320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Salvestame igaks juhuks ära, äkki leiame mingisuguse eriauhinna plasticule ikkagi. Eriline inimene ikkagi.
    Aasta FBI profiler.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
      Õigus, ma inglise keelest väga ei tea, aga seda sõda ju kutsutigi viisakaks sõjaks või Tsiviliseeritud Sõjaks.
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Jah, civil war.

      Nomineerime

      Kommentaar


        Seda viimast saab olema küll raske kellegil üle trumbata. Võib vist auhinna juba eos kätte anda.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Nurmekas pani mulle alley-oopi kohe rõnga kohale. Kuna tegu tundub targa noormehega, siis ilmselt teadlikult. Tänan.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nurmekas pani mulle alley-oopi kohe rõnga kohale. Kuna tegu tundub targa noormehega, siis ilmselt teadlikult. Tänan.
            +1

            Mõlemad väärivad tunnustust.
            Nurmekas, et ennastsalgavalt selle söödu tegi ja sina, et tabasid suuna.
            Sellist suhtlust on alati põnev jälgida. Tänud mõlemale, võttis muigama küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Nomineerime
              mingis filmis oli just "keskendumise laager"
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei viitsi süveneda, sotside hullus on huvitavam. Neil on ka oma podkast, kus kuulajad sisuliselt puuduvad.
                Mind ajas naerma küll. Täitsa hea vastus.

                Kommentaar


                  nomineerin mcnamara! peab ikka hea mälu olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    nomineerin mcnamara! peab ikka hea mälu olema.
                    Nimede ja numbrite osas oli wikipedia abiks. Eriti üheksakümnendad oli aeg kui info jõudis siiakanti puudulikult, kõike ei näinud ega teadnud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      "Kaitsjad tegelevad sotsiaalse distantseerumisega" - Vince @Norwich vs Brighton

                      Kommentaar



                        Aasta kvaliteetpostitus. Pause. NOT.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja. Kuna ma pole varem sellist kogemust omanud, siis oli paar olulist küsimust.
                          Esiteks - kas peaks enne koristaja tulekut koristama?
                          Ma igatahes panin äratuskella kaheksaks helisema ja koristasin paar tundi. Korteri nägi juba päris okei välja. Kui kell 10 saabus koristaja, Myfitnessi kott üle õla, siis küsisin, kas tal miskit vaja ka on. Tema: "Ainult tolmuimejat." Mina: "Ma lasin robotil juba üle käia."
                          Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
                          Küsisin nõu ühe tuntud naistelehe peatoimetajalt, kes ütles, et jah. Niisiis ma lahkusin ja ei osanud midagi enda vaba ajaga peale hakata. Kolasin veidi sihitult, siis läksin juuksurisse. Siis läksin sushibaari ja tellisin õlle.
                          Kolmandaks - mida öelda, kui sa jätad koristaja enda koju?
                          Otsisin korralikult sõnu, aga ikka tuli mingi: "Ole siis tubli ja naudi." Siis sain aru, kui lollilt see kõlas. Ja lisasin "Või, noh, tead küll." Kõlas veel lollimalt.
                          Jäänud on veel neli tundi linnas mölutamist...
                          Ma nomineeriks hoopis selle ära. See situatsioon võis ikka f*cking awkward olla.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ma ei oska küll jälle siia neid teiste poste toppida, aga Rallika vastus eesti karika teemas oli liiga hea

                            Kommentaar


                              Lisatud failid
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Tõmbasin kohvi kurku.

                                Algselt postitas Siik
                                Huvitav, kes viies lööja oleks olnud?
                                Algselt postitas Martin
                                Flora treenerid ei teadnud, et viiendat lööjat saab määrata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X