320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Swiss FA: Djourou has suffered knee cartiledge damage. Ning scani tulemused saab varsti teada, esialgne kartus on kuu aega :/
    fck fck fck fck fck.
    Isegi Nordtveit müüdi maha. Ausalt öeldes on see jumalast amatöörluse värk, et ainsatki uut meest või kasvõi backup-i ei hangitud tagaliini. Aga noh, Eboue mr. universaal saab ju keskkaitses nagunii hakkama.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      fck fck fck fck fck.
      Isegi Nordtveit müüdi maha. Ausalt öeldes on see jumalast amatöörluse värk, et ainsatki uut meest või kasvõi backup-i ei hangitud tagaliini. Aga noh, Eboue mr. universaal saab ju keskkaitses nagunii hakkama.
      Sagna keskele ning Eboue paremale. Arvatavasti hakkab nii olema kui Squcelny paariga miskit viga.
      Kaua Verma veel väljas on? Ta pidi ju Veebruaris terveks saama või ei?

      Kommentaar


        Pigem Song keskkaitses ja Denilson keskväljal.
        Supplies!

        Kommentaar


          Song ja Denilson hetkel mõlemad vigased, aga arvatavasti on sul siiski õigus jah. Ma neid ei arvestanud hetkel kuna ei teadnud kauaks nad väljas.

          Kommentaar


            Vermaeleni kohta ütles Wenger täna: "three to four weeks". Märtsiks on ehk tagasi.

            Songa "dead legi" kohta pole ka esialgu targemat infot, õnneks on järgmine mäng laupäeval, ning selle ajaga ehk tehakse mehi korda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Gibbs'il ka 'minor injury', mille tõttu U21'st väljas. RvP' 'flu' ja koondisest väljas ning Cesc'il 'stomach problem' ja koondisest väljas.

              Kommentaar


                Cescil jääb samuti 'kõhuprobleemide' tõttu seekord koondis aitamata.

                Positiivne.

                Kommentaar


                  Ma eeldan, et Robini ja Cesci ''vigastused'' on fiktiivsed. On viimane aeg neid tarbetuid sõprusmänge üle hakata laskma, eriti arvestades ropptihedat jaanuari ja mitte palju paremat veebruari.

                  Kaitsega on siis kellogs. Eks ta gambiit oli Wengeril, ta teab seda ise väga hästi. Mäng barcaga 9 päeva pärast, selleks ajaks peab vähemalt Songa korda saama, ehk kannatab ära Squicielny'ga kaitses Emiraatidel. Tahaks mõnikord Barcaga võrdsetel tingimustel mõõtu võtta.

                  Kommentaar




                    nagu näha, kerkis teises teemas uuesti üles, muidu tõesti seda enam ei puudutaks. aga toob siis vähemalt õigesse kohta üle.

                    ja kui vähegi võimalik, siis püüame rahulikult, palun. tõesti ei kirjuta seda praegu eesmärgiga kellelegi ära panna.

                    coco ja marv3llous - jääb arusaamatuks, millest nii valulik reaktsioon. Teie käisite välja oma arvamuse, teised käisid enda oma, mis paraku ei läinud teie seisukohtadega kokku. Mõlemad on paratamatult subjektiivsed, eks. Aga see ongi ju tüüpiline foorumis esinev olukord. Miks on vaja selle peale niimoodi solvuda ("ega siia polegi mõtet postitada" jne)? Päriselt ka, kellegi (olgu, enamiku) eesmärk ei ole teid trollida, ennekõike ikka öeldi lihtsalt oma teistsugune seisukoht välja. See pole ju ometi trollimine, kui keegi mingi teie arvamusega ei nõustu, või tõesti on? Või muudab arvamuse automaatselt parastamiseks ja näpuga vehkimiseks mõne teise meeskonna pooldamine? Vaatasin veel kasvõi neidsamu Martini postitusi - ma ei tea tõesti, mis ta on varem siin teemas teinud, aga praegu käib konkreetne jutt konkreetsetest olukordadest. Vastus aga kohe ikka ühesugune - troll! Argumenteerige ja diskuteerige siis rahulikult koos põhjendustega, nagu teised teie kaasfännid on siin muide juba ka teinud, saab tulemus ka igatepidi asisem. Või kui on soov lasta emotsiooni pealt, siis miks mitte, võib vabalt ka seda, aga jällegi milleks imestada, kui keegi teine vastab samaga?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Ma tegelikult ei mõista, miks ma üldse sellistele klounidele vastan. Aga siiski...

                      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...er-Kaua-v%F5ib
                      Ja mida sa selle lingiga üldse saavutada üritad? Inter mingu perse jah!

                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Mitte ühegi teise meeskonna threadides ei ole kunagi whine'i kohtunike teemal olnud? Iga mängu järel meie vingume? Õigekiri-vaimukus. Ok, i've proven my point - sa oled troll.
                      Toonitan veelkord, et tõin välja Chelsea - Liverpooli mängu järgse situatsiooni, kus siniste fännid ei hakanud siin foorumis massiliselt kirjutama, kuidas kohtunik neile liiga tegi (kuigi neil oleks tsipa selleks õigust olnud). Kui tihti me näeme ManU, Liverpooli või kasvõi Leedsi fänne nutmas, et kohtunikud neile liiga teevad?

                      Arsenali teemas võib (poliitkorrektsuse nimel: LOE: PEAAEGU) iga kaotuse/viigi järel näha, kuidas kohtunik teeb liiga ning nende tõttu (või kohtunike abil) on jälle kaotus/viik saadud.

                      Iga postitus, millega te nõustuda, kallid Arse***i fännid, ei suuda, ei ole kohe trollimine.

                      PS! Vabandan Chelsea fännide ees, ennist oli tegu täiesti vale topic'kuga.

                      E: tõin postituse õigesse teemasse (sänks Vince), kuid Sleepwanker kustutab selle niikuinii varsti siit ära.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Nii kaunis, et kogu selle adekvaatse, tasakaalustatud jutu juures suudad sa veel erakordselt täiskasvanulikku joont säilitada. Lausa imetlusväärne!
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Olles alles täna näinud MOTD ülevaadet ning lugenud läbi kogu selle pika kirjavahetuse, võin arvata järgmist.

                          - Bartoni tackle oli karm ning oleks ehk mõnes kohas, näites MM-il, samuti päädinud punase kaardiga.
                          - 1-4 seisul võeti ära täiesti määrustepärane Leon Besti värav.
                          - Teine penalt oli täiesti lambist.
                          - Van Persie suluseis oli 50/50. Tõsi, vile oli minu arust juba kõlanud ning Harper lasi ennast lõdvaks. Ilmselt ei mõjutanud see löögi tabavust.

                          Ühesõnaga, kohtunike kolleegium keeras kollektiivselt parajalt hulgal sitta kokku. Ilmselt kannatas Arsenal sellest rohkem. On selline hinnang objektiivne? Ma julgen väita, et jah. Kas see on erakordne juhtum jalgpallimängu ajaloos, et kohtunike tegevus avaldab tulemusele mõju? Ma väidan, et absoluutselt mitte.

                          Lõpetuseks tervitan erxxi ja tsiteerin Arsene Wenger'i mängujärgset kommentaari (vastuseks küsimusele punase kaardi kohta), mis tekitab parajal hulgal äratundmisrõõmu: "... I didn't see it well and..."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Toonitan veelkord, et tõin välja Chelsea - Liverpooli mängu järgse situatsiooni, kus siniste fännid ei hakanud siin foorumis massiliselt kirjutama, kuidas kohtunik neile liiga tegi (kuigi neil oleks tsipa selleks õigust olnud). Kui tihti me näeme ManU, Liverpooli või kasvõi Leedsi fänne nutmas, et kohtunikud neile liiga teevad?

                            Arsenali teemas võib (poliitkorrektsuse nimel: LOE: PEAAEGU) iga kaotuse/viigi järel näha, kuidas kohtunik teeb liiga ning nende tõttu (või kohtunike abil) on jälle kaotus/viik saadud.

                            Iga postitus, millega te nõustuda, kallid Arse***i fännid, ei suuda, ei ole kohe trollimine.

                            PS! Vabandan Chelsea fännide ees, ennist oli tegu täiesti vale topic'kuga.

                            E: tõin postituse õigesse teemasse (sänks Vince), kuid Sleepwanker kustutab selle niikuinii varsti siit ära.
                            Chelsea-Pooli mängus ei olnud ka midagi mille üle eriliselt vinguda kohtunike teemal, vile oli suhteliselt korralik ja kui sa vihjad neile andmata jäänud kätele siis täpselt sellist ei antud ka Manule - ehk kui vile on ühise joonise järgi siis on kõik ok. Erinevalt Tooni mängust - kus kogu diskusiooni tulem oli see, et saavutasime konsensuse, et Dowdi vile oli suhteliselt ebakompetente mõlemale poole. Ning kui sa ütled, et see teema siin on koht kus "peaaegu" alati vingutakse ... no ma ei tea ... mina küll ei märka, et oluliselt rohkem või vähem kui teistes, alles mõned nädalad tagasi oli ManU teemas ka kohtunikud üleval (Brumi mäng vist) kuid ma olen ju "Arse***i'" fänn ja ... ju siis. Eks me püüame end parandada ja saada ka paremateks fännideks nagu ManU, Chelsea ja Leedsi omad?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar




                              "Hello. Thanks for the support. I was hit on my knee on saturday as you saw it. I'm feeling better. For more infos check arsenal.com. Cheers"

                              Kusjuures, mul jäi kaks esimest minutit vahele Tooni mängu teise poolaja algusest ja ma reaalselt ei näinud kas ja kus ta üldse oma põlve koksas? Kas see oli telepildis ka näidatud moment või äkki oli üldse Wengeri tore vangerdus, et Djouroud koondise mängust eemal hoida? Vangerdus mis sel juhul küll jõhkralt ebaõnnestus.

                              Igatahes tundub, et õnneks on temaga kõik korras.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                coco ja marv3llous - jääb arusaamatuks, millest nii valulik reaktsioon. Teie käisite välja oma arvamuse, teised käisid enda oma, mis paraku ei läinud teie seisukohtadega kokku.
                                Mul pole midagi selle vastu, kui keegi tuleb ja ütleb teise arvamuse. Aga nagu näha siis palju inimesi kes peale lendas polnud ise mängu üldse näinudki. Hiljem MOTD'st üksikuid situatsioone lahata on hoopis teine asi.

                                Mina isiklikult kommenteerin teiste klubide teemas ainult neid mänge mida ma ise nägin.

                                EDIT: pidin ka just Kaarli posti "Like'ima" aga Sleep jõudis ette.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X