Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 139, kokku 139
    cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Siinkohal tervitaks Saarlast, kes istub minu ees ja zeleed, kes seletab midagi Mandelast mu ees.

Tagant järgi Petterid, sanderost ja alehist ka, kes eile minuga koos vutti vaatasid.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tervitan foorumi härrasid, head meestepäeva!

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

tervitan kõiki mitte-džentelmen'e!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

2012/2013 oli rohkem naisi?
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

tere rajoon!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tervitan Madis Sillamot!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tervitaks Jasperit, kes hommikul mööda Valdekut jalutas õnnelik naeratus näol. Nii hästi mõjub Romagnoli mängulõpu värav.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane back at cha!

olgu soovilooks siis greteklein. kui ma õigesti mäletan, siis panin just selle peale.

🎵 mu peas on grete klein
    mu käes on pudel vein
    su meik nagu grete klein
    taskud raha täis see on grete kleieieieiein
    🎵

(algversiooni pole kellelgi?)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

shoutout to Jill Scott!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kuna Hillar Kohv on kõva tervitaja ja parajasti loen tema blogi, siis sealt ka üks humoorikas kontserdikirjeldus. Ilgelt ajab naerma, ei teagi kas enda ajukapatsiteet on jõuludega kõvasti langenud või ongi objektiivselt selline kerghuumor?

Esimene piinlik juhtum (peale seda, kui Anne Veski Viinahaual "Kokk tuleb" saatega külas käis) oli see, et Pärnu Vallikäärus oli "Kolme lillekese juubel", kus oli kolm esinejat: Eda- Ines Etti ehk Ines- 25, Anne Veski- 50, Ita Ever- 70.
    Läksin minagi sinna kontserdile ning mul oli kott erinevaga kaubaga käes, sest hilisõhtul on ju kauplused suletud ning midagi enam osta ei saa, kui tahad koju minna ning häda ja õnnetust- väravas soriti kõigil kotid läbi turvameeste poolt ning kästi kotid väravasse jätta, sest oma toiduga sisse ei lubatud. Olin hirmus vihane ja tige sellise olukorra peale, sest kuidas ma saan oma kotti jätta väravasse ostetud asjadega?
    Helistasin kohe ka Anne Veskile ja kurtsin talle olukorda, et mida ma tegema peaksin? Anne Veski ütles mulle ükskõikselt, et tema mind küll kuidagi aidata ei saa.
    Lootsin, et ta räägib korraldajaga sellest või tuleb taas väravasse (nagu kontserdi "Mis värvi on armastus?" ajal, kui Anne Veski ja Marju Länik olid suvekuningannad. Aga võta näpust- Anne Veski ei teinud sellest väljagi ning mul tuli oodata kaua aega väravas nagu häbipostis. Kui juba üks osa kontserdist oli läbi saanud, siis tuli minu juurde mingi korraldaja ning ütles, et hea küll, minge oma kotiga sisse, aga kotist midagi süüa ei tohi. Ütlesin vastu, et ega ma sööma ei tulnud. Tulin kontserti nautima. Sain siis sisse minna, aga terve kontserdi aja oli minu tuju nii nullis, et ma isegi ei nautinud Anne Veski esinemist mitte.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Langesid ka härra Kohvi blogi lõksu? Ma lugesin eile terve õhtu neid poste ja lõug korralikult krampis. Ma ise arvan, et härra Kohv on natukene totu peast, kuid noh, täit tõde teab muidugi ainult ta ise. Või siis Dannar teab.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tervitus, 1080.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

tervitaks väga riilax vana - LeeRomenot, kellega sai eile õlle joodud ja nauditud barca võitu olearysis.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    tervitaks väga riilax vana - LeeRomenot, kellega sai eile õlle joodud ja nauditud barca võitu olearysis.
    tervisi vastu, oli meeleolukas õhtu vahvas seltskonnas!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    meenuvad 90ndad, kui tervitussaated oli raadios megapopulaarsed ja seal oli põhicase et "tervitan Antsu, kes kõrvaltoas tapeeti paneb" või "tervitan vanaisa, kes siin mu kõrval oma prille otsib"

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    meenuvad 90ndad, kui tervitussaated oli raadios megapopulaarsed ja seal oli põhicase et "tervitan Antsu, kes kõrvaltoas tapeeti paneb" või "tervitan vanaisa, kes siin mu kõrval oma prille otsib"
    Elmaris ju siiani sama teema. Vanemate juures laupäeva hommikud toovad igal juhul vanad mälupildid ette.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

150-nd km
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Jõuluvana, millal Kallios teeme?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •