320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle endale üldiselt kohtuniku tegevuse üle ei meeldi vaielda. Some you get, some you don´t. Samas Barca fännina oleks ma küll väga vagusi. On siis tõesti meelest läinud üks teatud maikuu õhtupoolik 2009ndal aastal ühe teise Londoni klubi kodustaadionil?

    Kommentaar


      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
      Mulle endale üldiselt kohtuniku tegevuse üle ei meeldi vaielda. Some you get, some you don´t. Samas Barca fännina oleks ma küll väga vagusi. On siis tõesti meelest läinud üks teatud maikuu õhtupoolik 2009ndal aastal ühe teise Londoni klubi kodustaadionil?
      Kuna ilmselt iga klubi kasuks on kohtunikud eksinud, siis jääme kõik vait ja paneme foorumi kinni ära? Minul (ei ole Barca fänn) on Chelsea mäng meeles...samuti see kuidas kohtunikud&Inter Barca välja lükkasid.

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Kas Messi oli teise värava olukorras sulus? Siin on fakt see, et väravat ei loetud.
        Kas sa väidad, et kohtunik langetas antud olukorras vale otsuse?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Eilne mäng oli paraku Mike Riley jurisdiktsioonist väljas.

          Vile oli minuarust enamvähem, siin küünikud tahaks kindlasti välja tuua, et kaks kätt ja penalti ja legaalne värav ja mida iganes aga samas barha kääbikute pidevalt kestvad maaspüherdamised iga väiksema puute peale said ka kõik kohtuniku poolt kõik ära vilistatud. See on nende possession-footballi lahutamatu osa aga sarnaselt võiks veelgi argumenteerida barca efektiivsusest näiteks inglise liigas, kus kohtunikud ei vaevuks seda näitekooli väga pikalt jälgima. Iseenesest oleks ju tore vaadata näiteks Stoke'i ja Phil Dowdi barca vastu mängimas. Perverssne.
          Ma loodan, et sa saad sellest üle ... ! Võitsite ju - suurepärane, JD-d ei täkeldatud- great !
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas sa väidad, et kohtunik langetas antud olukorras vale otsuse?
            No võib sealt postimehe videost 8. sekil pausi peale panna ja joonte järgi vaadata. Minu arvamus on, et videost paistab, et sulgu polnud. Seda ütlesid ka minu striimi inglise kommentaatorid, kes Arsenalile kaasa elasid. Viasatsit ju vaheajal tuleb see lahe naiselaul ja premmi eelmise kuu väravad.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Kuna ilmselt iga klubi kasuks on kohtunikud eksinud, siis jääme kõik vait ja paneme foorumi kinni ära?
              Foorumi kinni? Kas siis muud pole jalgpallis rääkida peale vilemeeste eksimuste? Ei näe lihtsalt põhjust vaielda pidevalt kohtuniku tegevuse üle ja elada oleksite maailmas. Eriti veel, kui need otsused ei olnud nii must-valged saamaks väita, et kellelegi tehti koledalt ülekohut.

              Kommentaar




                nojah, siin on üks video - eks vaadake ise.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Vilemehed on ikka inimesed. Pigem mulle tundus, et anti vähemalt 1.poolajal kõik väiksed sõrmepuuted veaks Barca kasuks (nagu olekski kohtunik katalaan) ja Song oli sellise vile puhul õnnelik, et teda minema ei saadetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Foorumi kinni? Kas siis muud pole jalgpallis rääkida peale vilemeeste eksimuste? Ei näe lihtsalt põhjust vaielda pidevalt kohtuniku tegevuse üle ja elada oleksite maailmas. Eriti veel, kui need otsused ei olnud nii must-valged saamaks väita, et kellelegi tehti koledalt ülekohut.
                    Vaata, sinu arvates ei tähenda veel, et kõigi arvates. Kohtunike tegevuste ja mittetegevuste üle arutlemine on üks osa jalgpallilobast kui Ecolt krestomaatilist esseed laenata. Asi ei tohiks miskiks eestimehe hüsteeritsevaks "massoonide ja saientoloogide vandenõu" hüüdlusteks kasvada. Ja minu hinnangul siin selleks see kasvanud ei ole.

                    A võib ka lihtsalt ju paukuda, et "shut da f*** up- sul ei ole õigust sel teemal üldse sõna võtta!" ning meeldetuletusele, et foorumis valitseb ju ometi viisakas arvamusvabadus, hüpata veel latikolinaga peale stiilis * a noh, see on tüütu teema*, siis kuidas see Chirac ütleski, et....
                    ....... vait olla.
                    Last edited by _AI_; 17.02.11, 15:57. Põhjus: kirjavead
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      JACK WILSHERE !!! MOTM

                      Kommentaar


                        priceless

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas jukss Vaata postitust
                            Kos
                            Kuradi meeldiv on see, et kui Vermaelen tagasi siis on meil 3 maailmatasemel kaitsjat. Saaks neid korralikult roteerida, et ülepingutamisi vältida. Aga päevakangelasest rääkides, siis 2009 aastal mängis mees Ligue 2's, tore tõus!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              ‘I don’t have the inclination to go anywhere,’ he said. ‘This is the best team for me to be in. The bottom line is that I want to win trophies with Arsenal, not with anybody else. I know you can win trophies in many countries and in many ways, but I want to do that in our way and in an Arsenal shirt.
                              ‘I’m sure I could win things at another team in another country, but would it feel like our trophy, my trophy? I’m not sure it would. Anything we win here will come from the heart and that’s what I want. It’s my dream and I see no point in speaking about other teams when I have these dreams. I think other people know that about me; I’m just hungry to win with Arsenal and that’s it."
                              Robin Van Persie says that he suspected people had written him off for good after his latest injury, believing he would never return to football as a world-class player.

                              Kommentaar


                                Korraks mõtlesin, et Cesc avaldab arvamust, aga Robin, kes teismelisest peale Arsenali fänn, on palju loogilisem valik.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X