320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Väga-väga halb uudis!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Delfi kommentaariumis päris asjakohane jutt (kui muidugi tõele vastab)

        Infoneti viimaseid mänge arvestades ja tänast koosseisu siis ei ole mitte midagi imelikku sellisel koefitsendi langusel. Olles kursis erinevates panustamisfoorumites toimuvaga siis vihjeid selle kohta, et Infonet on jällegi nõrga meeskonnaga mängimas oli terve päev ja erinevad tuntud tipsterid soovitasid tugevalt panustada Viljandi võidule, mis tekitabki koefi langemise. See, et kihlveokontor eksib koefi väljapanemisega ja hiljem panustamist jälgides avastab oma vea ja koefi reguleerib ei tähenda, et tegeimst on kihlveo pettusega. Kuna Olybet on niivõrd kliendivaenulik ja rahaahne siis kõige hullem asi, mida nad teha saavad oma kaotuse välitimiseks ongi EJL teatamisega, et tegemist on kihlveo pettusega. Teades muidugi eelnevalt, et EJL tühistab mängu. See, mis sellele järgneb klubijuhtide ja mängijate maine kahjustamine pluss EJK kulud seoses ära jäänud mänguga neid enam ei huvita.

        Kommentaar


          Algselt postitas sosku Vaata postitust
          Delfi kommentaariumis päris asjakohane jutt (kui muidugi tõele vastab)
          Ma ei ole küll kursis kõigi Betradari töömehhanismidega, aga on väga ebatõenäoline, et otsus mäng ära jätta tehakse ainult mingi koefitsendi langemise tõttu. Ilmselt on nähti ka mingeid ebaharilikult suuri summasid liikumas veidrates regioonides vms. Elu on näidanud, et mäng ära jätta on tõesti viimane meede. Ja alati kui on ära jäetud, siis on ka reaalselt kahtlus kinnituse saanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Delfi kommentaariumis päris asjakohane jutt (kui muidugi tõele vastab)
            Keegi üritab oma nahka päästa lihtsalt.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas sosku Vaata postitust
              Delfi kommentaariumis päris asjakohane jutt (kui muidugi tõele vastab)
              Olybet ei puutu asja! Betradaril pidi punaseks minema ja nemad teevad EJL-ga koostööd.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                See kõlab muidugi äärmiselt usutavalt, et Olybet, kes alles hiljuti ostis Infoneti vormidel enda logo jaoks päris märkimisväärse pinna, teeb ühe esiliigamängu panuste tõttu sammu, mis potentsiaalselt sellesama Infoneti mainet võib kahjustada. Isegi vandenõuteooriad tasub enne avaldamist korrakski läbi mõelda.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Mind isiklikult häirivad need mängude ärajätmised. Nii palju kui infot on jagatud EJL poolt saame järeldada seda, et kihveokontorite prematch oddsid olid valed. Olen Mihkel Uibolehe kihlveopettuse loengut kuulanud ja jättis enamvähem soliidse mulje välja arvatud see, et kihlveokontorid on jalgpallist ette seatud. Iseenesest loogiline EJL suurtoetaja on triobet ja koostöö ka teiste eesti turul olevate operaatoritega on sõbralik. Sõbralik aga huvitaval moel. Ega triobet tegelikult ei pakugi eesti liigadele üle 5 turu mängu kohta.

                  Tuues näitena Kalevi errori meistriliigas saame eristada need kaks juhtumit üksteisest sellega, et Kalevi mängijad läksid selgelt manipuleerima, olid kindlad tõendid olemas selle kokkuleppes ja otsus oli minu silmis 100% õiglane, et näidata selge sõnum sellise tegevuse vastu.

                  Toon mõttelise näite: Laupäeval toimub Paide vs Flora meistriliiga mäng koef Florale 1.22 , Floral on kolmapäeval tulekul otsustav CL quali mäng Andorras. Flora otsustab reedel õhtul, et kasutab Paide vastu varumehi. Inimesed saavad haisu ninna ja laupäevaks on Flora koef tõusnud 3.2 peale. Toimub täpselt sama liikumine aga Flora ei tegele manipuleerimisega. Tegelikult ju sama olukord. Näitab lihtsalt, et kontorid on turule valed parameetrid seadnud.

                  Mõtteainet kui palju.

                  Kommentaar


                    Kaks tsitaati;

                    1. "Selline koefitsientide muutus kihlveokontoris enne mängu on enam kui ebanormaalne."
                    2. "..võin kinnitada, et kergekäeliselt ei jäta me kunagi ära ühtegi mängu.“ - Uiboleht

                    Siit saab järeldada ainult ühte - et selline mängueelne konfi kõikumine ei ole norm ja niisama keegi mängu ära ei jäta sul.
                    See Olybeti teema tundub lihtsalt ilma faktideta lampi lahmimine, mis vastab delfi kommentaariumi tasemele, ärme nii madalale lange eksole?

                    Kommentaar


                      Fakt on see, et kontorid eksivad Eesti madalamate liigade koefitsientide määramisel ikka päris tihti. Duubli osavõtul peetavatel mängudel on alati küsimus selles, et kui palju tuleb esindusest abiväge, mis võib muuta Esiliiga tasemel mängukäiku kardinaalselt. Infoneti puhul seoses esindusmeeskonna raske graafikuga, mõningate vigastustega ja mitte vajadusega duubliga tulemusele mängida, oli suhteliselt selge, et esindusmeeskonnast väga abi ei tule ja Viljandi algkoefitsient 2 oli ikka täiesti mööda. On ka selge, et suurte tipsterite mõjutusel liinid muutuvad väga jõudsalt, aga sellised liini muutused, nagu tolles mängus on omased mängudele, kus on väga selge siseinfo, näiteks see, et esindusmeeskonna mängijad protesteerivad ja väljakule saadetakse ainult noored. Ma usun, et nii kardinaalne otsus võeti vastu ikka selgetele tõenditele tuginedes, kuigi tõele au andes, siis kõik, kes vähegi panustamisest ja nendest meeskondadest teavad, nägid, et vähemalt 0,4 ühiku jagu algkoefitsiendiga võrreldes oli Viljandil valuet küll.

                      Kui rääkida veel "täpsetest" koefitsientidest, siis Kalju U21 seoses kohutava hooaja algusega ajas oma liinid kõrgeks, aga praegu mängib selles meeskonnas pool esindust. Mõned viimased näited vs FCF U21 3:2 võit (koef. miskit 8 kandis), võõrsil Maardu vastu 4:0 võit (koef 4). Vändra vastu 8:1 võit (1,65). Igaühe enda otsustada kui täpsed need koefitsendid arvestades meeskondade reaalsest tugevust, mitte tabeliseisu, olid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Ma ei ole küll kursis kõigi Betradari töömehhanismidega, aga on väga ebatõenäoline, et otsus mäng ära jätta tehakse ainult mingi koefitsendi langemise tõttu. Ilmselt on nähti ka mingeid ebaharilikult suuri summasid liikumas veidrates regioonides vms. Elu on näidanud, et mäng ära jätta on tõesti viimane meede. Ja alati kui on ära jäetud, siis on ka reaalselt kahtlus kinnituse saanud.
                        Kus kohas saab panustada Eesti esiliigale ebaharilikult suuri summasid?Ütle mulle ka plz.

                        Edit.Romario jutule +1
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                          Kus kohas saab panustada Eesti esiliigale ebaharilikult suuri summasid?Ütle mulle ka plz.
                          Mingites Aasia kontorites raudselt saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mingites Aasia kontorites raudselt saab.
                            Ümber lükata ma seda muidugi ei saa aga tundub natuke ebatõäoline.Need aasia cutid võivad muidugi nii saikod olla, et lampi lükkavad sadasi tonne suvalistele mängudele ilma midagi teadmata.Samas mina kes olen mitu aastat endale esiliiga ja esiliiga b-ga õlleraha teeninud tean, et koefitsendid on vahel ikka väga paigast ära.Eelmisest sügisest jääb väga hästi meelde mäng kus Levadia duubel mängis Kruglovi ja mitme koondislasega vist Tallinna Kalevi vastu - händi tuli väga kergelt ära.Lisaks veel mänge kus Kiviõli Irbis ilmus 10ne või 9 mehega mängudele.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                              Ümber lükata ma seda muidugi ei saa aga tundub natuke ebatõäoline.Need aasia cutid võivad muidugi nii saikod olla, et lampi lükkavad sadasi tonne suvalistele mängudele ilma midagi teadmata.Samas mina kes olen mitu aastat endale esiliiga ja esiliiga b-ga õlleraha teeninud tean, et koefitsendid on vahel ikka väga paigast ära.Eelmisest sügisest jääb väga hästi meelde mäng kus Levadia duubel mängis Kruglovi ja mitme koondislasega vist Tallinna Kalevi vastu - händi tuli väga kergelt ära.Lisaks veel mänge kus Kiviõli Irbis ilmus 10ne või 9 mehega mängudele.
                              Kui koefitsendid on pidevalt paigast olnud, siis see pigem kinnitab, et seekord pidi olema veel midagi, mis viis mängu ärajätmiseni. Aga noh. Spekulatsioonid spekulatsioonideks. Eks varsti valgustatakse asja ka täpsemalt ilmselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                                Kus kohas saab panustada Eesti esiliigale ebaharilikult suuri summasid?Ütle mulle ka plz.
                                betfair
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X