320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      Natuke päevakohasest teemast mööda, aga üks kasutaja juhtis mind sellise postituseni.

      Spursi ja Arsenali fännide temaatika puhul tahaks öelda ühte asja.

      Inglasmaal on tõesti Arsenali ja Spursi fännide vahel rivaliteet, kuna mõlemad on Põhja-Londoni klubid ning mõlema meeskonna fännid ajaloo jooksul omavahel väga palju kokku puutunud nii väljakutel kui ka väljakutest eemal. Põlvkondade kaupa on see vean isalt-pojale kandunudud ja kõik on väikese poisina selle endale väljakult külge saanud.

      Aga siin meie Eesti, kus mõlemad klubid asuvad meist väga kaugel, kus üksi fänn pole sealses(spursi/arsenali) melus üles kasvanud tundub kuidagi väga hale wannabe-ina ja kunstlikult külge poogituna selline marufännlus, stiilis et õige Spursi fänn vihkab Arsenali ja vastupidi.
      Ma jätan pika ja edasist trollimist tootva postituse erinevate klubide fännamisest ära ja ütlen lihtsalt,et sa oled mu lemmik liverpooli fänn nüüd vist

      aga nõustun ka marv3ellousi counterpointiga
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Vabandust, et ma segan, aga mida sa teed? Ma ei pea silmas viimast postitust vaid viimast 15 lehekülge...
        Üritad üle vaielda kogu foorumi "trolli- ja trammibaasi" ? Iga sinu uus vastus toidab tofoasid chelsifc-sid, counte, cannusid ja muidu budulojuseid nädalateks.

        Ja üleüldse enamus, kes te siia teemasse viimase 26 tunni jooksul kirjutanud - olete täiesti ausalt võitnud irriteerimise maailmameistritiitli!
        Viisaka inimesena ütlen aitäh, et mind ära märgiti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
          Kui kohtunik oli erapooletu ja hoidis hoiakut, et iga asja eest kaart, siis
          miks ei saanud Messi pärast vilet palli löömise eest kollase? SEE oli täpipealt samasugune olukord nagu Van Persiel. Kulus vaevalt sekund ja lõi, aga ei midagi.
          Miks ei saanud Abidal kollase/punase ?

          Või isegi mitte Valdes

          Ja veel Adriano

          On alles wankereid siin maailmas!
          Masendav ikka vaadata siukest asja...kõik need 3 kõrist kinni haaramist toimus veel kohtuniku silme all ka.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Millal oli viimati CL mäng kus kohtunik jättis paari minuti jooksul ühele meeskonnale 3 kindlat punast kaarti andmata?
            ääää, Gattuso vs Tottenham
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              See kõride näppimine/katsumine on ikka eriti nõrkade-munnide meeste omadus.

              Kommentaar


                There was more bad news on the injury from regarding Thomas Vermaelen. After being close to a first team return he’s had another setback, scar tissue from the surgery causing a problem apparently, and we’re unlikely to see him again this term. In the Mirror piece above he’s quoted as saying:

                I don’t know when I will be able to play again. No date has been set for my comeback – but it will not be in March.
                - Arseblog

                Nojah, nagu karta oli - mees teebki "rosickyt" meile. Kahju.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas molbert Vaata postitust
                  Natuke päevakohasest teemast mööda, aga üks kasutaja juhtis mind sellise postituseni.

                  Spursi ja Arsenali fännide temaatika puhul tahaks öelda ühte asja.

                  Inglasmaal on tõesti Arsenali ja Spursi fännide vahel rivaliteet, kuna mõlemad on Põhja-Londoni klubid ning mõlema meeskonna fännid ajaloo jooksul omavahel väga palju kokku puutunud nii väljakutel kui ka väljakutest eemal. Põlvkondade kaupa on see vean isalt-pojale kandunudud ja kõik on väikese poisina selle endale väljakult külge saanud.

                  Aga siin meie Eesti, kus mõlemad klubid asuvad meist väga kaugel, kus üksi fänn pole sealses(spursi/arsenali) melus üles kasvanud tundub kuidagi väga hale wannabe-ina ja kunstlikult külge poogituna selline marufännlus, stiilis et õige Spursi fänn vihkab Arsenali ja vastupidi.
                  Vot just seda ma mõtlesingi.
                  Ma kardan, et ma ei suuda oma mõtet väga arusaadavaks teha, aga mulle ei meeldi asjad mis lihtsalt "on nii". Kui ma oleks mingi elupõline Spursi fänn ja küsiksin mõne teise sellise käest, et miks ma peaksin Arsenali vihkama, siis oleks tõenäoliselt ainukene seletus "sest see lihtsalt on nii". No krt kunagi oli "oli nii" et pidi hobust kasutama, kui tahtsid läbida pikka vahemaad kerge jalavaevaga läbida, enam pole. Ja keegi ei ütle mulle keda ma tohin fännata ja keda ei tohi. See näitab mõtlemise piiratust vähekene imo. Ja tõenäoliselt meeldiks ikka üks klubi murdosa võrra rohkem ja valiksin nende derbis enda soosiku ja ülejäänud mängudes oleks nii Arsenali kui Spursi poolt.

                  Kommentaar


                    UEFA naeruväärsete karistusaktsioonide peale siis avaldas Wenger arvamust, et katusorganisatsioon võiks siinkohal pigem vabandada kui ähvardada. Stiilipunktid saab selle eest kahtlemata.

                    Chesny, Cesc, Song, Walcott, Vermaelen on homme kasutuskõlbmatud. Väravavahtide osas on liigalt palutud luba tuua sisse onu laenule (aga seda kindlasti mitte homseks), kuna on võimalik, et ka nooremat poolakat enam sel hooajal ei näe. Muidu vihjas peatreener tugevaima võimaliku koosseisu kasutamisele. Aga ka pärast homset jääb veel liiga.

                    Kommentaar


                      Vastasleer on õnneks sama räsitud vigastustest ja ka nende moraal ei saa just taevas olla peale viimaseid tulemusi. Nii kaua kuni Wenger ei otsusta jälle Rosicky't mängu panna ja paneb Nasri Cesci kohta mängima, peaksime olema suutelised selle mängu võitma küll. ManU'l on pool silma kesknädala CL mängul, teoreetiliselt on selle mängu tähtsus Arsenalile suurem. Mängu võitmine omakorda võib oluliselt mõjutada ka võidusõitu liigas. Seda teadvustab endale ka tõenäoliselt punanina ja viimane meeskond, kellele ta koduväljakul kaotada tahaks, oleks Arsenal. Seega mingeid teeneid me saama ei hakka vastastelt, sama kehtib ka ilmselt kohtuniku kohta.

                      Ja loodetavasti hispaania kelner jätkab sealt, kus tal barha vastu pooleli jäi-pidev palli liikumistrajektoorile ette jäämine. Tundub, et pikk mängupaus on lasknud tal väravavahi funktsioonide kontseptsiooni enda jaoks uuesti läbi mõelda. Ilmselt pean oma sõnu siiski õige pea sööma hakkama.

                      Aga tuleb ilmselt viimaste aegadega võrreldes emotsioonikam ja lahtisem mäng. Funguse tavapärasest set-up'st meie vastu on kaks tähtsat lüli Park'i ja Nani näol puudu.

                      Kommentaar


                        Almunia
                        Sagna Djourou Koscielny Gibbs
                        Diaby Wilshere Denilson Nasri Arshavin
                        van Persie

                        Kommentaar


                          Simon says: see on Premiershipi tiitlivõitluse võtmemäng, jah, just FA kapis. Kilbil (tühjad pihud) või kilbiga.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            pohh, saabki liigale keskenduda.

                            Kommentaar


                              Arsenal võidab 3-1.

                              Kommentaar


                                Arshavin on naljanumber.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X