320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fm2007 ehk Soccernet ja Co välismaal!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fm2007 ehk Soccernet ja Co välismaal!

    Niisiis tuli väike kuri plaan panna paremad ja lootustandvamad eesti klubilised, Inglismaale õnne otsima. Et veel huvitavam oleks tegin editoriga soccerneti liikmed, kes Taneli Soccerneti FM tiimi ennast kirja panid, ka mängu.
    Niisiis tegin 4 Inglise Conference´i klubi(2 Lõunast ja 2 Põhjast) meestest tühjaks ja paigutasin neisse mängijad. Soccernetlased said oma koduklubiks Vauxhalli, ja teised klubid mis eestlastega täitsin on Fisher, Hayes ja Moor Green. Kuna ma opakas algul screenshote ei teinud, siis ei saa ma täpseid koosseise mängu algul teile näidata, aga ma püüan miskit kirja panna.
    Vahepeal mainin ka et FM2007 on mul algne patchimata versioon, vähemalt ma arvan et on.
    Kõigi soccernetlaste CA on 80 ja PA -9, nii et annet on, aeg näitab kes kelleks saab. Eestlased kes klubidesse paigutasin omasid CA 100+( oli ka madalama CA, aga kui PA oli üle 100, siis said ka) või PA -6.
    Liigadest on mul valitud kõik kõrgliigad(Hispaania, Saksamaa,Inglismaa, Itaalia ja kogemata jäi ka Portugal.Kõik peale Inglismaa on võetud tugevuselt 2. liigast alates.
    Hetkel on mul Holiday´tatud 12.07.2008-ni.
    Paneks kirja mis siis esimene aasta toimus. Võib öelda et Southis tulid mõlemad eesti klubid 1 ja 2, kuna aga Fisher playoffis kaotas tuli neil jääda kõige madalamale  klassi kordama. Hayes Conference Nationali.
    Northis seevastu soccernetlaste Vauxhall maabus 4-ndaks ja playoffist edasi ei pääsenud. Playoffis kaotati Moor Greenile kes tabelis platseerus 2-ks.
    Kuna ma nagu öeldud screenshote ei teinud siis hooaja statistikat välja tuua ei oska.
    Rääkiks pisut üleminekutest mis 06/07 hooaja järel toimusid.
    Vauxhall:
    Jasper- Doncaster Free
    Mikusiku- Millwall Free
    RantZ- Luton 75k
    Eika- Carlisle 190k
    2007/08 hooaja keskel :
    Marrrtin- Sunderland 12k
    Mikk4- Cardiff Free ainukesena Premier League klubisse

    Moor Green:
    Kaimar Saag- lasti klubist vabaks Wolves korjas üles
    Maksim Smirnov- Carlisle 1k
    Tihhon Sisov Blackpool free
    Marek Lemsalu. Lincoln 3k
    Martin Vunk- Stockport 4k
    Teet Allas- Southend Free
    Vladimir Voskoboinikov Oldham 45k
    Aleksandr Dmitrijev Huddersfield 10k
    Alo Bärengrub- Yeovil 95k
    Nikita Andreev- Derby 220k
    Joel Lindpere- Brighton 50k
    Mihhail Istsuk Hull free

    Hayes

    Andres Koogas Free Flora korjas üles
    Markus Jürgenson Free Carshalton korjas üles
    Jüri Jevdokimov Free lõpetas karjääri
    Siksten Kasimir Yeovil 9k
    Daniil Ratnikov Stockport 4k
    Aleksandr Djatsenko Wycombe 1k
    Vladmir Tselnokov Hartlepool 18k
    Maksim Rõtskov lõpetas karjääri
    Toomas Krõm lõpetas karjääri
    Toomas Kallaste Free Margate korjas üles

    Fisher

    Sergei Mosnikov lõpetas karjääri
    Martin Reim Notts County free
    Martin Kaalma Yeovil Free
    Indrek Zelinski Leyton Orient free
    Erko Saviauk Port Vale 4k

    2007/08 hooaeg
    Võtaks käsile Promotioni teeninud meeskonnad Moor Green ja Hayes. Moor Greeni hooaeg lõppes viimase koha ja tagasi langemisega Hayes suutis napilt relegationi vältida.
    Hooaja kokkuvõttes suutsid sümboolsesse meeskonda pääseda Zahhovaiko ja Sander Puri. Zahhovaiko lõi 17 väravat Moor Greeni eest olles Nationali 3 mees.

    Vauxhall ja Fisher sattusid mõlemad Northi. Hooaja lõpuks oli Vauxhall esimesel kohal ja teenis pääsu Nationali, Fisher jäi 6-ks ja ka playoffist edasi ei pääsenud.

    Paneks kirja miskit mida suutsid klubidest lahkunud eestlased 07/08 hooajal.Märkimist väärivad faktid loetlen ainult( kes oli kuskil liigas millegi poolest edukas.
    League Two
    Marek Lemsalu mahtus sümboolsesse meeskonda Lincolni eest mängides. Lincoln ise jäi 17-ks.
    League One
    Voskoboinikov( Oldham) ja Lindpere(Brighton) mahuvad sümboolsesse meeskonda. Oldham on hooaja lõppedes 10-s ja Brighton 15-s.
    Kõrgemates liigades keegi silma ei paistnud.
    Vaatame kuidas läks soccernetlastel, kes klubi vahetasid.
    Jasper(Doncaster) Tegi 11 mängu Championshipis keskmise reitinguga 5.91, saadeti laenule Carlisle klubise League One-i, tegi kaasa 23 mängu keskmise reitinguga 6.26. Kummagi klubi eest väravaid ega söötekirja ei saanud.
    Mikusiku(Millwall) Tegi Championshipis kaasa 6 mängu, andis ühe res. Söödu ja keskmine reiting 6.17. Läks laenule League One Brightoni, tegi seal 5 mängu ja reiting oli 6.00
    RantZ(Luton) Tegi Championshipis kaasa 40 mängu, lõi 1 värava ja reiting oli 6.55
    Eika( Carlisle) League Ones tegi kaasa 36 mängu lõi 5 väravat, jagas 5 söötu, oli 5 korda MoM ning reiting 6.86 Tundub et edukaim Soccernetlane 07/08 hooajal
    Hooaja keskel klubi vahetanud:
    Marrrtin(Sunderland) 4 mängu ja reiting 5.00
    Mikk4(Cardiff) 3 mängu 6.00 reiting.

    Mina(mikk4) olin ainuke kes siis Premierleague klubisse sai, kuigi jäädi viimaseks ja kukuti Championshipi.
    Eks ma Holiday´tan edasi ja anna ülevaateid asja käigus.
    Last edited by Aílton; 16.11.08, 13:20. Põhjus: Vead
    AILTON
Working...
X