320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja kui mängijate ostmisest või kui soovite "laristamisest" rääkida, siis reaalsuses on ju nii Liverpool, Chelsea kui ka Mänku viimastel hooaegadel kõvasti tagasi tõmmanud.
    Ma pakun, et palkadeks plekitakse nendele uutele ostudele ka ikka rahulikult pea poole rohkem, kui mujal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
      Ma pakun, et palkadeks plekitakse nendele uutele ostudele ka ikka rahulikult pea poole rohkem, kui mujal.
      Oleneb, mida sa selle "mujal" all mõtled. Swissramble`s (iseasi, kui usaldusväärne see shit on, eksole) olnud nö "suurte klubide palgafondid" tabelis polnudki inglased tipus ja nt Arsenali-Mänku palgafondide vahel ka suurt erinevust polnud.
      18%2BReal%2BMadrid%2BWages%2BLeague.jpg

      Kommentaar


        Klubides, kus pole sugar-daddy'sid. Keskmist töenäoliselt maksab Arsenal julgesti, mis tähendab, et sellised tegelinskid nagu Denilson, Diaby jne on tsipa yle makstud.
        Samas on ka Adejobur, Toure ja Cashley näiteks läinud kövasti suurema palga peale. Ning Dzeko ja Torrese sugused tyybid samuti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          On suur erinevus, kas pärast kollapsit tehakse mõned kardinaalsed sammud, millele järgneb endorfiinirohke tõus või näiliselt enamvähem seisu pealt minnakse hooajale vastu ilma plaan B-ta. Olen jah tagantjärele targutaja, aga teil oli koosseisus probleeme juba eelmisel suvel ja on ainult puhas õnn (aka Arsene knows), et poolakad magnetkäteks treeniti. Jaanuaris oleks saanud tugevada Chamakhi ja Vermaeleni nimelisi positsioone, aga seda ei tehtud. Loomulikult ei saa lasta sedasi hinda üles kruvida, aga teisalt näitab selline kruvimine, et teised saavad ka aru, kui meeleheitel Arsenal oli. Ja ega Carroll ju ka 35m väärt ei olnud tegelikult. :P
          Sellest ma ju räägingi, et Jaanuaris - kui kõik oli veel enam kui korras - hakata tühja rapsima turul siis seda võibki nimetada "laristamiseks" mida Wenger ei tee. 'Poolil läks alguses kõik nihu - tähendab jaanuaris oli vaja teha liigutusi, Chelski oli just jõulude paiku augus ja kiirelt tehti paar ostu. Arsenali kollaps algas veebruari lõpus, kui aken juba ammu kinni oli - ehk ei olnud ju võimalust samamoodi "kardinaalseid" samme teha. Me ei tea, kas Wengeri jutt Vermaeleni kohesest tagasitulekust oli hämamine, et ei peaks kulutama või oli see tõsi ja tal oli setback mis pikendas tagasitulekut - aga nagu öeldud siis Samba oli pea, et kotis. Tagantjärgi tarkus ütleb, et oleks pidanud kindlasti ostma.

          Ma enam ei viitsi, mul endal pole selle vastu midagi, kui tabeli ülaosas ruumi juurde tekib.
          Jah, nagu kindlasti ka siis oli kohe ruumi tekkimas kui Vieira läks, nagu siis kui Thierry läks, ja nagu siis kui Adekas ja Kolo läksid jne.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            kui Vieira läks, nagu siis kui Thierry läks
            esinelikust pudenetud just mitte,
            aga just need tiitleid/karikaid, millest viimased lk-d siin jahutud,
            pole nende lahkudes enam ainsatki tulnud
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Muuseas, praegu käib mäng. Jalgpall. Jõudsin koju ja tatsin Arsenal Playerisse sisse logida aga kas see mäng on kõigile tasuta nähtav või on seda mingi hilinemise tõttu? Ülekande link.

              Ja just sel hetkel teeb Vela seda, mida ikka - tšippab väravavahi siis, kui tulemus juba ammu teada.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                esinelikust pudenetud just mitte,
                aga just need tiitleid/karikaid, millest viimased lk-d siin jahutud,
                pole nende lahkudes enam ainsatki tulnud
                Jah, aga suuremas plaanis ja elus püsimise jutt on ikkagist CL'i rahadest. Sellega nõus, et kas klubi ambitsioonide või Wengeri koonerdamiste/raha nappuse tõttu oleme me kõik need aastad Chelskist/Unitedist sammu võrra maas longanud.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Muuseas, praegu käib mäng. Jalgpall. Jõudsin koju ja tatsin Arsenal Playerisse sisse logida aga kas see mäng on kõigile tasuta nähtav või on seda mingi hilinemise tõttu? Ülekande link.

                  Ja just sel hetkel teeb Vela seda, mida ikka - tšippab väravavahi siis, kui tulemus juba ammu teada.
                  Live on, nähtav kõigile.

                  EDIT: Denilson poolajal platsile 67' välja!

                  Unhappy Denílson walks straight down the tunnel after being subbed off after just 20 minutes
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Carlos, Carlos mida sa teed! Niimoodi raisata, ata!

                    Squillaci on endiselt käkk, peaga tagasi nii ohtlikult ja ikka sama loll komme, et kui ta näeb pisikest survet enda peale saabumas siis mängib tagasi väravavahile kuhu siis omakorda hooga tulev surve jõuab ja sellega veel raskema olukorra tekitab.

                    Esimest 40' minutit ei näinud, peab hiljem kordusest vaatama.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Tegelikult jäi mulle arusaamatuks, miks ta üldse platsile pandi või Malaisiasse kaasa võeti. Oma väljaütlemistega ülemineku hooaja alguses suutis ta kõik sillad ära põletada. Milleks anda talle kallist mänguaega, kui mõnel teisel härral oleks seda kindlasti rohkem vaja. (Lansbury?)

                      E: Uus poiss oli päris soliidne ja suutis paar päris ilusat tsenderdust anda. Kiirust paistis tal ka olevat, suutis kiire Malaisia ääre paar korda kinni joosta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Joks Vaata postitust
                        Tegelikult jäi mulle arusaamatuks, miks ta üldse platsile pandi või Malaisiasse kaasa võeti. Oma väljaütlemistega ülemineku hooaja alguses suutis ta kõik sillad ära põletada. Milleks anda talle kallist mänguaega, kui mõnel teisel härral oleks seda kindlasti rohkem vaja. (Lansbury?)
                        Lansbury oli U21 tõttu puhkusel pikemalt, loodan et peale aasia tuuri Denilsoni enam koosseisu ei arvata. Ausalt, vaadates mida Denilson jälle tegi (või õigemini ei teinud) siis ma ei kujuta ette kuidas on võimalik temast vähemefektiivsemalt mängida.

                        Traore paistis korralik, Sagna oli korralik nagu alati, Nasri klass kõrgem kui ülejäänud seltskond teisel poolajal ning Rosicky proovis mitmeid kordi lööke erinevatelt positsioonidelt.

                        EDIT: veel natuke järelkaja, Frimpong Twitter: EmmanuelF4 Emmanuel Y Frimpong
                        Need new Lungs

                        Näha oli jah, et tal oli toss täiesti väljas 80' minuti kandis
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Natuke ehk lähemal meeleheitel, kuid kaugeltki mitte midagi jõle jubedat, millele annab selgelt tooni ka siinne seltskond. Aga mida küll arvata nendest klubide toetajatest, kes pole iiagi Euroopasse jõudnud või isegi Championshippi? Need lähevad vist meeleheitest juba lõhki lähiaastatel.
                          Võrdled nüüd lennukeid ja jalgrattaid. Kui Leedsi sitasti kokku klopsitud lennukina alla kukkus, siis väidad et midagi hullu ei olnud? Leedsiga juhtunu on iga jalgpallifänni õudusunenägu ja halvim asi, mis ühe (peaaegu)suurklubiga juhtuda saab. Jääme ikka õigete proportsioonide juurde. Eestlastena peaks proportsioonidest arusaamine ju tegelikult lihtne olema.



                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Spot on ja mitu korda viimase viie aasta jooksul sina neid piletihindu maksnud oled? Striimi vaatamine ei tohiks eriti midagi maksta...mingi 5 eurot kuus Elionile?
                          Selle loogika kohaselt peaks mul olema ette näidata Arsenali hooajapilet, enne kui kohalikus jalgpallifoorumis sõna võib võtta? Sama loogika järgi peaksid sina õige vaiki olema, sul pole ju striimegi ette näidata.


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma küll neid Arsenali asju ei tea, kuid ma natuke arvan, et kui kõik pragused ostjad oma piletitest loobuks, saaks selle stata uute soovijatega jälle täis. Ehk pole just väga nutune.


                          See artikkel väidab, et Arsenali waiting list on kukkunud 44k pealt nii palju, et keegi kes aasta tagasi oli 13000 listis, sai pakkumise hooajapiletile. Mis ei tähenda muidugi seda, et 13k oleks oma piletist loobunud vaid seda, et piisavalt palju inimesi on piletist loobunud ja piisavalt palju inimesi on nimekirjas olnuna loobunud võimalusest endale pilet osta. Kui kirjatükis esitatud väited on tõesed, siis võib järeldada et nn tõelised fännid on veits närvis ja kallis kokteil ei maitse enam nii hästi.

                          Kommentaar


                            Wengeri uus intervjuu

                            on whether the board support his decision to keep Nasri...

                            I think so, I believe that is no problem. It is a technical decision. On one hand people say I don't spend enough and when I spend people say I spend too much. It's very difficult to find the right medium. What is important is that the Club has a good team and is in a strong financial situation. The decisions are dictated by financial restrictions but not only by that. The most important thing is that the team is right and our financial situation is right as well.

                            Xavi vahutab ikka oma sõbrast
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Võrdled nüüd lennukeid ja jalgrattaid. Kui Leedsi sitasti kokku klopsitud lennukina alla kukkus, siis väidad et midagi hullu ei olnud? Leedsiga juhtunu on iga jalgpallifänni õudusunenägu ja halvim asi, mis ühe (peaaegu)suurklubiga juhtuda saab. Jääme ikka õigete proportsioonide juurde. Eestlastena peaks proportsioonidest arusaamine ju tegelikult lihtne olema.
                              No mis siis nii väga jubedat juhtus ja kohe, et halvim asi. Klubi on alles, tegutseb täitsa kenasti, stata sama koha peal ja saab endiselt kohal käia mänge vaatamas. ManUle tehakse ikka ära ja Arsenali kimbutatakse kah. Mis siin viriseda või õudusunenägusid näha on? Pole just ideaalstsenaarium, kuid neid on üldse maailma jalgpallis igal hooajaks kaks-kolm. Elame veel ja üsna lõbusasti.

                              Ja kui proportsioonidest rääkida, siis võiksid kasvõi enda klubi tiitlivõidu vahesid vaadata. On ka hullemalt olnud ja ma ei usu, et keegi ennast ogaraks nuttis.

                              Ja ma rõhutan uuesti: sulle väga meeldib see Leedsi näide (huvitav küll miks?) - seda enam peaksid sa põlvili Arsene (ja tõenäoliselt veelgi enam omanike) ees roomama ja tänama, et ta klubi nii mõistlikult majandab ja sellise majandamise peale hoiab teid igas sarjas sisuliselt tipus.

                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              Selle loogika kohaselt peaks mul olema ette näidata Arsenali hooajapilet, enne kui kohalikus jalgpallifoorumis sõna võib võtta? Sama loogika järgi peaksid sina õige vaiki olema, sul pole ju striimegi ette näidata.
                              Tule selle juurde tagasi, kui ma kuskil virisen, et Leedsi pilet on nii kallis (nii selle kui ka eelmise liiga vist kalleim). Ehk ma ei usu, et sul või minul on õigust viriseda millegi üle, mida sina või mina kunagi tarbinud pole. Nagu ma käiks poes ja siis oigaks kuskil off topicus, et türa küll, miks see tofu nii kallis on. Mine ja tarbi korra või paar korda aastas ja siis tule siia kurtma, et miks nad sitakotid ei võida, kui sina pead nii räiget hinda vaatamise eest maksma.

                              Ehk kui viriseda, siis virise, et "raisk, ma pean Elionile maksma, et sellist paska vaadata, Arsenal peaks mulle need 5 eurot ja 197 tundi tagasi maksma.".

                              Ja kui tahad odavat vutti (või teise nurga alt madalamate liigade kalleimat) näha, siis me lähme uuel hooajal jälle Leedsi. Tule ka. Muide, see annaks sulle õiguse ka postitada, kui sinu loogikat järgida, sest meie oleme kordi käinud varemgi ja käime ka tulevikus.

                              Algselt postitas coco Vaata postitust
                              http://www.fansonline.net/arsenal/article.php?id=600See artikkel väidab, et Arsenali waiting list on kukkunud 44k pealt nii palju, et keegi kes aasta tagasi oli 13000 listis, sai pakkumise hooajapiletile. ... Kui kirjatükis esitatud väited on tõesed, siis võib järeldada et nn tõelised fännid on veits närvis ja kallis kokteil ei maitse enam nii hästi.
                              Või siis võib vaadata nii, et kalli kokteili soovijaid on ikka endiselt ilgelt üalju ja seda isegi nii meeleheitlikul ajal. Issand halasta, kui nüüd mingi karikas peaks tulema...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                No mis siis nii väga jubedat juhtus ja kohe, et halvim asi. Klubi on alles, tegutseb täitsa kenasti, stata sama koha peal ja saab endiselt kohal käia mänge vaatamas. ManUle tehakse ikka ära ja Arsenali kimbutatakse kah. Mis siin viriseda või õudusunenägusid näha on? Pole just ideaalstsenaarium, kuid neid on üldse maailma jalgpallis igal hooajaks kaks-kolm. Elame veel ja üsna lõbusasti.
                                See muidugi on ka päris segane jutt. Kuidas sa suudad väitluses Arse*** fänniga, kes õigustab Arse***-i koonerdamist olla see kes läheb full retard... "No mis siis halvasti juhtus..", "Pole just ideaalstsenaarium..." Te olite CL poolfinaalis ja siis League One'is ja planeedilt kadumisest päästis Keni susserdamine. Mnjah.

                                P.S. Tõenäoliselt nice trolling...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X