320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Irw

    Aasta närvihaigem postitus olemas.
    inglise teema kõige angrym bird
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Kui nüüd kaks mängu tala saame, kas on lootust,et Reim saab kinga?
      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      räägi madissoniga, survestavad oma ekre pundiga reimi psühholoogiliselt ja lahkub ise.
      Ma naersin.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Võib-olla lihtsalt 1,3 miljoni elanikuga riigis ei ole nii palju talenti, et saaks kümnete kaupa Griezmanne, Matasid ja Zidane välja saata? Reaalsus ongi see, et normaalse talendi, kõva töö ja trenni ning õnnega pooleks saab sinust Klavan. Kui õnne on vähem, oled Vassiljev. Kui talenti ja õnne on vähem, oled Anier. Ja kui midagi pole, siis oled Tofoa.
        Aasta "kahe jalaga maapeal" postitus.

        Kommentaar


          paar rubriiki juurde:

          * "mic drop"

          Algselt postitas Stok
          Vaatan kalendrist detsembrisse bukitud üritusi ja muretsen oma tervise pärast.
          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Same shit, different year
          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Sama.
          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Ära tee nalja, ainult üks jõuluvana on.
          Pean kurtma ka et see on kõige nõudvam aeg iga aasta. Ilgelt palju pidusid ja tööl ka kõige tihedam, kui 1 jaanuaril jaksab ise võileiba teha köögis, on lootust.
          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Thinly veiled bräägid et tegu polegi nohikutega, keda kuhugi ei kutsuta
          * "kirjutan-pin-koodi-pangakaardi-tagaküljele"

          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Proovin ka.

          Kes on see keskmine hallipäine mees pildil. Lisaks paari albumi välja andmisele (kust on ka see pilt pärit) on ta käinud kahel MMil (kus ühe värava kirja saanud) ja löönud koondise eest üle 40 värava (millest mõned Eesti vastu), millega ta on oma riigi parim väravakütt.

          [toni polster.jpg]
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            noh seal on lihtsalt see, et kui ma teemat sisselogimata vaatan, siis ma ei näe pilti, vaid seda, et postitusele on lisatud fail nimega tonipolster. too easy.

            a muidugi üldiselt... mõelge ise oma küsimusi välja, ärge varastage mujalt! (jah, see steitment läheb ka kuskile kategooriasse...)
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              vinc, loed natuke eestpoolt ja https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1908086

              Sealt hakkasid need küsimused tulema.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                vinc, loed natuke eestpoolt ja https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1908086

                Sealt hakkasid need küsimused tulema.
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                .........
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Iga kord kui ma ühe teatud sõbra juurde lähen (juhtub vb korra aastas) joome me kangemat ja mängime kaarte. Igal korral on tema naine ka olemas (no homo). Iga kord on kaardimänguks stripp pokker ja see kulmineerub rämeda andmisega. Vahepeal sõber läheb sauna või NHLi vaatama ja meie tema naisega jätkame tööd. Tagajärgi ei ole siiani olnud. See juba kestnud aastaid. Armukadedust ka mitte, vist.


                  Ma ei ole kunagi küsinud miks nad seda teevad või hakanud tunnetest rääkima või seda olukorda üldiselt analüüsima. Ignorance is a bliss!


                  Ehk siis Pints, kui see on keegi keda sa vaevu näed ja te ei ela samas linnas ja ei suhtle väga palju, siis anna minna

                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Okei, kui siin juba rääkimiseks läks. Mul on säärane kogemus kui olin 22. Siis mängisin veel vutti okeil tasemel ja tiimikaaslasega läksime populari vesipiibule peale mängu ja tegime mõned õllekesed. Meie kõrval lauas olid 2 tüdrukut ja nagu meil eesti meestel ikka kombeks, kui natukene juba rohkem joodud, saab räägitud igateise naisega. Nii siis ma hakkasin tolle Kätliniga rääkima ja kutsun nad meie lauda( siuke small talk) ja mäletan, et me tellisime 4 jägermeistrit ja peale seda läks juba jutt igasugusutele seksiteemadele ja nii edasi, lõbus oli ühesõnaga. Ma tegin ettepaneku, et ehk lähme minujuurde. Ettepanek oli kenasti vastu võetud ja siis me neljakesi rändasimegi tartu maanteele. Jõime veini edasi ja oligi selline hea chill õhtu. Üks hetk ma küsisin Kätlini sõbrannalt, vist oli Kaidi nimi, et kas talle meeldiks minuga suudeldada, millepeale ta punastas ja ma olin nagu okei vist mitte.. kuid ei, järgmine hetk lihtsalt ilatsesime. Ja mingi hetk märkan, et Priit( mu tiimkaaslane) laseb tatti Kätliniga. Olles juba piisavalt joobes, tegin ettepaneku kõigile, et teeks äkki grupiseksi, millepeale Kätlin oli kohe nõus ja muidugi ka mina olin. Kaidi ja Priit olid pigem, ah ei, kuidagi imelik ja nii edasi. Natukene moosimise ja järgmine hetk me lihtsalt nikkusime Priiduga Kätlinit ja Kaidit, Kätlin oli parajalt hull, et me Priiduga lamasime voodis ja vaatame üksteisele otsa, kuidas Kätlin võtab meilt korraga lihtsalt kordamööda suhu ja Kaidi lakub tagant Kätlini tussi. Ma ei osanud muud teha, kui hakkasime lihtsalt naerma. Ühesõnaga, Mängust( mille me kaotasime muide) Popularini ja grupiseksini. Oli üks ilus õhtu. Kätlin elab nüüd kuskil Iirimaal ja Kaidist ma ei tea midagi. Priiduga suhtlen endiselt ja vahepeale meenutame seda olukorda. Was magical.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    grupiseksi aastaauhind
                    miks mitte, seda tuleb foorumlaste hulgas nii harva ette, et nähtavasti väärib dokumenteerimist,
                    jõuluvana ja sambaz oma maanduks hoobilt kõigi aegade edetabelis 4-5. jagamisele Mürka ja tema 2 suusahuvilisest sõbra järel

                    lisaks kannab ka valgustuslikku eesmärki, kui teemat juhuslikult guugeldav neiu mõistab, milllise kustumatu elamuse ta inimeste ellu pikkadeks aastateks võib jätta

                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Mõned aastad tagasi sai jagatud armukest-tüdrukut koos kossumees Martin Müürsepaga.Tema mängis tollal Kreekas ja seal olevat ta enda sõnul olnud selline komme,et tütarlapsed hoiavad süütust pulmaööks.Kuid kuna seksihuvi suur,toimetatakse alternatiiviks senimaani anaali.Õnnetuseks suutis eesti kreeklane sealt kaasa hankida (ravitava) MYKOPLASMA URETRHITISE...Mõnu nõuab ohvreid.

                    Tänaseks on asi ajalugu ning ühe sõbra suusatajaga leidsime vene neiu,kes tahab kahte riista samaaegselt nõiasilmas tunda.Vot see kogemus ületab kõige karmimadki lootused-ootused.Naised ON mõnusad monstrumid.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Nomineerin.

                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

                      Kommentaar


                        Ma tahtsin seda nomineerida.

                        Algselt postitas moya Vaata postitust
                        Üks parimaid esitusi Anfieldil viimastel aastatel, väravavõimalusi rohkem kui mitme eelmise korra peale kokku. Õnneks jättis ka vastaste realiseerimine soovida ja Pickford tõi kastanid tulest välja. Igatahes seekordne viik oli auga välja teenitud erinevalt Fat Sami käkerdisest eelmisel hooajal või Jagsi joppamisest üle-eelmisel. Silmnähtavalt tehakse Silva käe all edusamme, abiks muidugi see, et vigastustelaine on loodetavasti selja taga ja optimaalne koosseis (eesotsas Andre Gomesega) paigas. Aja küsimus, mil need viigid võiduks pööratakse.
                        COYB!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          vahepeal ei saanudki aru kas ees jookseb shaq o'neal või romelu lukaku
                          salvestame.

                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                          Võibolla vähe raskem küsimus, võibolla mitte.

                          Tegemist on ühe Aafrika koondise ründajaga, kes on suutnud kolmes esimeses mängus koondise eest värava kirja saada. Oma rahvuskoondises on see siiani rekord. Lisaks on sama ründaja osalenud Rio olümpial, kus paraku tal tuli üks kohtumine pooleli jätta just tuulerõugete tõttu. Kellega on tegu?
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Mbappe
                          Naer.

                          EDIT3: Note to self: Jobude valimisel toetada vinguviiulite kandidatuure.

                          EDIT4: Kindlasti peaks seal olema Nasfal.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Sul on päris madalad tingimused hipsteritele.

                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Aasta hipster on telekavaataja- autoga ei sõida ja äärelinna uusarenduses ei ela



                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Jalkafoorumis võiks olla jalkateemalist kvaliteetsisu. 2018 oli selles osas nõrk mis nõrk. Kõiksugu “vaimuhiiglased” domineerivad.
                              Mina auhindu ei jaga.
                              Kui sa Eesti liigade foorumeid jälgiksid, siis oleks sul ka auhindu jagada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                                aasta pussy telekavaataja, kes kitub kohe ülemusele ära, mitte, et tuleks räägiks kohe asjad selgeks.
                                Kas ma kopeerin siia meie skaibi tšati, kus ma üritasin sulle tund aega selgitada, mida ma tahan?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X