320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    ...
    Kus see kiituse või likemise nupp kadus (oli midagi vahepeal).

    Kommentaar


      ma pigem muretseks te võõrsilvormi üle. alagrupis kaotasite nii kaevuritele kui ka vendadele Bragast. ja need polnud just tähtsusetud mängud antud faasis.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Mis siin ikka kraaksuda, aga see Arsenali ja kohtunike teema on u samasugune nagu see Barca ja maaspüherdamise teema. On nagu usual suspects nagu Webb ja Riley ja on Busquets ja Alves. Viimane näiteks oleks 89. minutile end võinud Arsenali värava all pikali visata ning olen 100 % veendunud, et vilet oleks lastud. Püherdamine ei ole niivõrd miski posessionijalka viga, vaid lihtsalt füüsilised parameetrid (siia võiks neid numbreid tuua maailma lühimast meeskonnast või paar lõiku Xavi hiljutisest intekast Sid Lowe'le). Kohtunikust vähemalt nii palju, et parem võtku legit värav ära kui illegit Annale (eelmise aasta poolfinaali jamps).

        Seega, kui lased auru välja, siis ei tasu imestada, et kui teekannu põhi kuumaks läheb.

        Muidu kommentaariks veel ka, aga eks hoiame end teiseks vaatuseks, olgu siis see sellal juba ette- või järelnutmine.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ma pigem muretseks te võõrsilvormi üle. alagrupis kaotasite nii kaevuritele kui ka vendadele Bragast. ja need polnud just tähtsusetud mängud antud faasis.
          Mõlemas kohtumises kasutati pooleldi teist koosseisu.

          Kommentaar


            Fakt oli see, et Arsha käsi oleks vabalt võidud ära vilistada. Ma isegi poleks üllatunud olnud väga, muidu oli korralik vile - küljekohtunikud said kenasti hakkama kõrge liini ja suluseisu tekitamiste äravõtmistega ja igasügu püherdamised olid nagu ikka sel tasemel.

            Ning velts, arusaadav et vaja ikka natuke meie tiiki kohe lasta - aga päev tagasi oli meedias teie võit AC Vanadekodu üle sama suurelt kajastatud, või isegi enam. Selge on see, et võõrsilvärav annab Barcale kodus mänguks ikkagi eelise - meil on praktiliselt ainult siis võimalus kui me ise suudame ühe ära lüüa. Samas cockidega poisid ilmselt võtavad Milani skalbi selles seerias.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              ma pigem muretseks te võõrsilvormi üle. alagrupis kaotasite nii kaevuritele kui ka vendadele Bragast. ja need polnud just tähtsusetud mängud antud faasis.
              Premmis näiteks on võõrsil suudetud suht korralikult mängida, aga jah, eks need ole vähe erinevad olukorrad.

              Kommentaar


                Vellole vastu ei vaidle. Ikkagi minu õpetaja. Õpetajatepäeval toon lilled ja konjaki.

                Aga eks ta üldiselt selline kahetaoline mentaalne värk ole. Ühelt poolt toetajaid on nüüd juba päris tüütuid pikki aastaid tõmmatud teisteseas kaasfännide ja meedia poolt käima selle meenevaba perioodi rõhutamisega. Kaua sa seda manku võidutantsu ikka kannatada jaksad, eksole. Mistõttu mureneb ka veendunuim vaim ja hakkab instinktiivselt kahtlema, et tõepoolest, kas tema lemmikud üldse kunagi midagi võita suudavad? Kui nüüd sellisele hingele sorts palsamit valatakse (isegi, kui palsamiks on poolaja võit maailma parima vastu), siis haaratakse sellest kinni ning elatakse hinge kogunenud frustratsioon muuhulgas foorumikisana välja. Inimlik.

                Teisalt olulisemaks tahuks on ilmselt mõju meeskonna enesekindlusele. Barcelona-kompleks elas üsna sügaval pärast seda õnnetut maipäeva mõned aastad tagasi. Eelmise hooaja CL ei aidanud ka kuidagi kaasa - mistõttu võisid jalad poistel väriseda küll. Siit on nüüd omakorda edasi kaks stsenaariumit. Kui saadud emotsiooni suudetakse enda kasuks ära kasutada, tuleb hooaja lõpp ilus. Asi pole ju ainult kordusmängus vaid üleüldse tundes, et tegelikult on selle koosseisuga päriselt kõik võimalik. Teine lahendus on see, et kordusmängus kordub mullune, mistõttu liigub eneseusupendel tagasi algasendisse või sealt mõnevõrra pakase poole.

                Aga ka siis on nagunii juba varsti kevad. Ja karikafinaal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ma pigem muretseks te võõrsilvormi üle. alagrupis kaotasite nii kaevuritele kui ka vendadele Bragast. ja need polnud just tähtsusetud mängud antud faasis.
                  Kuidas see Nou Campil toimuvaga seotud on?
                  Fakt on see, et edasi saadakse kahe mängu kokkuvõttes ja esimese mängu võitis Arsenal ning edasipääsemiseks peab Barca kodus võitma. Jah, olgem ausad, kodus on Barcelona tugev. Samas kindlat pole siin paaris midagi. Hindan Arsenali edasipääsu lootusi ikkagi 50/50 le.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mõlemas kohtumises kasutati pooleldi teist koosseisu.
                    vaatan siin neid koosseise ja nagu ei saa aru milles on erinevus. see et peatreener vahetab mängijaid on ju normaalne. põhituumik on ju ikka sama. ega ju Arsenal ei mänginud mingite noorte kasvandikega Bragas ja Donetskis neid mänge. Tõsi, Donetski vastu vist paar noort tüüpi oli, ei tunne eriti teie meeskonda.
                    või Arsenali fännid väidavad vastupidist?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      kaks kätt ja penalti ja legaalne värav ja mida iganes
                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      muidu oli korralik vile
                      Ei taha kellegi kalla möliseda, vaid erapooletud hinngut asjale. Mängu ega ühtegi kordust pole näinud. Et mis olukorras siis kellele liiga tehti või ei tehtud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ei taha kellegi kalla möliseda, vaid erapooletud hinngut asjale. Mängu ega ühtegi kordust pole näinud. Et mis olukorras siis kellele liiga tehti või ei tehtud?
                        coco teeb nalja, niipalju küsitavaid olukordi eile küll ei olnud
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kuidas see Nou Campil toimuvaga seotud on?
                          Fakt on see, et edasi saadakse kahe mängu kokkuvõttes ja esimese mängu võitis Arsenal ning edasipääsemiseks peab Barca kodus võitma. Jah, olgem ausad, kodus on Barcelona tugev. Samas kindlat pole siin paaris midagi. Hindan Arsenali edasipääsu lootusi ikkagi 50/50 le.
                          aga olen ma kusagil öelnud et miski on kindel ja otsustatud juba? lihtsalt nendin fakti mis moodi on eelnevalt mängitud. eelmine hooaeg muide oli ju suht sama- enne Barcaga mängu oli vaja Portost üle olla. Portos saadi ju 2-1 pähe. kodus muidugi purustati 5-0. ehk kodus ollakse väga tugevad, samas võõrsil sellist minekut ei ole.
                          eks näis mis Camp Noul saama hakkab- kas ajalugu kordub või mitte
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            vaatan siin neid koosseise ja nagu ei saa aru milles on erinevus. see et peatreener vahetab mängijaid on ju normaalne. põhituumik on ju ikka sama. ega ju Arsenal ei mänginud mingite noorte kasvandikega Bragas ja Donetskis neid mänge. Tõsi, Donetski vastu vist paar noort tüüpi oli, ei tunne eriti teie meeskonda.
                            või Arsenali fännid väidavad vastupidist?
                            Mitte vabandusena öeldud, lihtsalt mainisin ära ,et mõlemas mängus olid platsil rohkem pingimehed. Braga vastu Bendtner, Denilson, Rosicky, Gibbs, Squillaci, Eboue ja ukrainlaste vastu Squillaci, Eboue, Rosicky, Eastmond, Bendtner. Parimas koosseisus siiski need mehed saavad platsile pigem vahetusest, kui sedagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Ei taha kellegi kalla möliseda, vaid erapooletud hinngut asjale. Mängu ega ühtegi kordust pole näinud. Et mis olukorras siis kellele liiga tehti või ei tehtud?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                coco teeb nalja, niipalju küsitavaid olukordi eile küll ei olnud
                                Et siis juba, kui juba- täpselt nii palju neid "vaieldavaid" olukordi nagu coco välja tõi (loe nüüd õigesti-vaieldavaid olukordi) oligi. Kaks kätt- fakt. Kas nende eest anda penaltit või mitte- maitsekas. Prantslane tõmbas Pedro maha- fakt. Kas reeglitekohaselt või mitte- maitsekas.

                                Kas Messi oli teise värava olukorras sulus? Siin on fakt see, et väravat ei loetud.

                                Faktid on kordustest kontrollitavad...
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X