320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Püha müristus, mis toimub? Kõige sitem kohtunikutöö sellel hooajal kõikide mängude peale mis liigas olnud vist (oma silmaga pole küll hullemat näinud). Täiesti uskumatu!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Lee Mason võib küll sellise vilega persse minna. Värava võib küljekohtuniku sülle ajada, no nii selgelt sulus, aga see mis muidu platsil toimub ei ole normaalne. Evertoni mehed võivad teha mida tahavad. Wilshere viiendal minutil kollane kuna tagant pani paraja kõksu jalga. Kui Evertoni mehed nii teevad (2x Rosicky'le jäid meelde) siis ei ole isegi viga. Walcott ja Cesc (Enne kui Cesc palli veel sai vist lennati päris hea jõuga veel Rosicky'le sisse) tõmmatakse kiirrünnakule minnes selgelt kätega maha lihtsalt ning ühel korral ei anta isegi viga rääkimata ilmselgetest kollastest kaartidest mõlemal juhul. Lisaks siis muidugi kõrge jala reegel oleks ka tore kui oleks selge. Ja oi kui palju jama on seal veel toimumas. Vilistaks (või siis hetkel ei vilistaks) siis võrdselt mõlemale poole neid vigu, aga ei nii ju ei saa. Meie omadele kohe viga kirja.
      Loodetavasti vaatavad need vilemehed poolajal ka natuke mis kurjalooma jama nad seal toodavad. Äkki tuleb mõistus ka pähe. Hetkel lihtsalt rikub Kohtunikebrigaad mängu ära.

      Rosicky võiks muidu rohkem äärel olla ning mitte üritada nii keskele tulla kogu aeg. Mäng rohkem laiali ja küll ära tuleb.

      Kommentaar


        Liitun ka halakooriga.

        Üsna effin horrible brigaad, kujutaksite ette sellist vilemeeskonda OT'l? Never. Värav väravaks, Everton teeb taktikalisi vigu üle terve väljaku, mitte ühtegi vilet. Ja 2 kollast Arsenalile tavapärastes oludes vääriks ehk maksimaalselt moraalijuttu. Nojah loodetavasti õnnestub mäng ümber pöörata ja ka vilemeeste päev paraneb. Vastasel juhul saab Wenger pressikal kõvasti aurata ja mängijad twitteris ebameeldivaid tweete saata.

        Kommentaar


          Sisu.
          Supplies!

          Kommentaar


            Heh. Jalutuskäik pargis.

            Kommentaar


              See kaotus olekski liiga ebaõiglane olnud Hea töö Andreiiii, hakkab looma juba !

              Kommentaar


                ja venelane hakkabki tasapisi taas vormi kogumas (loodetavasti), mitmed kenad assistid ja värav. Ole tänatud Arshavin ja Koscielny, et mu pea 2h raisku ei läinud. Mis see goal attempts lõpuks ka oli, vahepeal näidati kui oli 19-4 meile..

                Kommentaar


                  Vilemeeste päev paranes ja ka mäng õnnestus kenasti ümber pöörata. Paljumustatud venelane päästis päeva. Tunduski nagu ümbersündinud mees täna väljakul. Tore on meid ka standardolukordadest väravaid löömas näha...

                  Loodetavasti Songaga pole midagi tõsist.

                  Rosicky, Rosicky

                  Raske on see Arsenali toetamise amet.

                  Kommentaar


                    Oi raisk, oli see vast põnev! Kõrvik ja kiilakas olid ikka nagu 12. ja 13. mees Evertonil esimene poolaeg. Teisel hakkas ikka kollaseid ka tulema õiglaselt Evertonile ja seekord õnneks vahetus töötas ja Arshavin oli kohe Rosickyst kasulikum esimese viie minutiga.

                    Aga vandersell juba ütles kõik mis vaja. Sisu. Respect!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Masonile näkku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas David Moyes Vaata postitust
                        "The comments which Cesc Fabregas made to the fourth official and referee at half time deserved a sending off. He's a big player for them. I think it changed the flow of the game. I'm not going to repeat what he said, I'll let them tell you what he said."
                        Mis ta siis tegi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Mis ta siis tegi?
                          Ee, kas sa ei lugenud seda, mida ise kopipeistisid? Või arvad et Moyes/Fabregas/Wenger etc on siin foorumis kasutaja ja annab teada?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            kujutaksite ette sellist vilemeeskonda OT'l? Never.
                            Ega selles pole ju manku süüdi, et teil laen peal on ja kohtunikele maksta ei jõua...?


                            ei aga no tegelt ka, misasja noh. miks solgid oma mõnusalt asjalikke poste sellise viu-viu juraga. saastvile saladus peitub lihtlabases tõsiasjas, et Mason on lihtsalt saast kohtunik, sõltumata mängivatest meeskondadest. brum vs manku, näiteks, eks. end of.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              No ka mulle meeldib vahest lahmida, eriti negatiivse emotsiooni pealt. Ja mul ei ole eriti tuju siin järjekordsesse manU ja kohtunike konspiratsiooniteooria lahkamisse astuda. On mis on, loomulikult kohtunikud üldjuhul kipuvad alati suurtematele vilistama, seda eriti veel 60-70k pealtvaataja ees. Pole siin salata, on meile antud pehmeid penatleid. Samas on meie vastu antud sarnaselt palju küsitavaid otsuseid ja punaseid kaarte jms. Lisaks üsna mitu olulist otsust andmata jäetud. Ütleme et pikas perspektiivis kohtunike ebastabiilsus sellel hooajal on Arsenali puhul end nulli mänginud.

                              Üleüldse on kogu see kohtunike teema üsna väsitav, siin foorumis vastasleeri fännidega jagelemine ei tee tõepoolest Masonit paremaks kohtunikuks ja küllap vilistab Webb jätkuvalt enamus ManU suuremaid mänge.

                              Paraku sellisel kõrgel tasemel selliseid ebastabiilseid vilemehi vaadata viib fekaali ika keemistemperatuurini küll.

                              Kommentaar


                                Ei ma olen ikka veel suu kõrvuni, nagu väike laps. Nagu eriti hea emotsiooni andis sellise karjuva ülekohtu peale nii ilusa lõpuga kolm punkti võtta. Koscielny on meheks saanud. Absoluutselt perfektne esitus igas väljaku otsas. Tunnistan ausalt, et hooaja alguses ma ei uskunud, et Wenger uuesti jänese kaabust tõmbab ja teist hooaega järjest "vermaeleni" ostab. Ning eks tal olid oma kohanemisraskused ka, aga viimane kuu aega on küll olnud tema jaoks täielik mehistumise aeg. Ning üldse on hea meel, et meeskonnas on asjad paika loksunud - Clichy/Song said ka hooaja alguses minu käest ikka kõvasti rohkem piitsa kui präänikut oma liigse ründetegevuse ja kaitsesse aukude jätmise tõttu kuid Chelsea mängust alates ja RvP tagasitulekuga oleks asjad nagu paika loksunud meeskonnas. Song on selgelt tagumine poolik nüüd ja Wilshere aitab jõudsalt - rünnak aga samal ajal käib Cesci dikteerimisel ilusti. Clichy on ka prioriteedid paika saanud ning ilmselt ka Arshavini vahetusmeheks kukkumine on andnud tema äärele korraliku toe.

                                Szczesny esiväravavahiks tõusmine on aga suurim heameel. Pole küll kindel mis saama hakkab kui Fabianski paraneb, aga ma tahaks loota et "pole põhjust" teda pingile panna kui esitused sellisel tasemel jätkuvad. Ma ei tea miks, aga esimesest mängust ManU'ga, oli kohe kindel tunne mul miskipärast. Jah ta on noor, jah ta kindlasti kunagi peab ka õpiraha maksma mõne kala tõttu aga mul on miskipärast kohe meeletult kindel tunne kui ta mängib ning vaatamata sellele, et Fabianski on ka tubli olnud siis temaga mul teatavad värinad ikka olid, Almuniat ei tahaks aga enam vabatahtlikult kunagi postide vahel näha.

                                Koscielny võiduväravat võibki vaatama jääda, fantast! Ning Ebouele plusspunktid celebrationiga ühinemise eest
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X