320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kui nüüd korraks tsiteerin ennast ja meenutan, et võrdlesin teid kunagi NE Patriotsiga (NFL). Nende loogika pole võita iga aasta tiitel, vaid olla iga aasta konkurentsis, sest see toob inimesed tagasi. Leia neli erinevust.
    Paralleeli tõid minu arust mingi hokiklubiga hoopis. Aga see selleks. Mingil määral on sul ju õigus aga samal ajal ma siiski kritiseeriks seda võrdlust.
    Sest erinevalt USA palliliigadega (kus nn. Boston Celtics võib olla kümne aasta lõikes liiga viimane ja liiga esimene) on Inglise jalgpallis klubide "majanduslik kihistumine" üsna sügavalt juurdunud ja suurklubid on nii või naa koguaeg konkurentsis ja uusi tulijaid AINULT hea juhtimisstiiliga täiesti tippu pole võimalik viia - see on võimalik ainult hyper-sugar-daddy klubisse tulekuga.

    Viimasel ajal niimoodi üles-alla konkurentsi-konkurentsistvälja kõikumisega on hakkama saanud ainult Liverpool.

    EDIT: tõsi küll - tuli meelde, et poolsuurklubidest on kõik-või-mitte-midagi juhtimisstiiliga on pildilt kadunud Nufc ja Leeds

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Paralleeli tõid minu arust mingi hokiklubiga hoopis. Aga see selleks. Mingil määral on sul ju õigus aga samal ajal ma siiski kritiseeriks seda võrdlust.
      Ei. http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1235518

      Sest erinevalt USA palliliigadega (kus nn. Boston Celtics võib olla kümne aasta lõikes liiga viimane ja liiga esimene) on Inglise jalgpallis klubide "majanduslik kihistumine" üsna sügavalt juurdunud ja suurklubid on nii või naa koguaeg konkurentsis ja uusi tulijaid AINULT hea juhtimisstiiliga täiesti tippu pole võimalik viia - see on võimalik ainult hyper-sugar-daddy klubisse tulekuga
      Kui USA profiliigas on selleks piiriks play-off, siis Inglismaa, Itaalia, Saksamaa jms liigades on see selgelt CLi koht ehk ütleme, et top 4 või laiemalt top 6. Ehk see on piir, mida tuleb kaitsta, sest see tagab kõik muu ja joppamise korral ka kunagi tiitli.

      Arsenal on seda päris kenasti ju kaitsnud.

      Ja asi on ikkagi nii, et kui Roman ja ManC naftapoisid suudavad endale lubada iga aasta põrutamist ja põrumist, siis üldiselt keegi teine tegelikult eriti ei suuda. Ja mis siis juhtub, kui Roman või nafta enam ei viitsi... Seega veel plusspunkte Arsenali juhtimisele. Või mis?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mis saab W*n*eri reputatsioonist, kui ta kulutab 50 M ja tulemus on null? Ma julgeks väita, et vähemalt fännide silmis on ta reputatsioon siis kindlasti parem, võrreldes variandiga kus ta kulutab järjekordse 0 M ja tulemus on null. See viimane variant näitaks, et ta lihtsalt ei saa enam üldse asjadest aru ja on kapseldunud oma noorte poiste üleskasvatamise maailma. 50 M investeerimine õigetesse kohtadesse vähemalt näitaks, et ta on probleemidest aru saanud ja on valmis neid parandama. Kui siis ka ei anna lüüa, mis siis ikka.

        Teine asi on vaadata ka taustsüsteemi. Eelmine aasta oli Arse***-l uskumatu võimalus võita PL, kuna kõik ülejäänud tippklubid olid sitta täis. Ma ei kujuta ette millal see võimalus uuesti võib tekkida, sest latt läheb nüüd ainult kõrgemale. Kui Manu, City ja Chelski on ennast parendanud, siis selles valguses on kohalseismine tegelikult tagasiminek. Ja eelmine hooaeg lõpetati 4ndana.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          No kui näiteks kaotatakse Nasri voi Fabregas sellel suvel siis, kellega nad asendatakse? Mata pidi vist ikka Valenciasse jääma ning koik teised klubid on ennast täiendanud. See meistrite liiga koha kaotus voib loppude lopuks valusam olla kui mone mängija ost.....

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            No kui näiteks kaotatakse Nasri voi Fabregas sellel suvel siis, kellega nad asendatakse?
            Vabandust, aga mängijaid nagu Fabregast või Nasrit ei kaotata nagu 10 eurost strippari püksi. Paneb lausa õlgu kehitama sihuke asi.

            Ja kui lugeda veel Vello ja Stoki postitusi otsa, siis ma tunnen ka uuesti, kuidas mu peas pedofiilsus-ihnsus-seniilsus kohe võimust võtab.

            Sellest ajast, kui Soccerneti ja selle eelkäija foorum + jutukas tekkis olen kuulnud siinsete rivaalfännide iginat järgmistel teemadel (ja alati olen kas noogutanud, takka kiitnud või masendunud):
            1) Arsenal noortesüsteemist ei tule sittagi (15 aastat ja Ashley Cole ning ongi kõik) ja oleme üks Prantsuse Võõrleegion
            2) Pires on sama edukas nagu Kristal
            3) Arsenali mängijate keskmine vanus on nii kõrge, et mullahaisu on tunda
            4) Seamanil on koledad vuntsid ja üleüldse andetuim inglise vv ever
            5) Arsenalis pole ühtegi inglast
            6) Arsenalil jooksis platsile 10st väljakumängijast 10 neegrit!
            7) Arsenal on jõhkardite klubi!!! (Vieira, Keown ja kõik muud mängijad)
            8) Wenger ei näe intsidenti!

            Eelmise kaheksa punkti kallal ei saa kahjuks enam norida ja nüüd mõnitatakse Arsenali, et nad ei julge LARISTADA! Tõdetakse, et kedagi osta pole tõesti, sest isegi Mata on lojaalne, aga vaja oleks LARISTADA, et tõestada, et peatreener pole seniilne pedofiil. Tekkib lausa huvi, et kas on siis mõtekas laristada 100 miljonit naela, et tõestada et me oskame laristada. Või laristada 2 miljardit naela, et osta omale FA karikas? Ajeee

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Teiseks. "... ja fännide viimaste närvirakkudega meeleheitlikel aegadel mängima." Mida perset? Meeleheitlikel aegadel? Viimaste rakkudega? Hürdolol ju.
              Noh ma saan aru, et näiteks leedsi fännidele pakuvad sellised asjad tõepoolest nalja. Sest asjad on meeleheitlikud siis kui klubi on pankrotis ja 2 divarit allpool ja viimane kui üks mängija on nahka tõmmanud onju?!? Ju siis Arsenali fännid on ärahellitatud jõmpsikad, kelle jaoks 7 aastat stagnatsioonis on küllaltki frustreeriv kogemus. Tuleb välja, et riigi kallemaid piletihindu maksta riigi suuruselt teisel staadionil, et vaadata kuidas lemmikmeeskond endale mõne uue viisi välja mõtleb, kuidas mitte hakkama saada, ei ole rahulolupunkt fännidele. Mitte et ma eeldaks, et sina oleksid kursis aasta-aastalt kasvava frustratsiooniga Arsenali fänniringides...

              Eraldiseisva jutuna. Veelkord. Pange Denilson bussi peale ja aken lukku. Pole absoluutselt probleemi praeguse meeskonnaga. Meeskond on aasta vanem, Kos/Squibs said oma premmikogemuse kätte. Erinevalt eelmisest aastast kui alustasime Almuniaga, on meil reaalselt üle pika aja kaks arvestatavat väravavahti. Jack sai oma esimese täishooaja, Ramsey on tagasi, Verms tagasi. RvP püsis lausa 2/3 hooajast terve ja paugutas puusalt, Nasri näitas 6 kuud skilli. Miyaichi. Bentner-Gervinho on ilmselge edasiminek. Tegelt on kõik täitsa korras. Nagu ma korra ka juba mainisin, on kriitiline et talvises aknas tehakse oma liigutus ära kui vajadus on. Ja ilmselt saab olema, alati on olnud.

              Edit. Ahjaa, kui Chamakh ja Gervinho African cupile lähevad, on asi nutune.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Nagu ma korra ka juba mainisin, on kriitiline et talvises aknas tehakse oma liigutus ära kui vajadus on. Ja ilmselt saab olema, alati on olnud.

                Edit. Ahjaa, kui Chamakh ja Gervinho African cupile lähevad, on asi nutune.
                Eelmine aasta ei tehtud, Samba olevat olnud juttude järgi peaaegu et olemas - aga ei miskit. "Küll Vermu tuleb 3 nädala pärast".

                Song peaks ka vist minema, kui ei eksi? Chamakhi kannatab veel ära kui Robin terve on, Gervi ehk asendab Theo ära ... aga Songi asendab ... Frimpong/Diaby? Vot see on valus.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Song peaks ka vist minema, kui ei eksi? Chamakhi kannatab veel ära kui Robin terve on, Gervi ehk asendab Theo ära ... aga Songi asendab ... Frimpong/Diaby? Vot see on valus.
                  Kas Song mitte peatreeneriga raksus ei olnud? Võin ka eksida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                    Kas Song mitte peatreeneriga raksus ei olnud? Võin ka eksida.
                    Mis seeka kamerunil see peatreener välja vahetada on, Aafrikas käivad need asjad kiirelt. Hoopiski võib olla oluline selle musta mandri karika juures, et Song on Eto'oga raksus, vat kui seal sidet peale ei panda, siis veritseb kindlalt nooremapoolne mees.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Song peaks ka vist minema, kui ei eksi? Chamakhi kannatab veel ära kui Robin terve on, Gervi ehk asendab Theo ära ... aga Songi asendab ... Frimpong/Diaby? Vot see on valus.
                      Almighty brazilian.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        See meistrite liiga koha kaotus voib loppude lopuks valusam olla kui mone mängija ost.....
                        Mille kaotus?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Meistrite liiga? Nad ei kaotanud seda kohta ju, ainult ei saanud alagruppi.

                          Kommentaar


                            äkki peeti silmas uut tsüklit?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              äkki peeti silmas uut tsüklit?
                              Nagu iga suvi, eelnevad 16 aastat?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                näedsa, ma ei saanudki vastust edasi anda - well done homofoobid.
                                pead siis ise mõistuse häält kuulama ning mitte eestlast mängima.
                                peace niggaz!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X