320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viisud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Dünamos on , kuid seal vaid 48 ja 39,37 ,36 numbrid, niiet kui kellegil vaja selliseid numbreid siis ruttu poodi , aga tahaks teada kas veel mõni koht tallinnas , väga vajaks neid . Poest ei oska neil ka keegi õelda dünamos et millal tulevad uued.

    Kommentaar


      #32
      nii, sooviks viisusid.
      palun andke infot kus neid võimalik saada hetkel.

      kiire!

      Kommentaar


        #33
        Krt oleks teadnud, oleks kastiga neid kaasa toonud, kuna populaarne nodi siin. Endal on paar olemas aga neid väljaspool AU'd ei saa kahjuks

        näevad välja sellised: http://en.wikipedia.org/wiki/Dunlop_Volley

        Igati väärt kraam, odav ka, ca 200 EEK paar

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
          Kirjuta ikka lause lõppu punktid ka.
          Milleks neid vaja on?Confused
          Ega me eesti keele tunnis ei ole
          Iv seen better days

          Kommentaar


            #35
            parandasin ära
            Iv seen better days

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Lõppude lõpuks on eesti keel meil riigikeel ja on meeldiv, kui isegi foorumites seda korrektselt kasutatakse, mistõttu lihtsalt tegin väikese vahemärkuse
              Ära nüüd pahanda, et ma ka sind julgesin korrigeerida
              Algselt postitas kurb Vaata postitust
              Milleks neid vaja on?Confused
              Ega me eesti keele tunnis ei ole
              Loe nüüd Maareku postitust. Kuna Sa tuhlad siin foorumis nkn kõik teemad otsast lõpuni läbi, siis ma ei saa üldse aru, kuidas sai Sul postitus kahe silma vahele jääda. Nina jäi ette?

              Üldiselt, ma tituleerin teid aastaauhindade / nimekirja koostamisel aasta uustulnukaks ja seda nii artisti kui loomingu vallas. Minu poolt kõik, noormees Kurb.

              jee

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                Neid ei leia sa kuskilt praegu .
                ei leia või?. huvitav et ma olen endale ja sõbrale soetanud balti jaam turult viisud ja väga okeid, hind 50 krooni. ja kui soovid täitsa uusi ja korralikke, siis mine Piiterisse, sealt saad tutt uued. 100 rubla. aga meie kohalikudl staarid ja panomehed ja wannabe jalgpallurid ei julge balti jaama turule ammugi minnna, seal ju on rõve, iuu
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  #38
                  http://www.asos.com/Asos-Collection/...t=-1&clr=White


                  http://www.asos.com/Asos-Collection/...t=-1&clr=Black

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                    ei leia või?. huvitav et ma olen endale ja sõbrale soetanud balti jaam turult viisud ja väga okeid, hind 50 krooni. ja kui soovid täitsa uusi ja korralikke, siis mine Piiterisse, sealt saad tutt uued. 100 rubla. aga meie kohalikudl staarid ja panomehed ja wannabe jalgpallurid ei julge balti jaama turule ammugi minnna, seal ju on rõve, iuu
                    piiter ???

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      piiter ???
                      Oh ajad. Sankt-Peterburg.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Calva Vaata postitust
                        piiter ???
                        Peterburg

                        ma olen loll ja võin eksida!

                        Kommentaar


                          #42
                          poisid, jagage viimast siseinfot. kus müüakse viisusid?
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            #43
                            keskturul ja baltijaama turul. juhatada hui oskan balta turul. a keskturul on väljas, kõige esimese vahes mis riideid ja asju müüb ning kõige turuhoone poolsemas otsas. seal müüakse üldse jalatseid ja värke. sinised viisud olid, hind oli sott, kaubelda saab 60 peale.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Even Vaata postitust
                              keskturul ja baltijaama turul. juhatada hui oskan balta turul. a keskturul on väljas, kõige esimese vahes mis riideid ja asju müüb ning kõige turuhoone poolsemas otsas. seal müüakse üldse jalatseid ja värke. sinised viisud olid, hind oli sott, kaubelda saab 60 peale.
                              Sir Even, kuna kuningas Sziczinche ei tea, kus keskturg asub, siis kus asub keskturg?

                              Kommentaar


                                #45
                                ee, kui tallinna bussijaama peauksest välja tulla, näoga trammitee poole, siis vaatad hoopis vasakule, lähed üle tee sealt, väiksest trepist alla ja kõnnid koguaeg otse kuni hinnapommini ja oled kohal. ma oleksin võinud aadressi otsida ka ja värki aga ei viitsinud.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X