320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Eesti koondise fänn on sama loll tunne olla nagu mehel, kes 10ndat korda petva naise tagasi vötab
    Super võrdlus. Ajas muigama

    Kommentaar


      Las see olla siin.

      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Oletame, et mul senisest tegevusest villand ja tahaks saada EJLi juhiks.

      Esiteks tuleb aru saada, et see on idiootne ja mõttetu tegevus. Sisuliselt kandideerin ma juhtima organisatsooni, mille on üles ehitanud üks mees ja mida seesama üks mees nüüd sätib uue juhi jaoks paika, mida ta Kaarel Tällile seal podcastis ka rääkis.

      Ehk ma ei kandideeriks Aivar Pohlaku vastu, vaid ma kandideerin terve EJL struktuuri vastu, sest seal on kõik tema inimesed, kes toetavad tema ideid. Lisaks lasevad need inimesed sõelapõhjaks kõik minu säravad ideed, öeldes, et midagi sellist ei saa teha, sest seni on tehtud teisiti ja üldse ka ei saa ja ei saa ja lisaks on mõtted rõvedalt valed kah veel. Kuidas see kandideerija peaks sellise masinavärgiga vaidlema?

      See on siis kontekst.

      Nüüd siis arvab keegi, et ma tulen oma suurte ja säravate ideedega (KTM tuleb peatada!; sisehallid igale poole mujale kui Tallinna!) ja võidan valimised ja saabun sinna organisatsooni või? Naljakoht ju, seal puudub minu suhtes igasugune lojaalsus ja igasugune tahe neid mõtteid ellu viia. Esimese hooga ma peaks seal tõenäoliselt korraliku puhta vuugi tegema, millega peksan minema suure osa senisest know-howst, mis on rumal ja kõik need teed viivad sisuliselt hukatusse.

      Ehk mingis mõttes ma peaks kandideerima juhiks, lisaks ütlema, et Mati on tegevjuht, Urmas on regionaalne juht, Kati on mänedžer ja Piia on noorteosakonna šeff jne... Mis muidugi on pöördvõrdeline entusiasmiga seniste töötajate poolt, sest nad teavad, et ma tahan neid vallandada.

      Aga mis siis saab, küsib mõtlik lugeja?

      Saab see, et Aivar Pohlak määrabki endale järeltulija. See on kindel ja seda ei muuda miski.

      Küll aga avaneb siis võimalus, sest järeltulija on siiski järeltulija ja tema suhtes sellist surematut lojaalsust pole. Nii võiks loota või uskuda, et organisatsooni sees on keegi, kes arvab, et tema sobib sellele kohale rohkem või et see, kes sai, on natuke tobu. Eks neid ikka on, isegi EJLis.

      Ja see on siis esimene kord, kui võib hakata mõtlema alternatiivse vaate toomisest. Väljast endiselt raske, kuid mitte enam nii võimatu. Seest aga kindlasti tuhandeid kordi lihtsam kui praegu.

      Ehk üldse mingi teise mõttemaailma toomine EJLi saab toimida selliselt, et Pohlak on natuke veel, siis määrab asendaja ja selle asendaja kohta hakkab üks või kaks inimest ihkama (loodetavasti org seest) ning suudavad tekitada reaalse konkurentsi.

      Enne seda raiskab mõni suurte mõtetega inimene lihtsalt bitte ja baite.

      Aga rõõmuga näeks, et keegi tõestab vastupidist
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas enrito Vaata postitust
        Siin aitab ainult rannamaja Oskar, kes läheb riietusruumi ja ütleb: "AITAB KÜLL!"
        See oli päris hea Arsenali teemas.

        Kommentaar


          mis klubide fännid veel sellises stiilis oma tiimi kohta mängujärgselt liikuvat pilti sheerivad?


          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            mis klubide fännid veel sellises stiilis oma tiimi kohta mängujärgselt liikuvat pilti sheerivad?
            midagi sarnast

            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              Naljakaim postitus:"MEGASUUR FINAAL! Soccerneti Pall on d'Koroona!" kogu teema peale tulemusi
              U
              kusmis
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                kusmis
                Iceman läks millegi peale rikki?

                Kommentaar


                  https://foorum.soccernet.ee/showthre...Koroona!/page2

                  ronaldo_face_when_they_announced_lewandowski.jpg
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    ei oska teisest teemast postitust linkida aga:

                    telekavaataja:
                    Suurim jobu: Linnupoja. Räuskab, solvab, ei kuula ära. Seal, kus oli lühemaajaliselt õigus toob välja ja on uhke. Seal, kus paneb mööda, unustab ja ei tunnista. Ilmselt siinkohal mõjutab minu valikut stiilide erinevus.
                    Hea sõnastus. Ei osanud ise auhindu jagades kuidagi mõtet kirja panna, aga nomineeriks siin päris suurt hulka (kes tunneb ennast ära, siis tunneb) ka tegelikult ja sõnastaks selle nii:

                    "Räuskab, Solvub, ei kuula ära. Seal, kus lühemajaliselt õigus, toob välja ja on uhke. Seal, kus paneb mööda, unustab ja hiljem ei tunnista. Ilmselt siinkohal mõjutab minu valikut stiilide erinevus"

                    Jutt siis käib 80% ulatuses neist, kes linnupojale oponeerivad. Suured uttivisse saatjad, naeruvääristajad ja muud toredad sellid, sest noh, tegemist ju Linnupojaga, kes "räuskab" ja kellega mittenõustumisel ei saa valesti ju minna, eksole. Aga seal, kus Linnupojal õigus olnud, on keegi öelnud pärast oma järgnevat "hahahhhahahahah" ja verbaalset ja kirjalikku lahtisust, et... "my bad?".

                    Kommentaar


                      plastic sa võtad foorumit ikka jube tõsiselt.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        I chuckled

                        Kommentaar


                          Sa tuled jalgpallifoorumisse ja saad sellised ülevaate ajakirjanduse telgitagustest. Üle pika aja igatsesin "like" nuppu postitustel.

                          Kommentaar


                            jah, aga glam rock ikka 70ndatel :P
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              jah, aga glam rock ikka 70ndatel :P
                              80ndatesse säilus glämm soengutes.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                80ndatesse säilus glämm soengutes.
                                Eks ta hair metaliks läks üle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X