320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures siin ei ole midagi nutta. Tegemist on totaalse võit-võit situatsiooniga. Põhjused peaksid piisavalt selged olema kõigile.

    Ja sarnaselt, kuigi enamus ''neutraalseid'' isehakanud või akrediteeritud arvamusavaldajaid on tülgastavalt juba mitu päeva saanud erinevates väljaannetes naeruvääristada Arsenali väljavaateid, olen kindel et enamus nendest fännidest, kelle klubi veel võistlustules, hoiab pöialt siiski püssimeestele, seda jällegi ilmselgetel põhjustel.


    Ja naeruväärsustest rääkides, siis kihlveokontorid on samuti lolliks läinud:

    Arsenal v Barcelona 3.75 3.30 1.90
    Archived odds from last years CL match. highest odds 3.30 3.60 2.47

    Nii et panustamissõpradele, väärtus on täna kindlasti kodumeeskonna peal.

    Kommentaar


      Nasri vigastuspausilt otse põhisse, päris julge otsus.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Team to play Barcelona: Szczesny, Eboue, Clichy, Koscielny, Djourou, Song, Wilshere, Fabregas, Nasri, Walcott, Van Persie

        Kommentaar


          Üldiselt tundub väga ründav koosseis - julge otsus Wengerilt. Loodan, et te sellega endale näpu ei lõika. Loodan, et tuleb huvitav mäng. Edu!

          Kommentaar


            Parim kaitse on rünnak
            3-0 võit kauhrimeestele oleks tore.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Nüüd veel koss ka lisaajale.
              Putsi, algust ei näegi.

              Edit:striim aitab.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Hea comeback Arsenalilt...Bendtner veel lõpus hakkas isetsema oleks sealt võibolla kolmas ka tulnud

                Kommentaar


                  GREAT SUCCESS!!

                  Laurent Koscielny - uskumatult kindel kaitses.

                  Kommentaar


                    Õnnitlused!

                    Väga ootamatu seisu ümberpööramine muutis mängu ülihuvitavaks ja tõesti loodan, et Camp Noul tuimalt 5-0 anaali saamist välditakse. Tundub, et Nasri gamble tasus ära teil.

                    Kommentaar


                      Suht huvitav mäng oli. Arsenal peab olema õnnelik, et sellest mängust võidu suutis välja imeda. Igatahes, Tublid!

                      Kommentaar


                        Teabagisime Dna vennad totaalselt ära, Uskumatu võit!

                        Kommentaar


                          Kiitus toreda teise poolaja eest!

                          Kommentaar


                            Suurepärane Arsenal, suurepärane! Kui te ka Camp Nou´l samapalju visadust ning võidutahet jätkate, lülitate veel "ebajumala" Barcelona out´i

                            Kommentaar


                              We got arshavin, fuck adebayor!!!!!!!!!!!!!

                              Kommentaar


                                Jalgpall! Teine poolaeg oli mäng meie kontrolli all ning õnneks tulemuseks tuli ka võit. RvP värav oli ikka julma nurga alt löödud. Jack oli hea, mängis nii külmalt nende vastu kui sai, palliga seilas nende poolkaitse vahel nii ilusti vahepeal. Lõpetasime mängu ikka väga ründava koosseisuga samas kui Pep tõi ainult kaitsvamaid mehi sisse. Eboue't õnneks teises mängus nägema enam ei pea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X