320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveopettused - pead hakkavad lendama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas realking Vaata postitust
    Millegipärast on valdav enamus (näiliselt?) rahulikult ootavaid isikuid Flora avatariga
    Mul miskipärast tunne, et ka Flora ei jää puutumata.

    Kommentaar


      Algselt postitas realking Vaata postitust
      Millegipärast on valdav enamus (näiliselt?) rahulikult ootavaid isikuid Flora avatariga
      Paranoidne skisofreenia peaks olema farmakoloogilise sekkumise korral kontrolli all hoitav ka kõige ägedama kuluga juhtumite korral. Otsi abi, palun, mul on juba hirm su pärast.

      Kommentaar


        Algselt postitas realking Vaata postitust
        Millegipärast on valdav enamus (näiliselt?) rahulikult ootavaid isikuid Flora avatariga
        Minujaoks on mängijate liikumisega seotud uudised palju oodatumad ja põnevamad. Kihlveopettused on lihtsalt masendavad ja mingit otsest "põnevust" need uudised ei too.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Minujaoks on mängijate liikumisega seotud uudised palju oodatumad ja põnevamad. Kihlveopettused on lihtsalt masendavad ja mingit otsest "põnevust" need uudised ei too.
          +1, täiesti nõus

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Paranoidne skisofreenia peaks olema farmakoloogilise sekkumise korral kontrolli all hoitav ka kõige ägedama kuluga juhtumite korral. Otsi abi, palun, mul on juba hirm su pärast.
            Tore, et mu torge on nii peidetud, et sa näed selles viidet hoopis mingile kinnimätsimisele ja korruptsioonile EJL-is. Aga siiski nii see pole. Teatud organisatsioone usaldan (politsei, prokuratuur, kohus) seni, kuni tõestatakse vastupidist. Ka EJL kuulub sinna. Pohlak ehk mitte, sest tõestatud on vastupidist, aga Pohlak pole ka EJL....loodetavasti.

            Aga siiski, pole vaja kiunuda, kui teised ootavad lubatud infot. Ilmselt siit teemast seda üleminekute kohta otsest uudist ei leia, ainult kaudset kui keegi peaks saama bänni.

            Kommentaar


              Mina ei lugenud seda torget, mis sa viitasid. Mina nägin vihjet, et Flora avataridega mehed on vakka ja rahulikud. Üsna otsene vihje, mis?

              Tegelt ma ei taha jälle kaklema hakata. Ma võin sulle täie südamerahuga öelda, et ka Floras sees ei tea keegi mitte muhvigi. Kuigi, nagu Romario juba viitas, on aimdusi ka ses osas, et kui laksud käima hakkavad, ei jää meie põsed ka puutumata... Aga need on aimdused seni, kui asi välja öeldakse. Siis näeb.

              Mis sellesse info ootamisse puutub, siis ootan isegi ja väga kannatamatult. Samas, teha ka midagi ei saa ja seda jaburam tundub foorumis selle üle kurtmas käia. Kogu muusika.

              Kommentaar


                Nõus, kakelda pole vaja, tögada ikka võib

                Aga ma ei kurda, et infot pole, vaid küsisin, et kuna lugu pole kuskil meedias avaldatud ehk kas on oodata pressikat vms. Teadjad ju eile ütlesid, et "vaikus enne tormi ja täna peaks avaldatama midagi".

                Kommentaar


                  Üks lõunamaa härrab ka "teab" meil palju asju, nii-et ma olen ammu loobunud midagi uskumast enne, kui on ametlik teade väljas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Minujaoks on mängijate liikumisega seotud uudised palju oodatumad ja põnevamad. Kihlveopettused on lihtsalt masendavad ja mingit otsest "põnevust" need uudised ei too.

                    Ka esimese poolt
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Üks lõunamaa härrab ka "teab" meil palju asju, nii-et ma olen ammu loobunud midagi uskumast enne, kui on ametlik teade väljas
                      Oh jumal küll, on päris tõde et on piisav et üks jama on kordatud 100 korda siis saab tõeks.

                      Loe mis ma kirjutasin dareth'ile, ma ei viitsi siin kooperida. Sa võid mulle vastata Flora mängukaval, nii kui nii ei loe.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Fantastiline olend. Kolmanda planeedi saladus tuleb meelde.

                        Kommentaar


                          Ma pole ainukene kellel meeldib 'spekuleerima'...http://www.soccernet.ee/volodin-ja-l...uti-sillamaelt
                          Aga kui allikas on hea ja kindel, siis miks mitte.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Ma pole ainukene kellel meeldib 'spekuleerima'...http://www.soccernet.ee/volodin-ja-l...uti-sillamaelt
                            Aga kui allikas on hea ja kindel, siis miks mitte.
                            siin ju ometi allikaks sillamäe enda ametlik koduleht.

                            edit: sa pead vist silmas seda Infoneti kosimisega seotud juppi. See tundub tõesti natuke ennatlikuna.
                            Last edited by Amadeus; 05.12.14, 13:06.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust

                              edit: sa pead vist silmas seda Infoneti kosimisega seotud juppi. See tundub tõesti natuke ennatlikuna.
                              Ei see ei ole ennatlik.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Tegelt ma ei taha jälle kaklema hakata. Ma võin sulle täie südamerahuga öelda, et ka Floras sees ei tea keegi mitte muhvigi. Kuigi, nagu Romario juba viitas, on aimdusi ka ses osas, et kui laksud käima hakkavad, ei jää meie põsed ka puutumata... Aga need on aimdused seni, kui asi välja öeldakse. Siis näeb.
                                Kahju, et Stas sellise lollusega kaasa läks teie poolelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X