320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kas ma olen ainukene kellele teeb pisut nalja Barca fänni jutt austusest ja eetilisusest?
    Ei ole. Ja ausalt öeldes on Reali pakutav summa vähe lähemal ka Cesc'i reaalsele väärtusele.
    Ise nõuaks tegelikult veel rohkem kui kumbki pakkunud hetkel on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Ei ole. Ja ausalt öeldes on Reali pakutav summa vähe lähemal ka Cesc'i reaalsele väärtusele.
      Ise nõuaks tegelikult veel rohkem kui kumbki pakkunud hetkel on.
      Ausaltöeldes jah, alla 45m tunduks nagu odavalt antud arvestades et Cescil on 4 aastane kehtiv leping ning tegu on ühe kõige produktiivsema ja alles 24 aastase mängijaga. Vaatad, et miskine 3 väravat-3 söötu mees maksab 20 milli siis pole nagu loogiline, et sulle pakutakse 35m Cesci eest. Olgugi et ainult üks võimalik klubi kuhu ta minna tahab, DNA ja akadeemia. Igatahes ma loodan et alla 45m mees ei liigu, ning kui Barcal raha pole siis jääb meile ja olgu kasvõi natuke tujust ära. Ning tegelt ma üldse panustan sellele, et Cesc see aasta ei lähe.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
        Ma tõin konkreetse näite sellest kõikvõimsast keskpoolikut, muidu jah. Selles mõttes, et katalaanid on juba teda mitu aastat jahtinud ja siis kui juba ollakse tõeliselt lähedal allkirjale, tuleb väidetavalt real ja lööb mingi killer-summa-millest-ei-saa-wenger-keelduda lauale lihtsalt sellepärast, et panna Barcale ära, vot see oleks juba lame ja kamoon..mingi respect võiks oma suurima rivaali vastu ikka alles olla.
        Ja Barcal on juu nii-väga-meeletult-hirmsasti Fabregast vaja või mis ?

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ja Barcal on juu nii-väga-meeletult-hirmsasti Fabregast vaja või mis ?
          et realil on rohkem vaja või?
          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

          Kommentaar




            Goal pole küll väga usaldusväärne, kuid kas tõesti? Ma ikka ei usu. Barcal pole seda raha lihtsalt kulutada.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
              et realil on rohkem vaja või?
              Üldiselt küsimusele ei vastata küsimusele.
              Aga kui see kõrvale jätta, siis ma arvan, et Realil on teda märksa rohkem vaja kui Barcal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                http://www.goal.com/en/news/9/englan...-photoshoot-as

                Goal pole küll väga usaldusväärne, kuid kas tõesti? Ma ikka ei usu. Barcal pole seda raha lihtsalt kulutada.
                Minuteada on Cesc puhkusel - alguses käis San Franciscos (kus ta koos RvP'ga käis pesapalli vaatamas), siis käis sõpradega Grand Canyonis (eelmisel lehel pildil koos Velaga ntx) ja siis oli ta miski hetk Jakartas ning hetkel peaks olema kodukandis Hispaanias (väidetavalt koos Pique ja Puyoliga). Samamoodi võiks ju vinguda, et RvP on samuti lahkumas kuhugi kuna ta on samuti perega kuskil mereääres endiselt, vähemasti tänase twitteripildi järgi ...

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Üldiselt küsimusele ei vastata küsimusele.
                  Aga kui see kõrvale jätta, siis ma arvan, et Realil on teda märksa rohkem vaja kui Barcal.
                  Äkki mõtlesid, et küsimusele ei vastata küsimusega.
                  Muide, millest tuleneb sinu selline arvamus?
                  http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                  Kommentaar


                    Thiago uus leping tõenäoliselt vähendab Cesci šansse, sest tema pärast ju Thiago lahkuda ju sooviski. Aga äki tuleb Real siis üha enam päevakorda ja see oleks küll naljakas, kui kogu Barca hing ja Barca süda stiilis juttude saatel selline üleminek aset leiaks. Aga kuhu teda seal panna oleks jääb ka küsimuseks.

                    Kommentaar


                      Pole kummalgi teda vaja, Arsenalil on teda vaja. Realil on vaja jagada positsioon või kaks Sahin,Özil,Xabi Alonso, Diarra, Gago, Khedira, Pedro Leon, Granero,Canales, Kaka? Siis peaks Mou ja Perez korraldama müügirallit, et Fabregast mahutada sinna, ühesõnaga, ebatõenäoline. Loodame, et Thiago lepingupikendus tähendab selleks suveks nende juttude lõppu, aga vaevalt..
                      Imelik on asja juures see, et Barca paneb Thiagole 90M hinnasildi, ise tahavad Fabregase eest maksta 30M, kammoon simmo.

                      Kommentaar


                        Fabregas müüdud undisclosed fee'ga. AW ostab seepeale Gervinho + 3 tundmatut tegijat II järgu liigadest (kogukulu kuni 15m£). Ülejäänud raha eest makstakse ennetähtaegselt tagasi pangalaen. Simples!
                        Loodan, et unenäod valetavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                          Pole kummalgi teda vaja, Arsenalil on teda vaja. Realil on vaja jagada positsioon või kaks Sahin,Özil,Xabi Alonso, Diarra, Gago, Khedira, Pedro Leon, Granero,Canales, Kaka? Siis peaks Mou ja Perez korraldama müügirallit, et Fabregast mahutada sinna, ühesõnaga, ebatõenäoline. Loodame, et Thiago lepingupikendus tähendab selleks suveks nende juttude lõppu, aga vaevalt..
                          Imelik on asja juures see, et Barca paneb Thiagole 90M hinnasildi, ise tahavad Fabregase eest maksta 30M, kammoon simmo.
                          Barca asjapulgad arvavad ju, et kuna nad on meistrite liiga võitjad võivad ka nad noorte eest sellist hinda küsida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daK Vaata postitust
                            Fabregas müüdud undisclosed fee'ga. AW ostab seepeale Gervinho + 3 tundmatut tegijat II järgu liigadest (kogukulu kuni 15m£). Ülejäänud raha eest makstakse ennetähtaegselt tagasi pangalaen. Simples!
                            Loodan, et unenäod valetavad.
                            Umbes 80% tõonäoline, et nii lähebki.

                            Kommentaar


                              what the f*ck???

                              Usmanov on vist oma sulli eest puna-valgetes särkides era-skaudid palganud.

                              Kommentaar


                                Iseenesest oleks ju päris tore kui Uzbekistan oleks Priemeris esindatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X