320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Veel läheb hai faiv neile, kes jõudsid suverehvid alla panna.
    Üldiselt inimene kelle mälu on pikem kui 3 kuud, enne aprilli keskpaika suverehve alla ei pane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      Räägi seda mu naabrile . Paras raisale

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Räägi seda mu naabrile . Paras raisale
        No too on ikka eriline tuss ka, kes sellise lörtsiga ja suverehvidega hakkama ei saa
        308

        Kommentaar


          #94
          Tervitan foorumi neiukesi tänase suudlemispäeva puhul

          Kommentaar


            #95
            Tervitan väga tähelepanelikku Cannumani

            Kommentaar


              #96
              Tervitan torutööde tegijad, kellel on 3 päevased nädalavahetused. Ju kodutänav jääbki kuumaastikuks.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                #97
                Tervitan tänase õhtu puhul Martin Vunki! Kui kellegil tekib küsimus,et mis tegelasega tegu,siis võin kinnitada,et kindlasti ei ole tegemist jalgpalluriga!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #98
                  Tõsiselt, aitab ka juba. Saime juba aru mida sa Eesti koondisest arvad .

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Tõsiselt, aitab ka juba. Saime juba aru mida sa Eesti koondisest arvad .

                    Eesti koondisest arvan ma hästi ! Aga vähemalt tean,et siin foorumis ka keegi Vunki fännab!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Aga vähemalt tean,et siin foorumis ka keegi Vunki fännab!
                      Wtf?

                      mõtlesin lihtsalt, et liiga paljuks seda juba ei lähe?terve foorum peab su arvamust täis olema?

                      Kommentaar


                        Tervitan foorumi naispere



                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Tervitan torutööde tegijad, kellel on 3 päevased nädalavahetused. Ju kodutänav jääbki

                          kuumaastikuks.
                          Läänerindel muutuseta.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            eika avatar (Y)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Tervitaks siin kohal markofkinit, kes andis mulle selle tõttu järjekordsed unetud ööd.

                              Kommentaar


                                Tervitan Eesti vabariiki sünnipäeva puhul !
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X