320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    2013 jah. Ning mida muud ongi oodata kui sul agendiks Darren Dein. Praegustest mängijatest peaks tema käpa all veel ka Song olema, rohkem ei tule ette.

    Kui olla totaalne doomer, siis on saatus ette otsustatud (kapteni needus+DD jr) ja järgmisel suvel tehakse vPersie rahaks või hiljemalt 2013 lahkub vabaagendna. Samas kui jätta Deini mõju välja ja jääda lootma vaid Robini mõistusele, siis on tema lepinguuuenduseks vaja nii kvaliteetmängijate juurdetoomist kui ka mõistlikku tabeliseisu (CL).

    2013 on härra juba 30 aastane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      29 aastasele Artetale pakkusime me samuti 4 aastase lepingu, ei ole järgmisel suvel 29 aastasele van Persiele +3 aastat panna mingi probleem ma arvan, kui ta ise tahab.

      mattspiro Matt Spiro
      Rennes gen manager Dreossi says millionaire owner Francois Pinault showed ambition by refusing big (#AFC) bid for Yann MVila (France Foot)
      Väga huvitav info, ning samas väga kahju, et diilist asja ei saanud. M'Vila oli suvise akna üks suurimaid soove mul isiklikult, ning arvestades olukorda Wilshere'i ja jätkuvalt ka Diaby (võib olla lõplikult tuksis) tervisega, oleks seda enam teda praegu väga vaja.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        RvP lepingu pikendamine sõltub tõenäoliselt sellest, millist ambitsiooni näitab Arsenal järgmise aasta jooksul nii meeskonna kui klubina. Kui allakäiguspiraal jätkub, tuleb arvestada RvP müümisega suvel. Ma usun, et CL koha saamine/välja jäämine on suur faktor, nagu ka edu/ebaedu muudes sarjades see hooaeg. Lisaks tegutsemine mängijaturul, talvises aknas võiks ja peaks kedagi sisse tooma kindlasti, 10 mängu hooaega ja juba on laatsaret mehi täis - paljud neist tavalised kahtlusalused.

        RvP on kahtlemata klubi legend ja ma olen kindel, et tema suurim soov on seda staatust süvendada veelgi. Samas personaalsest vinklist lähtudes on täiesti mõistetav, et mees tahab oodata ja vaadata millises klubis ta oma karjääri lõpetama hakkab - kas Arsenalis mis mängib CL jalgpalli ja vähemalt üritab Manchesteride ja asjadega madistada või klubis, mis järgmine hooaeg hakkab Euroopa mänge mängima neljapäeviti, kui sedagi. Ja kui mees suvel peaks müüki minema, siis tehniliselt on tal 3-4 aastat tipus aega, seega täpselt üks korralik lepingupikkus mõnes muus klubis midagi ära teha.

        Ajastus ei ole muidugi kiita ja fännidele, arvestades Na$ri saagat, ei ole mitte meeltmööda selline avaldus aga nüüd on tähtis, et mõlemad pooled näitavad nüüd maksimaalset ambitsiooni. Arsenal meeskonna ja klubina, Robin mängija ja kaptenina.

        Kommentaar


          hui läheb Van Persie kuhugi niipea. ta liiga committed ja Arsenalil saab aint paremini minema hakata, pole põhjust

          Kommentaar


            Algselt postitas Chamakh Vaata postitust
            hui läheb Van Persie kuhugi niipea. ta liiga committed ja Arsenalil saab aint paremini minema hakata, pole põhjust
            Ideaalis jääb RVP muidugi karjääri lõpuni Arsenali, aga liigselt lootusi seada pole mõtet. Titi väitis ka enne lahkumist, et jääb, hui...
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              RvP lepingu pikendamine sõltub tõenäoliselt sellest, millist ambitsiooni näitab Arsenal järgmise aasta jooksul nii meeskonna kui klubina. Kui allakäiguspiraal jätkub, tuleb arvestada RvP müümisega suvel. Ma usun, et CL koha saamine/välja jäämine on suur faktor, nagu ka edu/ebaedu muudes sarjades see hooaeg. Lisaks tegutsemine mängijaturul, talvises aknas võiks ja peaks kedagi sisse tooma kindlasti, 10 mängu hooaega ja juba on laatsaret mehi täis - paljud neist tavalised kahtlusalused.
              Enam täpsemalt seda olukorda kirjeldada ei saagi vist. Totally agree.

              Kommentaar


                Arsenal: SZCZ, Sanga, Mertesacker, Song, Santos, Frimpong, Arteta, Rosicky, Arshavin, Chamakh, Oxlade-Chamberlain

                Subs: Fabianski, Jenkinson, Gibbs, Ramsey, Coquelin, Park, van Persie
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ohhh jahhh, õnneks on õlut hulgim varutud.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Sama siin

                    Go Ox!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ohhh jahhh, õnneks on õlut hulgim varutud.
                      Kõik nagu tunduks enam-vähem, kui silmadega üle lasta ja siis opst - Chamakh alustab. Jätku õlle, mis muud!
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Kõik nagu tunduks enam-vähem, kui silmadega üle lasta ja siis opst - Chamakh alustab. Jätku õlle, mis muud!
                        NLD ootab, peab riskima kodus eeldatavasti nõrgema vastu!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Subs: van Persie
                          Miks nii? Väike "karistus" selle lepingu teema tõttu?

                          Mu fantaasia meeskonna kapten

                          Kommentaar


                            Isegi koefid aeti tiba kõrgemaks Arsenali kasuks pärast algkoosseisu teatamist. Kae nalja, mis mõju on hollandlasel.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Miks nii? Väike "karistus" selle lepingu teema tõttu?

                              Mu fantaasia meeskonna kapten
                              Ei saa ribadeks tõmmata härrat! Niigi peaks juba mõne kodulooma või imiku kuhugi ohverdama, et seni kenasti terve on.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                palju õnne ox! kõvv.

                                edit: kuid üldises plaanis peab mainima, et ta ei ole veel ikka põhimehena valmis produkt.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X