320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tänan. See valgustas mind veidi. Nüüd peab lootma, et ta Londoni Olümpiaks meeskonda kutsutakse ja neil hästi läheks. Kaheaastane paus mängutehnikale kasulik vast ei ole.

    Kommentaar


      Loodad ,et ta võidaks midagi Olümpial ja siis saab sõjaväest vabaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
        Loodad ,et ta võidaks midagi Olümpial ja siis saab sõjaväest vabaks?
        Kasvõi. Imesid ju varemgi juhtunud ja miks mitte praegugi? Kui nad mängu hästi käima saavad, oleks see täiesti võimalik.

        Kommentaar


          Kindlasti saab ta olümpiale.ta koondise kapten ju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
            Kindlasti saab ta olümpiale.ta koondise kapten ju
            Olümpiakoondistes mängivad U23 mängijad, vaid 3 mängijat meeskonnast võivad vanemad olla. Kui Park mahub nende 3 sekka, vaid siis saab olümpiale
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
              Kindlasti saab ta olümpiale.ta koondise kapten ju
              ei muidugi kindlalt saab, 180%.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Suht tähtsusetu ka vist, aga van Persie ladus San Marino väravasse 4 palli täna.

                Kommentaar


                  Ramsey lõi Montenegrole ja Lansbury aseritele 2 ning mõlemas oli Oxlade käsi ka mängus.

                  EDIT: Vaatasin väravad üle, käega polnud ikka midagi pistmist.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Hei, mul oleks üks väike küsimus. Oleks tänulik kui keegi viitsiks kiire vastuse kriblada.
                    Nimelt kuidas te Eestis tavahooajaliselt Arsenali mänge vaadate. Ma ise hetkel välismaal (Uus- Meremaal) ja siinne mängude vaatamispagas on metsik. Sky Sportiga näeb kõiki premier league mänge ja tegelikult isegi pmst tervet hooaega. Kas teil enamustel ka Sky sports või on mingi veelgi tõhusam alternatiiv. Ise tagasi tulles ei jaksa eriti live streamidega jännata ja torrentitega on ka jama, sest siis peab päev läbi kõrvad-silmad suletud hoidma, et skoori ei silmaks.
                    Suured tänud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                      Hei, mul oleks üks väike küsimus. Oleks tänulik kui keegi viitsiks kiire vastuse kriblada.
                      Nimelt kuidas te Eestis tavahooajaliselt Arsenali mänge vaadate. Ma ise hetkel välismaal (Uus- Meremaal) ja siinne mängude vaatamispagas on metsik. Sky Sportiga näeb kõiki premier league mänge ja tegelikult isegi pmst tervet hooaega. Kas teil enamustel ka Sky sports või on mingi veelgi tõhusam alternatiiv. Ise tagasi tulles ei jaksa eriti live streamidega jännata ja torrentitega on ka jama, sest siis peab päev läbi kõrvad-silmad suletud hoidma, et skoori ei silmaks.
                      Suured tänud
                      Eestis on Premier League HD kanal näiteks, Viasat vist pakub seda, ise seda kasutanud pole, enamasti vaatan torrentitega või pubides.

                      Kommentaar


                        Paketi kuutasu on mingi 1500 vana raha, vast ei tasu ära.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mul on see HD Premier League ja minu teada maksan iga kuu kuskil 30 euri vist...

                          Kommentaar


                            oot, ainult selle kanali eest?
                            või sul midagi muud ka seal
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Sky nüüd igat mängu ka ei näita. JSC ja NovaSports näitavad IMHO rohkem ja rohkem teisi liigasi ka. Jumal teab, kas neid on muidugi Eestis kuidagi voimalik näha.

                              Kommentaar


                                Vaatsin just järgi, maksan 22 euri, aga ma võtsin ka siis selle hd paketi,kui oli mingi pakkumine.Seal viasat kuld pluss hd kanalid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X