320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Starting XI: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Walcott, Rosicky, Gervinho, Chamakh.
    Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Djourou, Arshavin, Frimpong, Jenkinson, Bendtner

    Põnev asi mida vaadata - kui Bendtner mängu saab siis see räägib nii mõndagi tema valikutest.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kus Wilshere on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Kus Wilshere on?
        Vigastatud, ning RvP ja Nasri on suspended.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Starting XI: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Ramsey, Walcott, Rosicky, Gervinho, Chamakh.
          Subs: Fabianski, Oxlade-Chamberlain, Djourou, Arshavin, Frimpong, Jenkinson, Bendtner

          Põnev asi mida vaadata - kui Bendtner mängu saab siis see räägib nii mõndagi tema valikutest.
          Ma isiklikult loodan,et Bendtner saab mängu.Ma arvan,et ta on parem kui Chamakh.

          Kommentaar


            Arse'l pole mingit võimalust siit edasi pääseda. So sad NOT

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Nasri tehakse rahaks, nelja hulka ei jõuta, Wenger lastakse lahti ja hakkabki ülesehitamine pihta. Ja kui Kroenke otsustab uuele treenerile rebuildimiseks rahakoti avada, olete ise ka suhkruissiga vääritu rahaklubi valmis.
              coco siin päeval korra pidi ühe teooria peale nutma hakkama. Ma hakkan nüüd ka. No tõesti. Inimesed, mõelge ometi enne postitamist. Kasvõi korraks. Ei tee halba.

              Kommentaar


                Arseanaali fänn olla tänasel päeval on ikka päris alandav...ei tahaks seda tunnet isegi oma vaenlasele...ükskõik kuhu ei läheks on mingi mõnitav uudis või videoke kuskile riputatud, ja kõik baseeruvad faktidel... ja kui nüüd veel Udinese selle viimase piisa sinna karikasse valaks...ma valetaks kui ma ülteks et ma poleks õnnelik
                FORZA UDINESE!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Väga huvitav intervjuu Wengeriga Sky pealt, mida eelvaates vaadata pakuti. Ta lubas isegi 30-40mil maksta kui õige mängija leiaks. Ning tihti on tõesti, mida fännid või niisama kiibitsejad ei mõtle, et asi pole ainult transfer fee maksmises, vaid palgarahades ja selles, et Arsenalis on väga kindel struktuur millest üle või ümber ei minda.

                  Aga kindel on see, et igasugu transferitega tuleb oodata seni kuni CL qualification on kindlustatud - ennem ei toimu kindlasti mingeid "suuri oste".
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kloss Vaata postitust
                    Mis arvate sellest Nasri mancityse,Adam Jonhson+raha arsenali.
                    Unista edasi.

                    Kommentaar


                      Muideks soomlaste Yle2 näitab Arsenali ja Udinese mängu.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Nüüd saame näha mis puust Jenkinson tehtud on, loodame, et ta debüütmäng õnnestub.

                        Kommentaar


                          Mõnus. Gibbs ja Djourou hammydega välja. Djourou kestis 9 minti.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas coco Vaata postitust
                            ei tee Arsenali mingist suvalisest palgasõdurite armeest koosnevast meeskonnast mingit pidi kehvemaks.
                            Arsenali mängijad armastavad oma klubi kohe nii palju, et mängivad ainult pakisuppi ja Wengeri isaliku hoolitsuse eest.

                            Kas sinu meelest saab Gervinho nüüd vähem palka Arsenali eest mängides sest ta armastab klubi nii palju?

                            Kommentaar


                              mõtlemisainet oioi kui palju..

                              Kommentaar


                                Teine poolaeg oli närviline ja kole. Positiivne: taga 0, järgmine kord on ilmselt RvP ja äkki ka Jack tagasi. Negatiivne: näha on, et meeskonnal on identiteet kadunud ja sellist kindlat joonist nagu ei ole - varem rivi või noormängijad olnud mehed ei tea kes esile peaks astuma. Näha on, et see meeskond vajab sulandumiseks aega.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X