320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna JK Legion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Väga kõva saade jälle. Head tööd teete, nii hoida.
    Suured tänud. Kordan, meie venekeelses elanikkonnas (sealjuures vutimaailmas) on palju kulda. Tuleb seda vaid leida.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Hmm, ma eelmine aasta näiteks nägin ühte tüüpi teie satsist nendes kohtades pigem.
      Ma tean kellele sa vihjad, kuid tema ei ole enam eestis. Kui sa mängid ikkagi eestis ja püüad eesti PL kohta, siis ei ole pädev olla sellistes kohtades. Ma usun, et me nõustume. Olgu selleks Vnukov või Zaka.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ma tean kellele sa vihjad, kuid tema ei ole enam eestis. Kui sa mängid ikkagi eestis ja püüad eesti PL kohta, siis ei ole pädev olla sellistes kohtades. Ma usun, et me nõustume. Olgu selleks Vnukov või Zaka.
        Ma olen sellel teemal sõna juba võtnud ja ei soovita jalgpalluritel nendes asutustes viibida. Aga igaüks valigu ise.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #49
          Üldiselt tahame me seda või mitte, kuid Legioni on Meistriliigasse järgmisel aastal oodata ja hetkel on neil tõsi taga.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mis istekohti sul ei ole?
            Kus seal Vismari tänaval need on?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Kus seal Vismari tänaval need on?
              Miks sa Legionit Wismaris vaatamas peaksid käima?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Miks sa Legionit Wismaris vaatamas peaksid käima?
                Seni mängisid nad ju seal. Kadriorus pole ju kunstmuru.

                Kommentaar


                  #53
                  Wismari staadionil on hoone küljel varju all istekohad olemas, lisaks kui küsida, siis tuuakse vajadusel pingid välja. Kõik jah istuma seal paraku ei pääse, aga enamust see ei häiri. Kes tahab istekohta, tuleb piisavalt varem kohale ja mõned jälgivad mängu hoopiski sisehalli kõrval murul istudes.

                  Kommentaar


                    #54
                    Wismaris on olemas ka mingi 100-200 plastiktooliga tribüün ka, mille nad saavad vajadusel välja panna.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Wismaris on olemas ka mingi 100-200 plastiktooliga tribüün ka, mille nad saavad vajadusel välja panna.
                      Aga seni on see tribüün tulutult stata kõrval parklas vedelenud. Sellele tribkale võiks otstarbe leida.
                      Kuigi nagu Artjuhhov ütles, et reaalsuses oleks vaja kõik nullist ehitada.
                      Igati põnev on Legionit jälgida.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        #56
                        Lipin vist tänase punase eest saab päris mitu mängu jalga puhata. Tõukas kohtunikku.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Lipinile vist tänase punase eest saab päris mitu mängu jalga puhata. Tõukas kohtunikku.
                          Tegu rumal ilmselgelt, aga klubi mõistes suurt muret pole. Pink on pikk ja sisuliselt iga mäng on varus keegi, kes peaks ja võiks tegelikult põhis olla.

                          E: Oleks muidugi tore teada ka eellugu, mis viis väidetava tõukamiseni.

                          Kommentaar


                            #58
                            Ellugu tavaline keiss nagu alati: Kohtunik ütles midagi Lipini ema kohta ja Lipin ägestus veits.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                              E: Oleks muidugi tore teada ka eellugu, mis viis väidetava tõukamiseni.
                              Eellugu oli see, et mäng üldiselt oli juba esimesel poolajal närviline. Mõlemad meeskonnad olid kergelt ülehäälestunud minu meelest. Lisaks oli Lipin saanud esimesel poolajal sukeldumise eest kollase.

                              Konkreetse olukorra algust ei näinud, aga seal oli kaks varianti. Lipin polnud rahul, et tema kahjuks viga vilistati või ei olnud rahul, et tema kasuks viga ei vilistatud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Legion on oma punti veelgi täiendanud. Iisraelist on tagasi toodud Stanislav Goldberg ning lisaks ka endine Venemaa noortekoondise ründaja Semen Beliakov.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X