320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Mida? Mingit tagamõtet ei olnudki - lihtsalt läks nii kirja, asja mõte ju ei muutu. Pane suu kinni kui midagi asjalikku öelda pole.
    Don't get your knickers in a knot(Oih ei pannudki tähele, et juhuslikult olin lihtsa eesti keelse lause asemel inglise keelse idioomi kirja pannud). Kirjuatades on mul suu ikka kinni. A no vahet pole mõttetu vaidlus ja teema risustamine nii või naa. Tunnistan.

    Kommentaar


      Täna sai siis kuulatud seda hooaega kokkuvõtavat viimast arsecasti: Arsecast 203 (round table)
      Päris huvitav kuulamine oli. Polegi varem neid jälginud, aga paistis päris asjalik olevat. Erinevad Arsenali fännidest blogipidajad olid nö ühe laua taha koondunud ja artutati, mis läks valesti, mida tuleks muuta. Nii, et siinsetel fännidel soovitan kuulata kui aega on, kuid samas ega millegagi väga jahmatavaga seal välja ei tuldud.

      Täna selgus ka see, et tõenäoliselt keegi neist tuleb meil CL-i playoff vastaseks:
      * Dynamo Kyiv
      * Udinese
      * Panathinaikos
      * Twente
      * Standard Liege
      Üks on selge, et ükskõik kes tuleb, siis kaotust lubada ei saa. See paneks meile juba augustis uueks hooajaks liiga julma põntsu.

      Kommentaar


        Arsenal's transfer budget

        Kommentaar


          See postitus ei sega ju kedagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
            See postitus ei sega ju kedagi.
            wengervideo
            Eemh, ei saanud esimese raksuga küll pihta, et miks see postitus kedagi segama peaks või mis ta mõte peaks olema? Teise raksuga mõtlesin, et äkki see, et kui vägev songe Wengeril peas on ja siis meenus ka see, et nägin täna lambist Wengeri mängijapõlvest ühte pilti. Ning nüüd äkki sobiks see siia ka postitada:


            suuremaks läheb ka kui vaja

            Nagu noor nõtke gasell lidub seal, torre vaadata kohe..

            Kommentaar


              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
              Eemh, ei saanud esimese raksuga küll pihta, et miks see postitus kedagi segama peaks või mis ta mõte peaks olema? Teise raksuga mõtlesin, et äkki see, et kui vägev songe Wengeril peas on ja siis meenus ka see, et nägin täna lambist Wengeri mängijapõlvest ühte pilti.
              Jaah, lihtsalt juhtusin riburadapidi mõningate treenerite minevikus tuhnima ja Wengeri mullet tundus väärt postitamist.

              Kommentaar


                Reali Müügilehele on pandud kaitsjad Ezequiel Garay ja Royston Drenthe, poolkaitsjad Lassana Diarra, Fernando Gago, Sergio Canales ja Pedro Leóni.


                Noo ma ei tea, Drenthe või Lass oleks ikka suht ideaalne

                Kommentaar


                  Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                  Reali Müügilehele on pandud kaitsjad Ezequiel Garay ja Royston Drenthe, poolkaitsjad Lassana Diarra, Fernando Gago, Sergio Canales ja Pedro Leóni.


                  Noo ma ei tea, Drenthe või Lass oleks ikka suht ideaalne
                  Noo ma ei tea, Drenthe, Leon, Garay, Gago on ikka täielik keskpärasus ... ma ei näe mida keegi neist peaks meile juurde andma praegusega võrreldes. Lass olevat kuulujärgi sillad päris tugevalt ära põletanud eelmine kord meil olles. Ning Canales on noor ja kogenematu. Meil on juba Ramsey ja Wilshere sarnastel positsioonidel. Pigem loodame, et Real ostab Adeka või Agüero mis ilmselt lõplikult lükkaks Benzemat ja Higuaini valikus allapoole. Väidetavalt olevat 21,5mil Benzema eest tagasi lükatud ja mängija väitis ise et ta tahab jääda ... aga kui ikka selgelt uusi peale ostetakse siis Real ilmselt tahab müüa.

                  Eks jutte ole juba igasuguseid - enamus on täielik hapukurk loomulikult. Keegi Ricky Alvarez argentiina liigast - meie asjapulk pidi isiklikult kohal olema Montevideos. Loomulikult Samba jutt ei ole kuhugi kadunud. Oxlade-Chamberlaini issi väitis, et “We want Alex to get to Arsenal as soon as possible and continue his development,” “Alex is still developing but there’s no better place to develop than at Arsenal and the Premier League.” jne jne.

                  Maailma parim ruumor oli loomulikult see, et AS Roma director of football pidi isiklikult Londonis olema, et arutada vahetuskaupa De Rossi - Clichy.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    a krt, mis selle diarraga juhtus? kunagi chelseas ta oli päris asjalik tegelane. a vb mu mälu petab
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      kunagi chelseas ta oli päris asjalik tegelane. a vb mu mälu petab
                      Oi kuidas petab!

                      Kommentaar


                        Nasri jonnib

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                          Reali Müügilehele on pandud kaitsjad Ezequiel Garay ja Royston Drenthe, poolkaitsjad Lassana Diarra, Fernando Gago, Sergio Canales ja Pedro Leóni.


                          Noo ma ei tea, Drenthe või Lass oleks ikka suht ideaalne
                          Royston? Are you serious? See sigaret räpparil suust pilt siia...
                          Sealt kaadrist oleks mõtet võtta tõesti vaid Diarra, aga marv3 ütles juba ära, miks mitte. Oleks jonniv Samba jaanuaris siiski ära võetud, oleks piimaauto ja üks/kaks tiitel kotis, imho.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Vist on Pika Peetri aeg kätte jõudnud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vist on Pika Peetri aeg kätte jõudnud
                              Crouch lahkuva taanlase asemel paremale äärele
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Royston? Are you serious? See sigaret räpparil suust pilt siia...
                                Sealt kaadrist oleks mõtet võtta tõesti vaid Diarra, aga marv3 ütles juba ära, miks mitte. Oleks jonniv Samba jaanuaris siiski ära võetud, oleks piimaauto ja üks/kaks tiitel kotis, imho.
                                Samba minu arust meie algrivistuse kaitseliini küll tugevamaks ei tee.
                                Tema head omadused:
                                1)Ta on pikk...
                                ega rohkem polegi nagu.
                                Vermaelen+DJ on parem kooslus minu silmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X