320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kune hetkel siin on kohtunike teema kõige aktuaalsem ,küsin kust saaks mingitk infot kohtunike valeotsustest ja neile määratud karistustest.Aeg ajalt kuskil mingi hädine nupp ilmub,aga üldiselt varjutab asja uduloor nagu laulab punases tagis kesik! Mingi ülemraada ju analüüsib kohtunike vilet vist?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Loe teemat kui tahad "ära panna" koguaeg.
      Ära panemisest rääkides - kas sa näiteks sellest saad aru, et teise pendla ei määranud mitte väljaku- vaid äärekohtunik? Seega pead oma loetelu vist jälle natike muutma.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ära panemisest rääkides - kas sa näiteks sellest saad aru, et teise pendla ei määranud mitte väljaku- vaid äärekohtunik? Seega pead oma loetelu vist jälle natike muutma.
        Muutma, et "kohtunikud" kui brigaad mitte Dowd ainuisikuliselt, olid selle peal väljas, et ära panna Arsenalile. Ok. Muudame. Eelmine nädal antud suluseis oli ka algselt ju küljekohtuniku ämber. See ei muuda ju fakti, et vile oli kas hämmastavalt ebakompetentne või hämmastavalt kallutatud. Probleem üldiselt ei olegi ühes või teises konkreetses otsuses, nagu öeldud siis üksikult võttes näeb sellist paska iga mäng, vaid terves loetelus korraga ühes mängus. Ning teist nädalat järjest.

        Ning INCE, ega keegi ju ei väidagi et me ise pasad polnud. Olime olime, peale Diaby ärasaatmist ja Djourou vigastust lagunes meie kaitsemäng täielikult. Vahetus Rosicky-Arshavin oli ka täielik ämber Wengeri poolt.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Täiesti suvalise kõrvalvaataja, keda Prem ei koti, vaatasin MOTD kokkuvõtet ja ausalt öeldes: ära aja joga (seda sinu esimest punkti küll ei näidatud). Teine pennal oli kahtlane, kuid see oli ka kõik. Ülejäänu oli täiesti by the book, kui tahad, võta reeglistik kätte ja saad võib-olla aru, mis punktide alusel oli Diaby punane ja Bartoni lustimine väravavahiga mõlemale kollane.

          Aga noh, emotsioonid-emotsioonid.

          Olgu öeldud, siis üks korralik klubi kaotabki aastas vähemalt korra niimoodi punkte. Elagu Leeds!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Täiesti suvalise kõrvalvaataja, keda Prem ei koti, vaatasin MOTD kokkuvõtet ja ausalt öeldes: ära aja joga (seda sinu esimest punkti küll ei näidatud). Teine pennal oli kahtlane, kuid see oli ka kõik. Ülejäänu oli täiesti by the book, kui tahad, võta reeglistik kätte ja saad võib-olla aru, mis punktide alusel oli Diaby punane ja Bartoni lustimine väravavahiga mõlemale kollane.

            Aga noh, emotsioonid-emotsioonid.

            Olgu öeldud, siis üks korralik klubi kaotabki aastas vähemalt korra niimoodi punkte. Elagu Leeds!
            Jah MOTD ei näita mu esimest punkti, seda van Persie sandwichi, ning ilmselt ka Bartoni daivi vs Rosicky, et neljandale väravale eelenud free-kick teenida? Ning väravavahiga lustis Nolan, Barton jäi lausa ilma kollaseta see mäng. Ning ma saan aru by-the-book reeglistikust võttes mismoodi üks või teine asi vastava otsuse põhjustas. Diaby situatsioonis ta jõudis ennem pallini, aga oleme näinud ka "follow through" ehk ohtliku mängu eest kollaseid sellistes situatsioonides. Seekord ei näinud, ok. Samas esimesel poolajal Arshavinit täklates ta ei puudutanud ennem palli, vaid meest, see on suht kindel viga kui mitte kaart ohtliku mäng eest, kuid Dowd lasi mängul jätkuda. Ehk kaks küsitavat mitte-viga/kaarti, üks küsitav penalti ning üks küsitav free-kick. Neli kaheldavat otsust, pluss väga pikalt üle lastud esimene poolaeg. Ülim ebakompetentsus sel juhul, kui ta kallutatud ei olnud millegi pärast.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Miks te vaevute üldse Martinile vastama?
              Tegu on ju trolliga kes käib siin ainult trollimas.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                Ole nüüd tubli ja vaata rahulikult kogu mäng uuesti läbi. Mis kuradi Bartoni veast sa räägid? Kordusest on ju selgelt näha, et mängis palli (mis siis, et sirge jalaga) ja jõudis selgelt enne Diabyd. Viimast vihastaski tõenäoliselt rohkem see, et jäi olukorda hiljaks ja isegi 4:0 edus ei lasknud Toon neil poolkõvaga mängida. Ja olge õnnelikud et ei jäänud 5:4, sest kordusest on selgelt näha, kuidas äärekohtunik Bestile olematu sulu ja meil värava võttis. V Persie oli aga oma meeter või rohkem sees. Tunnistage, et lasite jala sirgeks ja olite sitad ja ärge ohkige
                sorri, aga jälgi videos Bartoni niitmise ajal Diaby põlve. Ta ei vihastanud sp üleüldse. et ta olukorda hiljaks jäi. Ka Arsenali kodukal andis Wenger intervjuus mõista, et Diaby on kaks korda jala murdnud ning kolmas polnud kaugel ja seepärast ka ägestus. Van Persie polnud muideks siiski sulus, sest mängija kes oli temaga ei võtnud mitte sulgu ära, vaid nendest kahest veidi eemal olnud kaitsja kattis ära.. aga whatever..

                Kommentaar


                  Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                  Van Persie polnud muideks siiski sulus, sest mängija kes oli temaga ei võtnud mitte sulgu ära, vaid nendest kahest veidi eemal olnud kaitsja kattis ära.. aga whatever..
                  Sorry, aga videos (mida siin ka varem lingiti) seda küll näha pole, et keegi midagi ära kataks.

                  Ning üldiselt jah, ma tean et pool sellest "jogast" on emotsioon ja ükshaaval võttes on kerge õigustada pea igat otsust mis Dowd ja tema abimehed tegid, aga mis mind (ja ilmselt paljusid teisi Arsenali toetajaid) häirib ongi see, et need ei olnud isoleeritud situatsioonid. Palju halbasid otsuseid ühele poolele, teist mängu järjest. Ning vaadates seda, mismoodi tavaliselt vilistatakse siis on need kaks mängu olnud ikkagist anomaalia, mitte tavapärane standard.

                  Aga ok, võib joone alla tõmmata minu poolt selles osas - uued mängud on tulemas, kolm punkti on vaja järgmine nädal taas koju tuua, loodame, et United suudab veel komistada ja võidab see kel 38 mängu kokkuvõttes enim punkte on.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Jah MOTD ei näita mu esimest punkti, seda van Persie sandwichi, ning ilmselt ka Bartoni daivi vs Rosicky, et neljandale väravale eelenud free-kick teenida?
                    Seda nö daivi näitas. Keha keha vastas, ma poleks andnud, kuid ma poleks ehk ka seda viga andnud, kus Fabregas teiseks väravaks ennast siruli viskas. Seal oli see puude võrdlemisi sarnase tugevusega.

                    Seega on tore muidugi loetleda, kuid siis juba võib loetleda mõlemale poole neid kahtlaseid asju ja süüdistusi loopida.

                    Ja post scritum: selle, mida sina nimetad daiviks, võiks signaliseerida taas äärekohtunik, kelle tsooni see tundus jäävat. Ehk äkki oli hoopis tema räige paharet.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vaatasin mängu ja minu hinnangul tackle oli selline robustsem, aga otseselt mingit viga ma seal ei näinud. Diaby keeras ise asja üle vindi.Ma ei imesta, kui saab lisamängukeelu selle jama eest.
                      Esimene penalt oli ikka päris penalt küll, ma ei saa aru, mida siin vaielda? Oleneb, vist mis särki/prille kannad..
                      teine penalt oli täiesti tühja koha pealt. Väga idiootne otsus kohtunikult.
                      Äärekohtunik oli feil.
                      Väljakukohtunik pani ka imelikke otsuseid, samas mõlemale poole. Ei maksa ainult hädaldada, et keeras "meile sitta". Põhivennad siin räägivad, kuidas penalteid polnud ja oleks pidanud mõnele nufci mehele punast näitama jne., samas ei suuda objektiivseks jääda ja mainida ära, et nufcilt võeti selge värav ära..
                      RVP oli sulus värava löögi hetkel küll, vaadake videotest järgi, kui ei usu.
                      Kohtunike peale ei maksa siin mängu ajada. On sitad ja "ühepoolsed", isegi sellist asja elus kogetud.
                      Ma ütleks, et kohtunikud mängu ei otsustanud kõigi nende halbade otsuste juures. Tuleb ise mehe eest olla väljakul ja siis rohkem veel lüüa või vähem sisse imeda. Comeback oli ehe comeback. Polnud siin midagi valet.
                      United kaotas tabeli viimasele, jalgpall on ju mõnus asi

                      Ja peace kutid, ma ei viitsi mingit mõttetut sõimu enda aadressil kuulata, proovisin olla võimalikult objektiivne, kuna ma pole kummagi meeskonna otsene fänn, aga pöialt hoian pigem arsenalile alati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                        Van Persie polnud muideks siiski sulus, sest mängija kes oli temaga ei võtnud mitte sulgu ära, vaid nendest kahest veidi eemal olnud kaitsja kattis ära.. aga whatever..
                        Et see kohtuniku eksimus sind liiga kauaks piinama ei jääks, siis vaata videot uuesti ja eriti just slowmotion kordust. Kaamera mis situatsiooni filmib pole kaitseliiniga kohakuti ja nii petabki sind ära. Jälgi selle asemel muru "eri värvuse jooni", mis täpselt risti üle väljaku jooksevad. Nende järgi on näha, et RVP on kõigist kaitsjates pool meetrit ees ning kindlasti sulus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxx Vaata postitust
                          Et see kohtuniku eksimus sind liiga kauaks piinama ei jääks, siis vaata videot uuesti ja eriti just slowmotion kordust. Kaamera mis situatsiooni filmib pole kaitseliiniga kohakuti ja nii petabki sind ära. Jälgi selle asemel muru "eri värvuse jooni", mis täpselt risti üle väljaku jooksevad. Nende järgi on näha, et RVP on kõigist kaitsjates pool meetrit ees ning kindlasti sulus.
                          enam pole vahet sel niikuinii, kuid lähtusin sellest lihtsalt -

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                            enam pole vahet sel niikuinii, kuid lähtusin sellest lihtsalt -
                            Aga see ei ole ju hetk kui pall lahkub Fabregase jalalt. See oli kindel suluseis, vaata videot.

                            Pigem mind hämmastab endiselt see mismoodi Barton kaarti ei saanud eile. Arshavini ta võtab maha selja tagant, enne mängijat kui palli puudutades, ning Diabyle sisse hüpates on tal kaks jalga maast õhus. Mida sinu rulebook ütleb selliste asjade kohta Martin? No ei suuda, pean ikka joone alla ka veel vinguma.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Üks väga huvitav lugu. Väga avameelne.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Pigem mind hämmastab endiselt see mismoodi Barton kaarti ei saanud eile. Arshavini ta võtab maha selja tagant, enne mängijat kui palli puudutades, ning Diabyle sisse hüpates on tal kaks jalga maast õhus. Mida sinu rulebook ütleb selliste asjade kohta Martin?
                                Nagu öeldud, siis esimest ma pole näinud. Diaby MOTD kordust (5.09 algav kordus) kerisin edasi-tagasi ja no pallini jõudnud jalg ei olnud tald ees, vaid ninaotsaga sai pallile pihta ja siis kehaga jalga. Samuti ma ei saa aru, kust sa seda kaks jalga õhus asja näed (4.50 algusega kõrgem plaan) lisaks. Tavaline jooksen palli poole ja sirutan. Ehk hüpet polnud, talda polnud jms.

                                Samas - ma poleks üldse üllatunud, kui olukorrast oleks tulnud Bartonile kollane ja ise kaaluks tõsiselt, sest reegli täiendused on öelnud ka, et isegi, kui mängija jõuab esimesena pallini, kuid seejärel läbi vastase jalgade, siis see on viga. Kui nad seda just muutnud pole viimasel ajal. Siin olukorras oli jalga jõudev ese aga pigem keha, mistõttu võib ka nii tõlgendada nagu kohtunik seda tegi.

                                Diaby ärritumine on mõneti mõistetav, käitumine aga väga rumal. Lisaks on natuke tobe õigustada sellega, et ta on varem jalgu murnud. So what. Kas nüüd peaks kõik vastased temasse kui imelooma suhtuma? Ei usu eriti.

                                Aga sinu teist mainitut pole näinud, kui leiad, siis võid linkida.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X