata, et neile kogemust anda.
            Annaks vähemalt ühe aasta Denilsonile veel aega tõestamiseks ja eks siis paistab, mida temaga ette võtta.
            Loodame, et tuleb ilus aasta, lootust selleks on.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Kui ma peaks raha panustama, siis ma panustaks pigem sellele, et ühtegi arvestatavat täiendust ei tule. Tungivat vajadust pole ja teades Wengeri lähenemist siis on see ilmselt reaalsus.
              Ilmselt nii ongi, ma oleks ise ka väga üllatunud kui me näeme kedagi sisse tulemas. Ainukesed vähegi reaalsed liikumised välja on Almunia ja Vela minema ning Mannone, Ramsey tulevad laenudelt koju.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kuidas Mannone Hulli eest esinenud on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joks Vaata postitust
                  Kuidas Mannone Hulli eest esinenud on?
                  Ise pole ühtegi mängu näinud, aga kuiv statistika on selline: osalenud seitsmes mängus, 4 võitu, 3 viiki. Neljal korral hoidis puuri puhtana.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    Kuidas Mannone Hulli eest esinenud on?
                    Päris hästi. Ühe penaltigi ära võtnud.
                    Hulli viimases mängus Leicesteri vastu küll vigastuse tõttu kaasa ei teinud, aga on muidu olnud kindel esiväravavaht. Suure tõenäosusega ta siiski vigastuse tõttu Hulli ei naase.



                    Vahepeal leidsin aga sellise toreda uudise: Bolton boss targets Arsenal forward
                    Ei tea palju selles küll tõtt on, aga see oleks väga kasulik Velale. Arsenalis praegu talle mänguaega ei jagu, aga ehk suudab ta Owen Coyle käe all oma aksiaid tõsta ja uuesti vormi leida.
                    Kasu võib sellest olla ka Boltonile: Petrov ja Taylor pole seal vasakul äärel väga head vormi näidanud, ning lisaks läheb Lee Asian Cupile 7-meks mänguks. Lisaks on rünnakul Klasnic suhtkoht kehv olnud, ning Davies ja Elmander vajaksid puhkust.

                    Kommentaar


                      Ramsey alustas esimest korda põhikoosseisus Nottinghami eest praegu.

                      Kommentaar


                        Hulli fännid olid Mannone üle ekstaasis...

                        Velale tullakse üsna suure tõenäosusega laenulepinguga kosja, lisaks Boltonile on huvi näidanud ka Chievo ja Valencia. Lõplik sihtkoht sõltub kindlasti sellest, mida keegi kosjaline talle pakub, pool hooaega Boltoni põhis ei teeks talle tõesti halba. Saab premieri maitsta day-in day-out. Kuigi, see laen oleks pidanud toimuma juba vähemalt eelmine hooaeg. Parem hilja siis...

                        Ramsey peaks peale tänast mängu klubisse naasma. Otsustavaks faktoriks siis Diaby järjekordne tagasilöök, see loodetavasti lükkab brasiilia keskväljamaestro veel ühe koha võrra kaugemale põhikoosseisust.

                        Ahjaa, JET pidi ka kuskile Championshippi minema...

                        Ajaviiteks...http://www.youtube.com/watch?v=FD3c07AE3ZQ

                        Kommentaar


                          Keegi nägi Not Foresti mängu ka, et kuidas Ramsey ka hakkama sai?

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Eelmainitud Hlebi intervjuu on nüüd lõpuks YouTube'i üles pandud. Peale selle intervjuu vaatamist kuulun ma sinna (ilmselt vähemusse) kellel on temast mingil tasandil täitsa kahju. See mismoodi ta läks, ilmselt lootes et tema parim sõber Cesc samuti varsti tuleb, oli muidugi halb. Kuid eks sellistes otsustes on tihti teguriks silme eest kirjuks lööv suurem raha, ning kes meist ei tahaks rohkem raha teenida, kui ka igasugu mõjuisikud kes olukorda ühele või teisele poole kallutavad. Karma is a bitch. Huvitav kas Flamini mõtted sarnanevad Hlebi omadega? Kahju, et nende kahega nii läks, ma arvan, et tegelikult oli nende minek ka Wengeri plaanidele tol hetkel korralik pauk koos eelnevalt Eduardoga juhtunud õnnetusega, ning Rosicky väga pika vigastusega.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Üks hea uudis Arsenali fännidele. Nimelt on Balotelli ja Silva vigastustega väljas ning ei tee homses mängus kaasa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                Üks hea uudis Arsenali fännidele. Nimelt on Balotelli ja Silva vigastustega väljas ning ei tee homses mängus kaasa.
                                Ning halb uudis City fännidele. Kes praegu Arsenalil vigastatud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X