320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Ok, nüüd läks asi veel hullemaks.. KÕIK teised klubid on seotud siis?
    Tammekat ei mäleta. Aga teised tipud olid mingil moel toimikus mainitud.

    Kommentaar


      Kure ka polnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tammekat ei mäleta. Aga teised tipud olid mingil moel toimikus mainitud.
        Variant on ka veel, et mainitud olid nad vastasena kelle vastu pidi mängu ära andma..

        Kommentaar


          Mis kell Ekspressis kolmapäev algab? 00:00?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Variant on ka veel, et mainitud olid nad vastasena kelle vastu pidi mängu ära andma..
            No sellisel juhul olid kõik sees.

            Kommentaar


              Mõnuagent, oskad öelda, miks neile kahele eks-noortekoondislasele määrati erinevalt sellest Puuma tüübist ja Karust-Liivamäest eluaegse asemel lühiajaline karistus? Kas asi on selles, et mingite formaalsuste tõttu ei saanud praegu rohkem väänata aga tegelikult on suht kindel, et uurimise lõppedes saavad samuti eluaegse keelu?

              Kommentaar


                Mul on tunne, et need tippklubide mängijad keerlevadki kõik Kubok Sodružestva 2012 ümber. Kui juba Jahhimovitš seoses sellega on üles kerkinud.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Mõnuagent, oskad öelda, miks neile kahele eks-noortekoondislasele määrati erinevalt sellest Puuma tüübist ja Karust-Liivamäest eluaegse asemel lühiajaline karistus? Kas asi on selles, et mingite formaalsuste tõttu ei saanud praegu rohkem väänata aga tegelikult on suht kindel, et uurimise lõppedes saavad samuti eluaegse keelu?
                  Ma kahjuks ei saa seda öelda, aga see on tuletatav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kure ka polnud.

                    No aga milleks siis avaldada osade kaupa ning mängida seda mängu, et keda mainitakse see siis on järgmine kandidaat ......... vastik ju, lihtsalt vastik.......

                    Teine asi on loomulikult see, et kui jutt käib mängudest siis nagu sain aru mis toimusid 2-3a tagasi.... Kuid vaatamata sellele hakatakse rääkida siis mängijates nende praeguste klubide nö valguses et ntx kui ZB Infoneti praegune mängija kes pallis ennem FC Rõõbas ja tegeles KL mängudega just FC Rõõbas siis fekaalid lendavad ikka Infoneti aeda..... nõme ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                      No aga milleks siis avaldada osade kaupa ning mängida seda mängu, et keda mainitakse see siis on järgmine kandidaat ......... vastik ju, lihtsalt vastik.......

                      Teine asi on loomulikult see, et kui jutt käib mängudest siis nagu sain aru mis toimusid 2-3a tagasi.... Kuid vaatamata sellele hakatakse rääkida siis mängijates nende praeguste klubide nö valguses et ntx kui ZB Infoneti praegune mängija kes pallis ennem FC Rõõbas ja tegeles KL mängudega just FC Rõõbas siis fekaalid lendavad ikka Infoneti aeda..... nõme ju
                      Ma ei saa ajakirjanikuna anda välja infot, milles mul pole dokumentaalset tõestust anda. Aga meenutage Lindpere juhtumit, kus oli lõpuks ka minul õigus, aga inimesed irvitasid minu üle, kuna Joel ei vastanud küsimusele, vaid ründas minu isikut. See oli toona ausalt öeldes solvav.

                      Kommentaar


                        Ja antud juhul on mul need dokumendid olemas, toona oli offrec inf. aga ma ei saa neid dokumente välja anda.

                        Kommentaar


                          2012 a. u-21 rahvaste spartakiaadil oli Jahhimovitš Flora mängija. Liigahooajal sa platsile kõigest 6 korda.
                          Loodan, et sellega Flora seotus piisneb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ei saa ajakirjanikuna anda välja infot, milles mul pole dokumentaalset tõestust anda. Aga meenutage Lindpere juhtumit, kus oli lõpuks ka minul õigus, aga inimesed irvitasid minu üle, kuna Joel ei vastanud küsimusele, vaid ründas minu isikut. See oli toona ausalt öeldes solvav.
                            eee, ma kasutasin kord neid Joeli sõnu(mul olid mingid abstraktsed ideed, miks ma need lisasin) ... ega sa ometi mind nüüd silmas ei pea? raha suhtes oli selge Everybody Knows kaasus. just tänu sellele "Kes on D.L?" tsitaadile.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              eee, ma kasutasin kord neid Joeli sõnu(mul olid mingid abstraktsed ideed, miks ma need lisasin) ... ega sa ometi mind nüüd silmas ei pea? raha suhtes oli selge Everybody Knows kaasus. just tänu sellele "Kes on D.L?" tsitaadile.
                              Ei mäleta sind küll. Aga see "kes on dl" oli ikka üsna nõme meie vutistaarilt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ei mäleta sind küll. Aga see "kes on dl" oli ikka üsna nõme meie vutistaarilt.
                                tõmbas endale vee peale. kui enne keegi ei uskunud, siis sellega oli asi klaar.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X