320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervitamise teema

    Tervitan Kasperit...

    Tervituslugu võite kuulata siit http://www.youtube.com/watch?v=5ZGarpxTrMU

    #2
    Paistab, et eriti ei löö su uus teema läbi
    aga tervitan sind ikkagist, cannuman.
    keep going in club tallinnnnnnnnnn.

    Kommentaar


      #3
      Ciao MAMA!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Paistab, et eriti ei löö su uus teema läbi
        aga tervitan sind ikkagist, cannuman.
        keep going in club tallinnnnnnnnnn.
        aitäh tervituste eest

        Teema on super. Lihtsalt laupäeva hommikul pole rahvas veel jõudnud
        Aga mina tervitan sind, Billy t, kes sa oled sama ilus nagu tänane ilm...

        Hot new single from Shaggy for the UEFA EURO 2008 tournament being held in Austria & Switzerland this summer. The video was shot both in Jamaica and Austria ...

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Aga mina tervitan sind, Billy t, kes sa oled sama ilus nagu tänane ilm...
          No see tuli kyll nagu välk selgest taevast! Tänud, Cannu! Vastutervitused Saaremaalt - ilm ei ole siin just ilus, aga loodetavasti ei lähtunud sa oma luulelises võrdluses sellest Ja ära unusta täna mängu vaadata, Taki lubas värava lyya
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas billy t Vaata postitust
            No see tuli kyll nagu välk selgest taevast! Tänud, Cannu! Vastutervitused Saaremaalt - ilm ei ole siin just ilus, aga loodetavasti ei lähtunud sa oma luulelises võrdluses sellest Ja ära unusta täna mängu vaadata, Taki lubas värava lyya
            Ma tervitaks Billy't, kelle ma täna nüüd ka oma silmaga ära nägin! Ja samuti tervitaks ka Cannumani, kes mulle nii kena tervitusloo saatis!


            E: Otseloomulikult tervitan ka neid, kes mõtlesid välja selle, et süüa ega juua ei tohi väljakule kaasa võtta! Mis sest, et statkal midagi ei müüda, söök ja jook viska minema. Saaks aru, kui et oleks kohapeal mingi putka olnud, kust saab midagi osta, aga ei.
            Last edited by Kasper; 22.11.08, 22:08. Põhjus: G4S'i tänane käitumine tuli meelde.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #7
              Tervitan ka billy talentit, kelle ma ka juhuslikult tribüünil üles leidsin ja Kasperit ka kes lehvitas mulle aga keda ma rohkem ei näinud

              Kommentaar


                #8
                fakk, ma olen vist ainus foorumiliige, kes billy't päriselt näinud pole.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Tervitan ka billy talentit, kelle ma ka juhuslikult tribüünil üles leidsin ja Kasperit ka kes lehvitas mulle aga keda ma rohkem ei näinud
                  Ma nägin sind siis, kui sa tulid ning siis seal tribüünil, aga ma tervitaks veel ka su naist, keda ma nägin koguaeg selja tagant. Seega tema nägu pole ma veel laivis näinud. Tervita Katit!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #10
                    jo Kaitz, mine vittu !
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                      fakk, ma olen vist ainus foorumiliige, kes billy't päriselt näinud pole.
                      ma ka pole

                      Kommentaar


                        #12
                        Hillar Kohv Viinahaualt tahtis ka tervitada diiva Anne Veskit ja kaitzi kuskil mulgimaalt
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                          fakk, ma olen vist ainus foorumiliige, kes billy't päriselt näinud pole.
                          Ma pole teda ka näinud. Toas tuli ei põlenud.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Ma pole teda ka näinud. Toas tuli ei põlenud.
                            Aasta vastus, aplaus.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              ma tervitaks ossur, rixi, sassi, pillet ja sussut, sky-plussi ja kärdla gümnaasiumi 5b klassi

                              sooviks midagi justinilt

                              märt

                              Kommentaar

                              Working...
                              X