320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viisud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    ma võin proovida ju. kõigepealt tuleb sisse minna balti jaama poolsest väravast ja hoida koguaeg vasakule. vasakut kätt peaksid 2 seda müügihoonet olema, kõndida esimese hoone suunas ja kui selle lähedale jõuda siis hoida kohe paremale sinna välisturu poole ja pm selle müügihoone nurgaga kohakuti ongi see putka, tore eesti tädi on veel müüja. eks ma ise käin ka mingi päev läbi sealt ja toon uudiseid.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #77
      oskab keegi öelda,kus see dünamo täpselt asub ?
      Kuusalu JK Rada , #92 !:deemon

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Kevvu Vaata postitust
        oskab keegi öelda,kus see dünamo täpselt asub ?
        Liivalaia 5, Tallinn. Swedbanki hoone vastas.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #79
          Kus kohast saab siis neid viisusid praegu?
          Kuri keel on teravam, kui nuga

          Kommentaar


            #80
            pop spordist sain mina 349.- Rucanori omad

            Kommentaar


              #81
              Käisin Dünamo poes, seal olid liiga väikesed ja Keskturul ka ei leidnud. Ausalt öeldes, ei tahaks neid rucanori viisusid. Oskab keegi veel mõnda kohta pakkuda? Kunagi ostsin Lasnamäelt aga ei tahaks niisama sinna vaatama minna, kui ei ole kindel, et seal on.

              Kommentaar


                #82
                mis rucanori omadel viga on siis? teistel sõpradel on vene viisud või asicsi omad? lasnakale ei julge minna? no tegelt, see pohhui, seal ida keskuses pole ammu enam olnud. ja baltijaama turul on päris kindlasti. ma ei oska seletada ,aga seal üks naine kes spets tellib enne aastalõpukat hea koguse viisuseid, et neid vutimängijatele müüa.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #83
                  Rahu, rahu. Ma ise olen mänginud aint vene omadega, sellepärast mõtlesingi neid samu jälle osta. Ma ise olen elus aint paar korda lasnakal käinud ja alati seal ära eksinud.

                  Kommentaar


                    #84
                    On kellelgi infot kus viisusi saada? parimal juhul Tartust?

                    Kommentaar


                      #85
                      Tervist,

                      Äratan väga vana teema ellu - ehk leidub kuskil Tallinnas?

                      Ette tänades

                      Kommentaar


                        #86
                        mis need viisud veel on?

                        Kommentaar


                          #87
                          Kui sa tahad liikuda või arvad, et oled nagu udusulg Ricardinho, on see õige papu. Kui sa oled puujalg, siis on see väga vale papu. Põlved ja viisud väga hea sõbrad omavahel ei ole.

                          Kommentaar


                            #88
                            Ei tea, mis jalgpalli nendega mängib?



                            Ma võin mega ebameeldiv troll olla, kuid ma mingeid lambitenniseid kutsuks pigem lambitennisteks, kui rüvetaks rahvatraditsioone...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar

                            Working...
                            X