320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SL7_official Sebastian Larsson
    @
    @jack_wilshere Football has only one winner and this time it was us but I know you will win another title this year, PL! Keep going Jack.

    @JohanDjourou Keep going Johan, I know you will win PL this year. Thanks for the match shirt. See you someday. / Seb

    @cesc4official Thanks Cesc, good luck in PL! I know you will win the title this year. Take care my friend.

    @Persie_Official Thanks Rob. What about the injury?



    Birmingham midfielder and former Gunner Seb Larsson tells Gooner Talk: "I keep my fingers crossed that you win another title this year."

    Kommentaar


      Lõhnab jälle kihlveopettuse järele...
      Esmalt Newcastle, nüüd Birmingham ...
      299195

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Keegi teid ju otseselt ei vihka (peale Spursi fännide), aga selline nöökimine muutub siin juba jah tavaks. Ja kahuripoisid annavad pidevalt selleks ka põhjust oma suutmatusega väljakul.
        Tore on see, et enim trollimas käivad Chelsea ja Liverpooli vennad kelle enda hooaeg ei kannata mingit kriitikat. Saaks veel aru kui vello ja mõni manure noor kukk siia eksib
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Tore on see, et enim trollimas käivad Chelsea ja Liverpooli vennad kelle enda hooaeg ei kannata mingit kriitikat.
          Jutt käib ikka pikemast perioodist, kus te tiitleid pole võitnud. Mitte ainult sellest hooajast. L****pooli fännidest ei saa ise ka aru jah.

          Kommentaar


            Hakkame jah jälle vaidlema, et kellel on pikem!

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Hakkame jah jälle vaidlema, et kellel on pikem!
              See sai ju eile selgeks, et Bendtneril. Nii hoolikalt pidi sättima, kui sisse vahetati.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Lee Bowyeri teguviis on lihtsalt ... ma ei oska öelda ... mul oleks sügavalt häbi kui mõni Arsenali mängija oleks samas olukorras nii teinud. Ainuke mis ma täna oma rummise peaga oskan lohtuseks mõelda, on see et "kunagi te veel saate selle eest, raisk"!
                hahaha
                pikkuse mõõtmisest rääkides, siis - kui su till on sama lühike kui su mälu, tunnen küll sügavalt kaasa.

                Lisatud failid
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  pildilt on selgelt näha, et keown(il) on pikem.

                  Kommentaar


                    Barca mängus väljastatud enesekindluse krediit on armutult tühjaks tõmmatud, mistõttu hakatakse mõnes mõttes nullist peale. Aga mis seal ikka. Newcastle oli valus aga ka selle järel suudeti ennast kokku võtta.

                    PS. Kõigi turusolkijate ja liverpooli toetajate keks siin teemas on peaaegu sama naljakas kui Arsenali kaitsetöö. Kui see muidugi nii kurb ei oleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      hahaha
                      pikkuse mõõtmisest rääkides, siis - kui su till on sama lühike kui su mälu, tunnen küll sügavalt kaasa.

                      Oh neid häid aegu !!!

                      PS: Mul küll Keowni pärast häbi polnud. Nalja nabani

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        PS. Kõigi turusolkijate ja liverpooli toetajate keks siin teemas on peaaegu sama naljakas kui Arsenali kaitsetöö. Kui see muidugi nii kurb ei oleks.
                        Ja sinu Cole naljad meie teemas on muidugi andekuse tipp, onju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Ja sinu Cole naljad meie teemas on muidugi andekuse tipp, onju.
                          Ma näen siin vähemalt mõningast konteksti vahet (vaata, Sa tead ju hästi, et Cashley suhtes on Arsenali oma lemmikuks pidajale justkui lubatud mõnevõrra rohkem tänu teatud avaldustele mõned aastad tagasi. Ja kui see meeldiv noorhärra kogemata kedagi trennis tulistab, ei pea ka mina vastu) aga las ta jääb. Peaasi, et identifitseerid ennast turusolkija toetajana. Seegi on samm õiges suunas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Peaasi, et identifitseerid ennast turusolkija toetajana. Seegi on samm õiges suunas.
                            No mis mul üle jääb. Ei ole ju mina see, kes klubis neid nööre tirib ning olen samamoodi kõrvalt vaataja rollis kui teisedki. Mis sellest, et aeg-ajalt üritan (enamasti täiesti alusetult) omasid kaitsta. Samas kui nüüd valida aja vahel, kus valgehabe Ken tõmbas nööre ja praegust situatsiooni klubis, siis kaldun ikka viimase poole. Ilmselt enamik teiste klubide fännegi kalduks. Mis sest, et tulevik ei tundu nii kindel kui sinu pooldatud klubil ning kogu asjaajamine klubis on tihtipeale üpris koomiline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Jutt käib ikka pikemast perioodist, kus te tiitleid pole võitnud. Mitte ainult sellest hooajast. L****pooli fännidest ei saa ise ka aru jah.
                              Sul on nagu mingi "väikse venna" sündroom. Iga kord kui võimalik siis tuled siia nokkima, siis kui keegi võtab otsast ja vastab kukud sa kohe selle Roman-viisaastakuga vehkima. Siis tehakse selgeks, kumb klubi on ajalooliselt suurem ja rohkem võitnud kuid seda sa keeldud tunnistamast ning klähvid ikka "aga viimased viis aastat pole te midagi võitnud". Ja siis tuleb jälle el classico - aga meie ehitasime staadioni ja teenime kasumit vs. teil on sugardaddy. Igavaks läheb seda sama ringi juba viiendat korda alustada viimase poole aasta jooksul. Let it go.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Tehke siis vähemalt mingi korralik "kumb järgmisena mõne karika saab: Arse*** või venelased" - kihlvedu... Õiglane kurss tõenäoliselt oleks mingi a la Arse 1.5, venelased 2,5.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X