320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja vaevalt wenger korralikud kaitsjad tiimi toob.ta ütleb kindlasti ,et tänase mängu halb tulemus on Vermaeleni vigastuse tõttu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kris866
      ma pole küll neutraalne,aga kaifin küll kuna mul on hea meel ,et wenger saab korralikult alandatud
      Kohutav. Miks sul Arsenali vapp konto küljes on üldse?
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        No päris Wengerit ei tasu ka süüdistada, et üle poole meeskonnast pidevalt laatsaretis veedab. Tuletaks meelde, et kaitsest pole keegi suve jooksul lahkunud.

        Aga jah, midagi sellist oligi oodata (küll mitte nii suureskoorilist)

        Kommentaar


          Poistest pole kedagi süüdistada. Boy against men.

          Wenger peab selle eest aru andma.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
            Esimene värav - CB paar. Täiendust vaja!
            Teine värav - LB ja CDM kala. Täiendust vaja!
            Kolmas värav - RB kogenematus.
            Ei maksa analüüsiga nii kiiresti lõpetada!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Ma nüüd ei saagi aru, et kas Park Chu-Young on teie mängija või mitte? Wiki andmetel nagu on, aga täna räägiti kommentaatorite poolt, et ta ei olevat enam telefoni kõnedele vastanud.

              Kommentaar


                Need Arsenali fännid, kes mängu lõpuni vaatasid on sado-masod.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                  Ma nüüd ei saagi aru, et kas Park Chu-Young on teie mängija või mitte? Wiki andmetel nagu on, aga täna räägiti kommentaatorite poolt, et ta ei olevat enam telefoni kõnedele vastanud.
                  Pese kõrvad puhtaks Jutt oli sellest et ta ei vastanud Lille'i kõnedele.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Selline tunne nagu Lasnamäe Ajaxit oleks nuhelnud Narva Trans. Masendav.

                    Kommentaar


                      Ütleme ausalt, et ega ManU kasutas oma võimalused ära ning lõid lisaks võimalustele ka paar iluväravat mida nii tihiti ei juhtu.
                      Meie rünnak polnudki nii hull kui eelmistel mängudel, realiseerimine jättis ainult soovida. Pealelöökide arv oli ju tegelikult peaaegu sama mis ManU'l. Mängu kohta midagi rohkemat ei tahagi öelda, suht mõttetu midagi lisada, kui siis ainult, et skoor oli kohutav.

                      Wengeril viimane aeg hakata mõtlema, kas tõesti on ainult kolme meest vaja sisse tuua.
                      Minu silmis oleks vaja:
                      LB - Gibbs siiski liiga vigastuste altis
                      CB - Pole vist üllatus väga
                      RB - Sagnale vahetuseks, Jenkinson laenule
                      DM - No on vaja lihtsalt, Frimpong on paljulubav aga temagi võiks see hooaeg kuskil mujal laenul olles kogemusi saada
                      CM - Cescist on ikka veel auk järgi
                      ST - Chamakh ei mängi välja

                      Niisiis 6 meest. Reaalselt tuuakse vaid 2 ma arvan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        No päris Wengerit ei tasu ka süüdistada
                        tegelt ka?
                        enne mängu - okei - ei näinud ette, aga poolajale minnes, nähes/teades, mis platsil toimub, siis oleks pidanud ühe kaitsja juurde tooma ning täiesti umbkaitset tegema, aga ei, härra ei teinud ühtegi muudatust ning palun väga. samas tuleb mehele au anda, et enda visioonile kindlaks jääb.
                        paljud gunnerite probleemid algavad nende peast: 3st 3 ärasaatmist, näiteks.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Kui nüüd tõesti hakkab arsenalil sarnane untergang nagu LFC'l eelmine hooaeg siis kes neid hakkab hädast välja aitama? See on vist see väike varjukülg pikaajalise treeneriga (kui nii edasi läheb ja wenger koha peaks kaotama).
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            No pole hullu, "mental strength" aitab meid edasi, või sellest katastroofilisest mängust üle saada.. top 8 on ka ju ok.

                            Kommentaar


                              BBC Sport
                              kjsarabi on Twitter: "Average age of today"s starting 11s: Man Utd 23 v Arsenal 23.6. Quality youth vs Average youth. The Arsenal myth exposed. Case Closed."
                              Algselt postitas fitti
                              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                              Kommentaar


                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X