320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ükskord on ikka esimene kord, täna siis Barca alistamine.

    Wilshere MOTM, Koscielny ei jää kaugele maha.
    Supplies!

    Kommentaar


      Koscielny-le lihtsalt istub justkui see Barca stiil, maas on vend lihtsalt ülikõva! RvP võinuks veidi kliinilisem olla täna nagu ta viimasel ajal olnud on, kuid tubli töö siiski!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Wilshere MOTM, Koscielny ei jää kaugele maha.
        100% nõus.

        Edu Nou Campil !!
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Katalaanid lasid end liiga lõdvaks teisel poolajal ja tuligi ära. Valdez'ile saatke pirakas kommikarp.

          Kommentaar


            See noor poolakast väravavaht, kelle nime ma ilma Wikipedia abita kirjutada ei oska, oli ka väga tubli. Fabianskil läheb vist raskeks oma kohta tagasi saada.

            Kommentaar


              Kas ma olin ainuke kellele tundus, et Fabregas mängis kuidagi tujult?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas ma olin ainuke kellele tundus, et Fabregas mängis kuidagi tujult?
                üpriski sloppy oli söötudega, mby pingest..

                Kommentaar


                  Well done! Tore, et lõpuks ka suures mängus meie lohakus, saamatus ära karistati. Wilshere keskel omas elemendis hea, samas kaitseliin teil üsna easy to break, Messi oleks paremal päeval võinud neljas väravas osaline olla.
                  Kordusmäng ehk siis teie parima koosseisu vastu, tõotab põnev tulla!
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Vahel on elu ikka kuradima ilus!

                    Kommentaar


                      Kestvad ovatsioonid. Kas Jack MOTM Wilshere on tõesti 19? Terve meeskond väärib kiitust, aga lisaks Jackile võiks veel eraldi välja tuua Koscielny ja Szczesny.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                        Suurepärane Arsenal, suurepärane! Kui te ka Camp Nou´l samapalju visadust ning võidutahet jätkate, lülitate veel "ebajumala" Barcelona out´i
                        no offence, aga barcelona nüüd küll mingi ebajumal pole.. Ärme nüüd üle ka pinguta, nad on lihtsalt tugevad.

                        Gunnerite ees müts maha, well done boys!

                        Kommentaar


                          Kas mulle tundus või Wallcott tegi suht kehva mängu - esimestel minutitel oli teda natuke näha, aga pärast kadus pildilt täiesti ära.

                          Kommentaar


                            Üks meeldejäävamaid ja emotsioonide rohkeimaid jalgpalliõhtuid Arsenali fännina.

                            Kommentaar




                              Kommentaar


                                Value for money, value for money.

                                Raske mäng Nou Campil ees ja barha on ikkagi favoriit progressima aga iseloomu sai näidatud ja Rvp, Cesc ja Nasri näitasid, et peale väga tujutut ja lohakat esimest poolaega suudetakse ennast ikka suureks sündmuseks kokku võtta. Cesci tujutus oli ka ilmselt üheks suurimaks põhjuseks, miks esimene poolaeg võrdlemisi mannetu oli.

                                Mängu kolm parimat on trio, kellel kolmepeale kokku on ette näidata ehk üks terve premier league hooaeg ja kümmekond CL'i mängu. Jack Motm, fecking class!

                                Loodetavasti kõik neutraalsed said toreda elamuse. Ja kõikidele vihkajatele ning kiibitsejatele nii siin kui kusiganes, võtke välja!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X