320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoiaks ehk jalgpalliteemad siiski jalgpalliteemade jaoks. Tänan.

    Kommentaar


      Kuupäeva vaatasid enne selle postitamist? Seda mina arvasingi. Ütlen siis ise, 20.03. 2011 , ehk neli kuud tagasi.
      Vaevalt oli vaja seda siia postitada.
      Ja Gerviho pidi esmaspäeval signima, mis tähendab augusti alguses.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
        Kuupäeva vaatasid enne selle postitamist? Seda mina arvasingi. Ütlen siis ise, 20.03. 2011 , ehk neli kuud tagasi.
        Vaevalt oli vaja seda siia postitada.
        Ja Gerviho pidi esmaspäeval signima, mis tähendab augusti alguses.
        Ma juttu lugedes mõtlesin ... kurat ma oleks seda nagu kuulnud juba ammu, et kas kas jälle ... siis vaatasin kuupäeva ... hea, et ikka keegi avastab enda jaoks toredaid ja uusi uudiseid - iseasi et kas neid ka muidugi siia vaja linkida on siis?

        Gervinhoga pidavat jah kõik pildid ja värgid tehtud olema aga viimasel hetkel tulid mingid paberiasjad veel mis polnud korras. Mis tähendab, et aasiasse ta minna ei saanud ja kolmapäeval Malaysia vastu me teda mängimas ei näe.

        Arsenal.com
        The imminent signing of Lille striker Gervinho has not been completed in time for him to join the party.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Sky ja teised spordiportaalid väidavad et oleme Gervinho lõpuks kätte saanud. arsenal.com'ist kinnitust veel pole.

          Kommentaar


            ilusa sonksi ja olematute pallioskustega trennipoiss

            ehk siis päris hea ost.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              ilusa sonksi ja olematute pallioskustega trennipoiss

              ehk siis päris hea ost.
              vajutab 4 teile see hooaeg.



              ühes mängus

              Kommentaar


                Gervinho AMETLIK!

                Samas on meeskond saabunud Malaysiasse, ning Wenger on öelnud, et Bendtner ja Almunia on lähedal lahkumisele, ning et meie uus LB ongi Gibbs. Lisaks loodab, et Miyaichi suudab põhimeeskonda murda, kuigi ma ei tea mismoodi talle see tööluba siis välja võlutakse?

                Lisaks ütles Wenger, et Nasri on sel hooajal meie mängija, aga kas ta ka meiega uue lepingu kirjutab - see pole kindel, aga ta loodab.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Lugedes Wengeri intervjuusid siis... olen nõus 6 õlle peale kihla vedama, et kui Fabregas ja Nasri see suvi ei lahku, siis rohkem "esinduskoosseisu" masti mängijaid (a la Gervinho) see suvi ei osteta. "Jenkinsoni" tüüpi "ostud" arvesse ei lähe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Lisaks ütles Wenger, et Nasri on sel hooajal meie mängija, aga kas ta ka meiega uue lepingu kirjutab - see pole kindel, aga ta loodab.
                    Ma loodan südamest, et see on müügitaktika. Täna potentsiaalselt kuni 20 (?) milku mehel lasta lõbusalt oodata, millal ta kõrgema palga peale saab ning millal klubi tast 'aitäh, oli tore'-eest lahti saaks, oleks tõesti suhteliselt ebatark.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxx Vaata postitust
                      Lugedes Wengeri intervjuusid siis... olen nõus 6 õlle peale kihla vedama, et kui Fabregas ja Nasri see suvi ei lahku, siis rohkem "esinduskoosseisu" masti mängijaid (a la Gervinho) see suvi ei osteta. "Jenkinsoni" tüüpi "ostud" arvesse ei lähe.
                      Suht võimalik jah, ette ei tooda enam kindlasti midagi - kui siis taha ikkagi üks "pikk kaitsja" nagu ta lubas. Aga hiljuti käis juba "Vermaelen is like a new signing" fraas ka intekast läbi, niiet seegi lootus juba vaikselt kahaneb.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        erxx, võtan pakkumise vastu. Mingil põhjusel olen täna optimistlikult meelestatud.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          erxx, võtan pakkumise vastu. Mingil põhjusel olen täna optimistlikult meelestatud.
                          Kena. Minu jaoks vähemat win-win kihlvedu.
                          Ma lihtsalt taipasin, et kui vasakkaitse koht on Arsene'i sõnul juba ilusasti kaetud, siis teistest positsioonidest pole mõtet rääkidagi. Backupppi ja kvaliteeti terve küla jagu.

                          Kommentaar


                            Vermaelen, Ramsey, Miyaichi, Vela on ''tehniliselt'' kõik uued ''signing'ud''.

                            Kuigi ideaalmaailmas näeksin vähemalt keskkaitsesse ühte peletist sisse tulemas, siis olen juba piisavalt palju näinud Arsenali suvesid, eeldamaks et transfer-hooaeg on praeguseks Emiraatidel lõppenud. Mis iiseenesest ei olegi üldse hull lugu. Koosseis on põhimõtteliselt täpselt sama nagu aasta tagasi, va Bentner on asendunud Gervinhoga. Mis on ilmselt, vähemalt paremal äärel, oluline edasiminek. Lisaks on Ramsey terve ning noor jaapanlane(kui tööluba kuskilt välja võlutakse) lisavad omaltpoolt veidi vürtsi. Nasri ja Fabsi paigalejääämise puhul otseselt paanikaks nagu põhjust pole.

                            Üks eelis on ilmselt veel, eelmine hooaeg algas siiski veel Almuniaga väravas. Kuni vist WBA kodumänguni läks aega, enne kui hispaanlane oma ''vigastuse'' üles korjas. Muide kas Fabianski on veel laatsaretilaual?! Tuurinimekirjas oli Mannone ja Chesney.

                            Minul isiklikult olulist probleemi pole Bendy-Gervinho vangerdusega. Denilson ka bussi peale panna ja võite akna sulgeda. Kuigi tahaks Samba taolist tegelast sinna taha aga millal Wenger enne 5 keskkaitsega hooaega on läinud?! Aga, aga. Talvises aknas tuleb raudselt tugevdada. Selleks ajaks on langenud ja nõrgad kindlaks tehtud ning eeldusel, et Bendy ja Denny ka maha parseldatakse, siis lõpeb suvi ilmselt kasumis. Seega ettekäändeid talvises aknas vajalike liigutuste ignoreerimiseks ei tohiks olla. Ja reaalne vajadus talvel osta on olnud meil põmst iga aasta. Ühel vähestest kordadest Arshavini ostu näol ostsime too aasta endale CL-koha. Vähemalt kahel korral oleme PL meistrite etiketiga kommikarbi poeriiulile jätnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Denilson ka bussi peale panna ja võite akna sulgeda.
                              Klassikalises stiilis oleks ma Wenger või mängiks FM-i, siis ma ostaks hoopis Songa kohale uue ja asjaliku tölli. Neeger läheb muidu veel laisemaks kätte ja Frimpong võib aga ei pruugi peale sellist vigastust nii noorelt arvestatav tugi olla. Diaby on 38st liigamängust 32-s katki ja Denilsoni "lihtsam on vastane trahvikas maha häkkida kui talt pall ära võtta" tõstab mu juuksed peas veel sirgemaks püsti.

                              Või ostaks keskkaitsja ja liigutaksin Vermaeleni ankrumeheks ettepoole.

                              Kommentaar


                                Ma olen vist liiga kauaks päikese kätte jäänud aga mulle tunduvad Wengeri seekordsed avaldused sisaldavat krüpteeritud sõnumit. Kuidas näiteks lähevad kokku eilsed avaldused, et klubil mehi nagu muda ja kevadel antud lubadus olla turul jõuliselt aktiivne või aktiivselt jõuline? Mitte, et peaks minema kokku aga minu tehtud Wengeri psühhoanalüüs näitas küll veel mõni kuu tagasi, et ta elab võrdlemisi raskelt üle seda, mis veebruarist alates toimus. Ja et ta ei pea lahenduseks status quo säilitamist, koos Gervinho lisamisega.

                                Ehk kui erxx tahab kindlustada endale suuremat kogust talumaks uue hooaja valu, siis võin selli paki kõrvale ka ühe panna. Aga ka mul on tunne, et seekord toimub veel enne akna kinniprantsatamist midagi suuremat. Ja kui ei toimu, saate vähemalt septembris mõnitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X