320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervitamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aeg jälle see teema üles kaevata.

    Ilusat naistepäeva Billy, Di, Mmmmerka, Celtic, Kitty and co


    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        šarmaaant.. tähh!
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Ärge Annat unustage, teistele ka palju õnne

          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ärge Annat unustage, teistele ka palju õnne
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Käisin lihavõtte aegu külas oma heal sõbral, neeger Johnil. Tõmbasime paar kõrbejänest vardasse, lükkasime tuha sisse küpsema jaanalinnumuna ja vaatasime vanu pilte. Alloleval pildil näiteks tervitab teid neeger Johni isa, John seenior (paremal), kes lasi Teises maailmasõjas Tuneesia lahingutes oma väikse musta käega õhku 52 Rommeli tanki.



              Tervitan teid minagi ja sööge ikka banaani, see on toitev ja tervislik!
              sigpic

              Kommentaar


                Jõudu kõigile siis tänase päeva puhul!




                Ja palju õnne vanaemale ka.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Pu*s kui piinlik, et õigel päeval ära unustasin, aga tagantjärgi head õpetajate päeva Jansule

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Tervitan foorumi naispere



                    Tervitan naisi ja keenjat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Pu*s kui piinlik, et õigel päeval ära unustasin, aga tagantjärgi head õpetajate päeva Jansule


                      Ma tänan

                      5. oktoober oli siiski õige päev

                      Kommentaar


                        count on suht heas vormis peale eilset. tore lugeda. saluut.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          count on suht heas vormis peale eilset. tore lugeda. saluut.
                          HOLLA!

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ulatan virtuaalsed lilled meie naisukestele

                            Kommentaar


                              Jou zelee, ma just avastasin, et sa istud praegu mu ees.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X