Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 36, kokku 36

Teema: Piraatlus

Eesti koondislane Kasutaja Mikusiku avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Totti Vaata postitust
    No seda enam hakatakse siin sinu närvi ajamiseks tegema piraatlusele vihjavaid postitusi.
    Usu mind, sellise asja pärast ma küll närvi ei lähe. Teiste lauslollus on minu jaoks naljakas, või siis, nagu juba Sinu puhul, muudab lõpuks hoopis kurvaks, sest kahju hakkab inimesest.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas molbert Vaata postitust
    See reegel on just selleks, et siin ei räägitaks piraatlusest. Ma pakun, et üe poolte soccerneti töötajatest kasutavad ise ka piraat asju.
    Ja mis see IP uurimine annab, IP aadressi muutmine on imelihtne.
    Mis sest kasu on, et sa tagant järele IP-d muudad, kui teo tegemise ajal omasidkindlat IP-d ning su teenusepakkujal on logis olemas, et just sina kasutasid kindlal kellajal kindlat IP-d. Tegelikult pole ju jutt üldse selles kas jäädakse vahele vahele või mitte ja kas tahetakse millegi peale kulutada või mitte (veel vähem on teema selles kas üldse on selle jaoks raha). Teema püstitus peaks ikkagi selles olema, kas pole mitte imelik pidada varastamist normaalseks?
    Kui ma mõnele piraatluse ülistajale ligi astun, kangiga piki pead annan ning sülearvuti ära võtan, siis seda ei pea ju sama inimene üldse normaalseks? Miks ta peab siis aga normaalseks seda, et teised inimesed näevad kurja vaeva ning teevad ränka tööd millegi loomiseks ning tema lihtsalt tuleb ja võtab selle töö vaeva tasuta, kuigi seda talle tasuta ei pakuta.

Kõigele lisaks varastab ta otse nende inimeste taskust, kes talle selle lõbu kinni maksvad ehk siis legaalsete teenuse ostjate taskust. See tegevus on väga võrreldav bussijäneste tegevusega - otsest rahalist kahju kellelegi ei tooda, kuid kaudset küll, lisaks parasiteeritakse ausate inimeste peal.

Kuidas teile meeldiks, kui ma tuleks teie koju elama? Toitu ei tarbiks, elektrit ka mitte, pesemas käsiksin kusagil mujal, lihtsalt hõivaks ühe toa ning jääksin sinna?

blablabla Kasutaja Bob_Loblaw avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mis sest kasu on, et sa tagant järele IP-d muudad, kui teo tegemise ajal omasidkindlat IP-d ning su teenusepakkujal on logis olemas, et just sina kasutasid kindlal kellajal kindlat IP-d. Tegelikult pole ju jutt üldse selles kas jäädakse vahele vahele või mitte ja kas tahetakse millegi peale kulutada või mitte (veel vähem on teema selles kas üldse on selle jaoks raha). Teema püstitus peaks ikkagi selles olema, kas pole mitte imelik pidada varastamist normaalseks?
    Kui ma mõnele piraatluse ülistajale ligi astun, kangiga piki pead annan ning sülearvuti ära võtan, siis seda ei pea ju sama inimene üldse normaalseks? Miks ta peab siis aga normaalseks seda, et teised inimesed näevad kurja vaeva ning teevad ränka tööd millegi loomiseks ning tema lihtsalt tuleb ja võtab selle töö vaeva tasuta, kuigi seda talle tasuta ei pakuta.

Kõigele lisaks varastab ta otse nende inimeste taskust, kes talle selle lõbu kinni maksvad ehk siis legaalsete teenuse ostjate taskust. See tegevus on väga võrreldav bussijäneste tegevusega - otsest rahalist kahju kellelegi ei tooda, kuid kaudset küll, lisaks parasiteeritakse ausate inimeste peal.

Kuidas teile meeldiks, kui ma tuleks teie koju elama? Toitu ei tarbiks, elektrit ka mitte, pesemas käsiksin kusagil mujal, lihtsalt hõivaks ühe toa ning jääksin sinna?
    tulevane paavst
    Little things worry little minds.

Carlo Ancelotti, 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    tulevane paavst
    Et siis oled temaga nõus või ei raatsi oma jäätiseraha originaalide peale kulutada ja niisama ägised?

Punane kurat Kasutaja AlwaysRed avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Poleks midagi selle vastu. Mul ongi praegu üks tuba täitsa tühi.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    Poleks midagi selle vastu. Mul ongi praegu üks tuba täitsa tühi.

1010101011010

Professionaal Kasutaja FootYgod jr. avatar
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Mul on teistsugune probleem,ostsin mängu ,aga key on vale .Kuidas ma saaks Fifa 2006 key endale ?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
    Mul on teistsugune probleem,ostsin mängu ,aga key on vale .Kuidas ma saaks Fifa 2006 key endale ?
    Vii/saada mäng poodi tagasi

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mind ajab viimasel ajal närvi kui kuskil koosviibimisel tuleb juttu mängude ja muusika tõmbamisest, siis inimesed lähevad närvi et mis see riik inimesi nu**ib, kogu aeg on võinud ju tõmmata. Kas inimesed tõesti on nii lühinägelikud et oma eksimust üldse ei märka, ainult riik on süüdi ja kõik.
    Arenege!
    AILTON

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

kõik on süsteemi viga, see on alati nii olnud

Tugitooli poiss Kasutaja KeRRRt avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2007

Algupärane

kui see keelataksegi ära, siis kuidagi saab alati. kasvõi jõuga või nõuga...
    aga pooldan samas sammuti ostmist...

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    kui see keelataksegi ära
    ammu juba keelatud.
    AILTON

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

pooldan summuti ostmist.

Meeskonnaliige Kasutaja kräka avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Kust kohast oleks võimalik Football Manageri osta.sooviks originali,ja mis hinnad?mingit netti poodi ve?
    Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

http://fcigiliikur.com/

Fc Igiliikur
    Jk Järvakandi Tribling
    FC Flora kehtna jalgpallikool

Eesti koondislane Kasutaja Mikusiku avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kräka Vaata postitust
    Kust kohast oleks võimalik Football Manageri osta.sooviks originali,ja mis hinnad?mingit netti poodi ve?
    Näiteks Andricost.

Meeskonnaliige Kasutaja Swifty2002 avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
    No ma sain ühe teise mänguga nii, et saatsin ametlikule mängu tootjale meili ja noh siis vahetasime seal meile, küsis plaadi pealt mingit numbrit ja pilti plaadist jne ja vana koodi, ja siis saadeti mulle uus kood, natuke aega võttis aga sai tehtud ilusti.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud