320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    INJURY NEWS: Ramsey and Koscielny back in the squad to face Sunderland
    Wenger: 'Ramsey will be stronger than ever, he just needs games'
    Wenger: 'Fabregas has a better chance than Song of facing
    Wenger: 'The team's response to Carling Cup defeat has been remarkable'
    Boss 'completely surprised' by Toure suspension for failing drugs test. 'It must be a mistake'
    Wenger: 'We were a bit unlucky at Sunderland this season. They can be a danger for anybody'
    Wenger: 'I expect Henderson to be a first-team player in the future'
    Wenger's final comment? 'I wouldn't be bothered' if FIFA banned snoods'

    Kommentaar


      Veebruari parim:

      Kommentaar


        On väga võimalik, et täna teeb Ramsey oma kauaoodatud comebacki Arsenali särgis. Väärt intervjuu Aaroni endaga leiab siit.

        Kommentaar


          Team in full: Szczesny, Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy, Denilson, Wilshere, Diaby, Nasri(c), Arshavin, Bendtner

          Subs: Almunia, Rosicky, Ramsey, Squillaci, Eboue, Gibbs, Chamakh

          Kommentaar


            Täiesti masendav?

            Kommentaar


              penalt + kaheldav sulg, rohkem öelda pole.
              // kena buss oli ka pargitud Emiraatidele.

              Kommentaar


                Saamatud vennad kõik peale Sunderlandi meeskonna.
                Arsenal- saamatu.
                Kohtunikud- saamatud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ilus lahing, Camp Noul saate hakkama küll, EPL ongi suurte meeste ala.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Wenger lõikas ju ise näppu, kui viimase vähegi kontrolliva poolkaitsja välja võttis ja Rosicky mängu tõi. Kohtunikud olid muidugi ka lõbusad. Muust pole midagi, aga kahju, et Arsenal Chelsea tehtud kingitust vastu ei võtnud.

                    Kommentaar


                      Kasutud klounid.

                      Suudeti endale jälle suurejooneliselt jalga tulistada. Kohtunik oli jälle punanina õemees.

                      Kopp on ees.

                      Kommentaar



                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Wenger lõikas ju ise näppu, kui viimase vähegi kontrolliva poolkaitsja välja võttis ja Rosicky mängu tõi. Kohtunikud olid muidugi ka lõbusad. Muust pole midagi, aga kahju, et Arsenal Chelsea tehtud kingitust vastu ei võtnud.
                          No see Diaby oli nagu sitt pilpa peal täna. Millegiga ei saanud hakkama. Tahtmist küll oli, aga välja ei tulnud midagi. Üks suur puterdamine ainult mis päädis tal enamasti pallikaotusega. Mina oleks ta veel varem välja vahetanud.
                          Teine sitt pilpa peal oli Bentner. Tal ei tulnud ka midagi välja ja ega ta eriti üritanud ka. Barca vastu palun marokolane põhisse.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            No see Diaby oli nagu sitt pilpa peal täna. Millegiga ei saanud hakkama. Tahtmist küll oli, aga välja ei tulnud midagi. Üks suur puterdamine ainult mis päädis tal enamasti pallikaotusega. Mina oleks ta veel varem välja vahetanud.
                            Teine sitt pilpa peal oli Bentner. Tal ei tulnud ka midagi välja ja ega ta eriti üritanud ka. Barca vastu palun marokolane põhisse.
                            Diaby oli kehv küll, aga samas võeti sellega kontrolliv poolik täiesti ära ning enam ei saadud palligi kätte Sunderlandilt. Selliselt ei saa väravat lüüa, kui sul palli ikka pole. Ja Chamakhi lattilöögi ajal hakkas mul tüübist kahju. Kurat, tal ka ei vea mitte kuidagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Kasutud klounid.

                              Suudeti endale jälle suurejooneliselt jalga tulistada. Kohtunik oli jälle punanina õemees.

                              Kopp on ees.
                              Pole mõtet süüdistada Punanina, kui ise hakkama ei saa - oli piisavalt võimalusi, oleks pidanud lihtsalt ära lööma.

                              Kommentaar


                                Diaby Diabyks, Rosicky oleks viimane vend kelle ma mängu tooks, kui oleks vaja pingelises mängus viimase kümne minutiga see värav ära võtta. Diaby oli sitt muidugi, puterdas vaid terve aja ja aeglustas üidevalt rünnakuid nagu ta kipub tegema. Aga no rosicky ei paku absoluutselt mitte midagi, mitte midagi, mitte kui midagi.

                                Mul pole ausalt enam mingit huvi nende klounide saamatuse üle stressata ja end kasutult närvi ajada. Järgmine nädal tuleb tõenäoliselt kollapsise kulminatsioon kus osavalt lõpetatakse oma osalused käimasolevates karikasarjades ja kuna täna oli selgelt näha, et sarjas kus võimalused kaugelt kõige kõrgemad, pole ka kellelgi huvi oma ülemakstud jalgu liigutada ja võtta ära seda mida kuraditüra kandikul neile pakutakse juba pikemat aega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X