320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elevant Vaata postitust
    +1

    tähemärgid.
    Ma ka, kui vaatan tervet seda chelsea hooaega..
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, isegi Expendablesi filmis oli Gunner kõige suurem tross.
      Aga lõpus oli ikkagi Gunner ju

      Kommentaar


        Keegi pidi ju võitma, seekord oli selleks Aston...ups, vabandust, Birmingham City.
        Positiivse koha pealt mainiksin ära selle, et mängu ajal sain meelde tuletatud kuidas maitseb tee Strochiga. Maitses sama hästi kui vanasti.
        Samuti sai üle pika aja nähtud tegelasi keda polenud üle kahe aasta näinud. Mõni oli sama sale kui vanasti, mõni aga oli natuke kosunud.

        PS! Molly küüslauguleivad on rõvedalt rasvased.
        Edit: et põletada seda rasvakogust jalutasin koju.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Lee Bowyeri nimel - elagu!

          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            aga ta oli selle ära ju teeninud
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              aga ta oli selle ära ju teeninud
              Maas lamajat ei lööda.

              Kommentaar


                teatavasti oskab Bowyer ka lüüa ning siis oleks põhjust kurjustada. Antud juhul oli tegemist sellise filigraanse asjaga nagu ulakusega, nöökimisega jne. Mingil põhjusel ma arvan, et prantslane seda liigutust pahaks ei pane.
                Viisakas säherdune käitumine pole aga draamat pole tarvidust viljeleda.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Lee Bowyeri nimel - elagu!
                  Arsenal oli kaotuse ära teeninud, peale esimest minutit oleksime pidanud juba kümnekesi olema, ning kohtunike anti-arsenali teemat ei tohi me ka nüüd enam aasta aega üles võtta, aga Lee Bowyeri teguviis on lihtsalt ... ma ei oska öelda ... mul oleks sügavalt häbi kui mõni Arsenali mängija oleks samas olukorras nii teinud. Ainuke mis ma täna oma rummise peaga oskan lohtuseks mõelda, on see et "kunagi te veel saate selle eest, raisk"!

                  Piss off haters!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Samuti sai üle pika aja nähtud tegelasi keda polenud üle kahe aasta näinud. Mõni oli sama sale kui vanasti, mõni aga oli natuke kosunud.
                    Dai pohh, Rein, kui see kosumise jutt minu ja mitte fitti kohta oli! Mängu võtab vincenti gif muidugi kenasti kokku. Peale seda, kui abikohtunik alguses selle legendaarse kingituse tegi, oli ju selge, et Londoni klubi võtab siit oma ära. Aga ei. Totaalselt ebatüüpiline rabistamine, lapsikud vead ja klassikaline jalaväristamine. SW ilmselt soovis igavesti taksosse jääda seekord. Foster oli tubli, klubi tervikuna igati tulemuse välja teeninud. Loomulikult kukuvad nad nüüd seepeale liigast välja. Ning 6 on endiselt parem kui 48
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar






                      It’s hard being an arsenal fan sometimes. It’s a alot like visiting a strip club; All the titillation, excitement and promise – but in the end you know “she’s” going home with a 6′8 bouncer named Zigic… Bad times

                      Kommentaar


                        natsa koomusk situatsiooni ka


                        võidu soov, tahe on tal ikka paganama imetlusväärne, oskused muidugi ka
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          ohh....ma polegi veel täna trollinud!


                          ARSENAL = Always Real Soccer Excitement, Nearly Always Losers

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            ohh....ma polegi veel täna trollinud!


                            ARSENAL = Always Real Soccer Excitement, Nearly Always Losers

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Piss off haters!
                              Keegi teid ju otseselt ei vihka (peale Spursi fännide), aga selline nöökimine muutub siin juba jah tavaks. Ja kahuripoisid annavad pidevalt selleks ka põhjust oma suutmatusega väljakul.

                              Kommentaar


                                It's all downhill from here. Barcelona teeb teiega kodus sousti ja premmi tiitel saab samuti õige pea kättesaamatusse kaugusesse lastud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X