320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siinkohal tervitaks Saarlast, kes istub minu ees ja zeleed, kes seletab midagi Mandelast mu ees.

    Tagant järgi Petterid, sanderost ja alehist ka, kes eile minuga koos vutti vaatasid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Tervitan foorumi härrasid, head meestepäeva!

      Kommentaar


        tervitan kõiki mitte-džentelmen'e!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar




          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            2012/2013 oli rohkem naisi?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              tere rajoon!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Tervitan Madis Sillamot!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Tervitaks Jasperit, kes hommikul mööda Valdekut jalutas õnnelik naeratus näol. Nii hästi mõjub Romagnoli mängulõpu värav.

                  Kommentaar


                    back at cha!

                    olgu soovilooks siis greteklein. kui ma õigesti mäletan, siis panin just selle peale.

                    🎵 mu peas on grete klein
                    mu käes on pudel vein
                    su meik nagu grete klein
                    taskud raha täis see on grete kleieieieiein
                    🎵

                    (algversiooni pole kellelgi?)
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      shoutout to Jill Scott!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        kuna Hillar Kohv on kõva tervitaja ja parajasti loen tema blogi, siis sealt ka üks humoorikas kontserdikirjeldus. Ilgelt ajab naerma, ei teagi kas enda ajukapatsiteet on jõuludega kõvasti langenud või ongi objektiivselt selline kerghuumor?

                        Esimene piinlik juhtum (peale seda, kui Anne Veski Viinahaual "Kokk tuleb" saatega külas käis) oli see, et Pärnu Vallikäärus oli "Kolme lillekese juubel", kus oli kolm esinejat: Eda- Ines Etti ehk Ines- 25, Anne Veski- 50, Ita Ever- 70.
                        Läksin minagi sinna kontserdile ning mul oli kott erinevaga kaubaga käes, sest hilisõhtul on ju kauplused suletud ning midagi enam osta ei saa, kui tahad koju minna ning häda ja õnnetust- väravas soriti kõigil kotid läbi turvameeste poolt ning kästi kotid väravasse jätta, sest oma toiduga sisse ei lubatud. Olin hirmus vihane ja tige sellise olukorra peale, sest kuidas ma saan oma kotti jätta väravasse ostetud asjadega?
                        Helistasin kohe ka Anne Veskile ja kurtsin talle olukorda, et mida ma tegema peaksin? Anne Veski ütles mulle ükskõikselt, et tema mind küll kuidagi aidata ei saa.
                        Lootsin, et ta räägib korraldajaga sellest või tuleb taas väravasse (nagu kontserdi "Mis värvi on armastus?" ajal, kui Anne Veski ja Marju Länik olid suvekuningannad. Aga võta näpust- Anne Veski ei teinud sellest väljagi ning mul tuli oodata kaua aega väravas nagu häbipostis. Kui juba üks osa kontserdist oli läbi saanud, siis tuli minu juurde mingi korraldaja ning ütles, et hea küll, minge oma kotiga sisse, aga kotist midagi süüa ei tohi. Ütlesin vastu, et ega ma sööma ei tulnud. Tulin kontserti nautima. Sain siis sisse minna, aga terve kontserdi aja oli minu tuju nii nullis, et ma isegi ei nautinud Anne Veski esinemist mitte.

                        Kommentaar


                          Langesid ka härra Kohvi blogi lõksu? Ma lugesin eile terve õhtu neid poste ja lõug korralikult krampis. Ma ise arvan, et härra Kohv on natukene totu peast, kuid noh, täit tõde teab muidugi ainult ta ise. Või siis Dannar teab.

                          Kommentaar


                            Tervitus, 1080.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              tervitaks väga riilax vana - LeeRomenot, kellega sai eile õlle joodud ja nauditud barca võitu olearysis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                tervitaks väga riilax vana - LeeRomenot, kellega sai eile õlle joodud ja nauditud barca võitu olearysis.
                                tervisi vastu, oli meeleolukas õhtu vahvas seltskonnas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X