320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piraatlus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Elu on näidanud, et piraadid on töökindlamad, kui originaalid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Ei aada vaid kurat ostad mangu ja ei ole mingi rott... FM on ainult 20 euri Euroopas ei ole raske ju kuskilt tellida? Huvitav kuidas sa tüdrukuga väljas käid kui see on liiga raske maksta...

      See reegel ei ole selleks et ei räägitaks vaid selleks et ei rotitaks.
      See reegel on just selleks, et siin ei räägitaks piraatlusest. Ma pakun, et üe poolte soccerneti töötajatest kasutavad ise ka piraat asju.
      Ja mis see IP uurimine annab, IP aadressi muutmine on imelihtne.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Elu on näidanud, et piraadid on töökindlamad, kui originaalid.
        On vä?

        Väidaks vastupidist.
        slimm.ee

        Kommentaar


          #19
          Ma küll ei osta mängu, mul pohh mina kasutan ikka piraati. öelge mis tahate mind see ei solva ja mul pohh. Ja mul on raha, et 20 euri tüdruku peale raisata.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Totti
            Viitsin ma jee mingi mängu peale, mis on pärast aastast kasutust lihtsalt unustusse vajunud ja uue vastu vahetatud, 20 euri välja käia. Peale selle veel et kui tead et saaks seda netiavarustest täiesti tasuta. Tüdruku peale raisates jääb see vähemalt kauemaks meelde ja tunned ise ka sellest rohkem rõõmu ja seda netist ei leia.
            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Ma küll ei osta mängu, mul pohh mina kasutan ikka piraati. öelge mis tahate mind see ei solva ja mul pohh. Ja mul on raha, et 20 euri tüdruku peale raisata.
            Kas te seda teate, et piratud mangud on meelega bugised naiteks uues FMis lastakse lahti peale uhte hooaega, moned klubid kulutavad imelikke summasi ja hunnik muid asju mida hackerid/crackerid mis iganes voibla ei marka valja kirjutada, seega saate mangu, mis on vigane. GTA4 naiteks liigub Niko ringi nagu oleks tais, Mass Effecti ule koik pirajad vingusid kui bugine mang on ja ,et crashibs amas kui originaalidega polnud mingit probleemi.

            Kas te tahate, et tehtaks jargmine FM voi mitte? Kui koik piravad rotid ostaks arvan, et jargmine mang oleks vaga palju suurem edasi areng sest mangufirmal oleks rohkem raha mangu loomiseks...

            FMi mangite ilmselt sadu voi tuhandeid tunde ,miks on kahju siis selle eest maksta? Kaks kinopiletit voi kord valja sooma voi klubisse minna maksab kah rohkem kui FM.

            Kas toesti on selle mangu hind nii jube suur et teil pole seda raha ja kuidagi ei raatsi maksta?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Totti
              No seda enam hakatakse siin sinu närvi ajamiseks tegema piraatlusele vihjavaid postitusi.
              Usu mind, sellise asja pärast ma küll närvi ei lähe. Teiste lauslollus on minu jaoks naljakas, või siis, nagu juba Sinu puhul, muudab lõpuks hoopis kurvaks, sest kahju hakkab inimesest.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                See reegel on just selleks, et siin ei räägitaks piraatlusest. Ma pakun, et üe poolte soccerneti töötajatest kasutavad ise ka piraat asju.
                Ja mis see IP uurimine annab, IP aadressi muutmine on imelihtne.
                Mis sest kasu on, et sa tagant järele IP-d muudad, kui teo tegemise ajal omasidkindlat IP-d ning su teenusepakkujal on logis olemas, et just sina kasutasid kindlal kellajal kindlat IP-d. Tegelikult pole ju jutt üldse selles kas jäädakse vahele vahele või mitte ja kas tahetakse millegi peale kulutada või mitte (veel vähem on teema selles kas üldse on selle jaoks raha). Teema püstitus peaks ikkagi selles olema, kas pole mitte imelik pidada varastamist normaalseks?
                Kui ma mõnele piraatluse ülistajale ligi astun, kangiga piki pead annan ning sülearvuti ära võtan, siis seda ei pea ju sama inimene üldse normaalseks? Miks ta peab siis aga normaalseks seda, et teised inimesed näevad kurja vaeva ning teevad ränka tööd millegi loomiseks ning tema lihtsalt tuleb ja võtab selle töö vaeva tasuta, kuigi seda talle tasuta ei pakuta.

                Kõigele lisaks varastab ta otse nende inimeste taskust, kes talle selle lõbu kinni maksvad ehk siis legaalsete teenuse ostjate taskust. See tegevus on väga võrreldav bussijäneste tegevusega - otsest rahalist kahju kellelegi ei tooda, kuid kaudset küll, lisaks parasiteeritakse ausate inimeste peal.

                Kuidas teile meeldiks, kui ma tuleks teie koju elama? Toitu ei tarbiks, elektrit ka mitte, pesemas käsiksin kusagil mujal, lihtsalt hõivaks ühe toa ning jääksin sinna?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mis sest kasu on, et sa tagant järele IP-d muudad, kui teo tegemise ajal omasidkindlat IP-d ning su teenusepakkujal on logis olemas, et just sina kasutasid kindlal kellajal kindlat IP-d. Tegelikult pole ju jutt üldse selles kas jäädakse vahele vahele või mitte ja kas tahetakse millegi peale kulutada või mitte (veel vähem on teema selles kas üldse on selle jaoks raha). Teema püstitus peaks ikkagi selles olema, kas pole mitte imelik pidada varastamist normaalseks?
                  Kui ma mõnele piraatluse ülistajale ligi astun, kangiga piki pead annan ning sülearvuti ära võtan, siis seda ei pea ju sama inimene üldse normaalseks? Miks ta peab siis aga normaalseks seda, et teised inimesed näevad kurja vaeva ning teevad ränka tööd millegi loomiseks ning tema lihtsalt tuleb ja võtab selle töö vaeva tasuta, kuigi seda talle tasuta ei pakuta.

                  Kõigele lisaks varastab ta otse nende inimeste taskust, kes talle selle lõbu kinni maksvad ehk siis legaalsete teenuse ostjate taskust. See tegevus on väga võrreldav bussijäneste tegevusega - otsest rahalist kahju kellelegi ei tooda, kuid kaudset küll, lisaks parasiteeritakse ausate inimeste peal.

                  Kuidas teile meeldiks, kui ma tuleks teie koju elama? Toitu ei tarbiks, elektrit ka mitte, pesemas käsiksin kusagil mujal, lihtsalt hõivaks ühe toa ning jääksin sinna?
                  tulevane paavst
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                    tulevane paavst
                    Et siis oled temaga nõus või ei raatsi oma jäätiseraha originaalide peale kulutada ja niisama ägised?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Kuidas teile meeldiks, kui ma tuleks teie koju elama? Toitu ei tarbiks, elektrit ka mitte, pesemas käsiksin kusagil mujal, lihtsalt hõivaks ühe toa ning jääksin sinna?
                      Poleks midagi selle vastu. Mul ongi praegu üks tuba täitsa tühi.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                        Poleks midagi selle vastu. Mul ongi praegu üks tuba täitsa tühi.

                        1010101011010

                        Kommentaar


                          #27
                          Mul on teistsugune probleem,ostsin mängu ,aga key on vale .Kuidas ma saaks Fifa 2006 key endale ?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
                            Mul on teistsugune probleem,ostsin mängu ,aga key on vale .Kuidas ma saaks Fifa 2006 key endale ?
                            Vii/saada mäng poodi tagasi

                            Kommentaar


                              #29
                              Mind ajab viimasel ajal närvi kui kuskil koosviibimisel tuleb juttu mängude ja muusika tõmbamisest, siis inimesed lähevad närvi et mis see riik inimesi nu**ib, kogu aeg on võinud ju tõmmata. Kas inimesed tõesti on nii lühinägelikud et oma eksimust üldse ei märka, ainult riik on süüdi ja kõik.
                              Arenege!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #30
                                kõik on süsteemi viga, see on alati nii olnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X