320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasutaja V3mbumehe ehedus vastuses poola spammrobotile pani miskipärast naerma... Tänapäeva Don Quijote!

    Algselt postitas V3mbumees
    sa poola lits hüppa pommi nahui

    Kommentaar


      Kas need on varikontod, mis Ronaldo pärast eelmine aasta tehti?

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust


        Foorumi auhinna annaks telekavaatajale.
        Kas Foorumi auhind on hea või halb asi? Ma päriselt ei saa aru.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kas Foorumi auhind on hea või halb asi? Ma päriselt ei saa aru.
          Hea, lühidalt öeldes teed igast toredaid asju ja oled aktiivne. Ei osanud kuhugi mujale panna ja ei tahtnud nimetamata jätta.

          Kusjuures mõtlesin, et minu suust foorumi auhind võib kõlada nagu midagi negatiivset, aga nii tegelt ei ole.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Hea, lühidalt öeldes teed igast toredaid asju ja oled aktiivne. Ei osanud kuhugi mujale panna ja ei tahtnud nimetamata jätta.

            Kusjuures mõtlesin, et minu suust foorumi auhind võib kõlada nagu midagi negatiivset, aga nii tegelt ei ole.
            Sain aru, aitäh!
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Aasta filosoof!

              Urmas Ristmägi

              Õige Lepistu.
              See sportlik viha pea olema Flora vastu juba sellest kuidas te kõik kas asute seal kui troppidena vahepealt välja. Olite Levadia jooksupoisid ja võtsite kuulda grusiini lõpuks. Kes ka jalgpall mängima õpetas teid inimestena. Mitte jätkama eesti troppidena kes on kui paganate keldri jalgpall iga harjunud. Ma olen ise kasvanud põrgu piiril ja seal väravas piiri panime sellele ajale raskestikasvatavate poiste hulgas. Tänu Ruud Gulliti suhtumisele 1987 aastal tuli mulle toeks üks õpetaja ja seal koolis ja me tegime selle asja selgeks neile sellidele et joomine ei ole lahendus oma probleemseks keskkonnast välja tulemisele TAVALISELT. See jalgpall tegi meist kõigist seal suuresti Levadia algpõhjaks. Flora tuli alles pärast. Siis kui mugavate tava perekondade poisid hakkasid jalgpall fännama kui Belgia. Levadia oli enne ikkagi kui Flora. Belgia keeras nässu suuresti ikkagi Euroliit. NSVL oli enne kui Euroopaliit. Näitame sellele euroliidu Florale et liigselt selle valitsemine õige asi pole. Siis saab Flora lõpuks jälle teine olla ja Euroopa liidus oma tavalise teise kohale tõugatud. Ja miks... Sellepärast et enne oli Levadia

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ma olen noorena reffide flaiereid jaganud ja riigikogu valimistulemuste peol Jäneste ja Astokitega alakana tina pannud.
                Aasta hõlmad lahti ja arbuusid kaenlaall mõngel on leitud. Nii kõvat teist venda siin foorumis ei leidu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Nalja teete? Piirissaar tegi juba screenid ja saatis swedi ja SEB`i kogu info, privas arutage edasi
                  Seekord pean Kaalala kindlalt Creditit andma, sest ajas naerma küll

                  Kommentaar


                    Tähemärgid.

                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Huvitav lugu, aga ma paneks keskmisest veidi suurema spordisõbra mõtted ka kirja. Rahva poolt Tobrelutsu parimaks treeneriks valimine on kõiki spordi tavapäraseid loogikaid arvesse võttes muidugi täiesti müstika, mis ühelt poolt näitab meie inimeste spordivõhiklikkust, teisalt seda kui lihtne on tänapäeval ikkagi inimeste arvamusega manipuleerida. Seda näeb muidugi palju laiemalt ka valdkondades, mis on kaalukamad kui spordiaasta parimate valimised. Omaette küsimus on aga see, kas see nüüd ka Eesti laskesuusatamise jaoks võit on, et televaatajate jaoks Tobreluts nii hinnatud treener on just seetõttu, et ta üle nädala selgitab, et miks lasud taas kella kolme suunas mööda läksid. Kui see mingilgi kujul Eesti laskesuusatamisse ka lisainvesteeringuid toob ja lõppkokkuvõttes põlve otsas enam tippsporti ei tehta, siis kahtlemata, aga Eestis kipub see pigem olema ikka nii, et enne on vaja tulemusi ja siis tuleb alles raha.

                    Ma isiklikult olen aktiivselt laskesuusatamist vaadanud 20 aastat, aga peamine põhjus ei ole olnud see, et eestlastele kaasa elada või nende sooritusest positiivseid emotsioone saada, vaid et tegemist on väga ägeda ja atraktiivse tippspordiga ning seeläbi ka suurepärase teletootega. Selle mõju on minu jaoks see, et vähemalt korra elus tuleb ka ise teekond Rupholdingusse või Oberhofi ette võtta. See, kui eestlastel läheb hästi, on muidugi tore lisaboonus, aga olgem ausad, et meie tase sellel alal on selline, et iga punktikoht on korralik saavutus, aga kas see laiemalt rahulolu pakub? Pigem mitte. Kui rahvustelevisioon kannaks jätkuvalt üle murdmaasuusatamist, siis me ei vaataks enam ju kogu rahvaga, et kas õnnestub äkki lõpuks punktikoht kätte saada või mitte. Seega eelkõige jälgitakse ikkagi laskesuusa kõige kõrgema tipu omavahelist heitlust ja üleüldist meeldivat õhkkonda, mida vahendab meile lihtsalt ETV. Paralleele saab ilmselt tuua jalgpalliga, et suurturniirid või Meistrite liiga on väga populaarsed sõltumata sellest, kas eestlased seal osalevad või mitte. Ehk siis Flora eraldiseisvad euromängud ja selle telereitingud poleks minu arvates võrreldavad laskesuusatamise etappidega. Vähemalt nii näen mina seda olukorda.

                    Kui sellele kõigele lisada Eesti poolt veel ekspertkommentaatorina täielik fenomen Margus Aderi näol, siis ongi koos suurepärane toode, mida jälgida. Ma tahaks väga, et Eesti Premium liiga oleks ka toode, aga midagi ei ole teha ja tuleb reaalsusele otsa vaadata. Aet küll püüab kõigest väest ja mingi areng on isegi toimunud, aga tõsiseltvõetav ta ei ole. Ekspertkommentaatoriteks võetakse mehi, kes ei häbene tunnistada, et ei tunta mängijaid ja et meeskonna formatsioon tuleb üllatusena olukorras, kus hooaeg on ammu peal. Ja kui sellele lisada veel põhisündmus, kus tihtilugu vaatavad vastu kõledad tribüünid ning staadionil puudub igasugune õhkkond, siis läbi teleekraani on seda jube keeruline maha müüa, et tegelikult on tegemist ikka väga vägeva sündmusega ja et tule vaata kohapeal ise ka üle. Ja nüüd ilma naljata, aga tegelikult võib staadionil olla tegemist tõesti väga toreda üritusega (okei kell 1 laupäeval Kadriorus Legion vs Kalev ilmselt tõesti ei ole), kus saab positiivseid emotsioone. Läbi teleekraani ma mäletan Eesti liigast ainult ühte väga vägevat emotsiooni - Tuleviku koduvõit folgi ajal Levadia üle. Selle mängu puhul ma oleksin olnud sekundiga müüdud, et tõesti on äge asi. Staadionil on selliseid kogemusi olnud kümneid ja kümneid.

                    Ja nüüd kui jalgpallihullu rollist tulla üle taas keskmisest suurema spordisõbra omasse, siis ma olen käinud Eesti võrkpalliliigat vaatamas, koondisemänge ja suurturniiril ei jäta kindlasti võimaluse korral ühtegi mängu vahele. Nüüd pole ma koduliigat aastaid viis pluss küll kohapeal vaatamas käinud, aeg-ajalt Kanal12-s ette jookseb, siis poole silmaga ehk isegi vaatan, aga see ei paku mulle mitte midagi, sest see ei näe välja miski, millest ma sooviks osa saada (ainult Saaremaal elades läheks saali). Seda võiks üle kanda ETV või Eurosport, aga kui see saalis toimuv ei näe atraktiivne sündmus välja, siis sõltumata sellest, kas see jõuab suurema auditooriumini või mitte, siis märgatavat populaarsuse kasvu see ei too. Samade probleemide ees on ka kohalik jalgpalliliiga.

                    Ehk siis kokkuvõtteks - jalgpalli ülekandmine ETV-s on absoluutselt suurepärane, sponsorid on õnnelikud ja vähemalt midagigi on neile ette näidata (kihlveokontorid on rahvustelevisiooni eetriaja üle eriti õnnelikud), mängijate skautimine on kvaliteetse telepildi põhjal lihtsam jnejne, aga sinna taha peab tekkima ka atraktiivne toode. Seni, kuni ülekanded on domineerimas mängugraafiku üle, ei näe ma juhtumas ka seda, et laiemale spordisõbrale võiks teletoode jätta kustumatu mulje, et tekiks soov sellest ka vahetult osa saada. Ja regulaarselt. Esmalt tuleb saada staadionid kriitilises mahus täis, et staadionil valitseks mingigi positiivne õhkkond (võib ju naljatada, et mis see paar hullu sinna või tänna on, aga isegi see on õhkkonna mõttes metsik vahe, kas tegemist on Flora või Legioni kodumänguga), siis sellele oleks tõesti võimalik juba rahvustelevisiooni pealt edasi ehitada.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Selliseid poliitilisi postituse tahan mina jalkafoorumis näha.

                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ongi parem äär ju, ei?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Jäi silma.

                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        selliseid 20 tolliseid kastventilaatoreid Eestis ei müüda?


                        ja selliseid MERV 13 filtreid (20x20x2 tollmõõdus)
                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Onlyfansi lehelt oled vaadanud?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Naersin:



                          Algselt postitas Nasfal


                          See polnudki mingi penalti ja lendas vastu Greenwoodi kätt samamoodi. Kohtunik läks selge pilguga vaatas korra zoomitid vari ja oli asi selge.

                          Ärge kuulake Linnupoja sousti. Kui linnupoeg wemblyl staadionil oma naist kolme libuga petaks ja talle pärast Kaameratest näidataks pilti, siis tuleks sealt kohe mitu versiooni

                          1) naised nikkusid omavahel ja tema polnud kontaktis
                          2) naiste vaginaalne joon oli kohtuniku suvajärgi tõmmatud ning tema peenis ei ületanud tegelikuses joont
                          3) manchester city fänn nikkus eelmine nädal lausa 5 naisega ja selle petmise kohta ei tehtud midagi

                          Kommentaar


                            lol, väga hea

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              1. Flora - Ojamaa liigub suvel kuhugi Lätti, novembris suundub edasi Moldovasse. Zenjov jookseb kõik keskkaitsjad kiirusega üle, Vassiljev annab endiselt parimaid sööte, Sappinen kogub 30+ väravat, Kuusk skoorib 8+ väravat, Igonen lutsib pulgakommi üksi ja me tõdeme, et liigatase tõuseb aastast aastasse.

                              2. Paide - Flora käest saadakse 6 korda tala, 3 leegionääri müüakse Tšehhi ja Taani esiliigasse, suvel tuuakse Ugandast või Guineast uued. Zahovaiko läheb over 2,5 korda närvi kohtunike peale, Anier teeb Instas 25 postitust hooaja jooksul ning Kruus ja Vara panevad ühe korra Paide Linnameeskonna särgid selga ja lähevad staadionile.

                              3. Nõmme Kalju - Karikast jäädakse ilma, Euroopast jäädakse ilma, treenerist jäädakse ilma, aga novembris saab Allar Levandi saab mängijatele novembris juba suusatunde anda ning hooaeg lõpetatakse ilusal noodil.

                              4. Levadia - Kink räägib igas Betsafe podcastis, kuidas Levadias on kõik hästi ja kogu tiim on asja eest. Millegi tõttu aga treeneriduo asendatakse juba augustis uue vastu. Pooled leegionärid saadetakse minema. Levadia fännisektorisse tuleb ühel mängul 10+ inimest ning Kruglov lööb neile hooaja jooksul värava.

                              5. Narva Trans - Mitte keegi ei saa mitte midagi aru, aga punktid tulevad koju. Eesti liigat hakatakse näitama Tadžikistanis ning Moskva äärelinna baarides. Võimalik, et saaks mängida ka kõrgemat mängu, aga poole hooaja peal sõlmib Narva Trans kokkuleppe bet365-ga, kahjuk ühepoolse, ja sealt hakkavad tulemused allamäge minema. Iga uue treeneri eksimust saadab kohalike veteranide parastamine ja jorin, kes aga ise üle võtta ei taha.

                              6. Legion - Noortele antakse ohtralt võimalusi, kuid lõpuks peab olukorra lappamiseks kutsuma Teeveri, Neemelo, Pareiko, Voskoboinikovi ja muid väärt mängijaid, kes selgub, et on veel võimelised Premium Liiga tasemel mängima. Hooaja teises pooles maksab Legion 200 € trahvi, kuna selgub, et taas on keegi kogemata saamas valesti palka.

                              7. Tulevik - Selgub, et Sander Post on olnud lihtsalt geenius ning kõigest sellest pressinud lihtsalt maksimumi välja. Uus treener ei leia leegionääridega ühist keelt ja viimased mõistavad, et kogu elu keerleb siin riigis Tallinna ümber. Lõpuks võtab Sander ikka üle ja tõustakse mõned kohad üles.

                              8. Tammeka - Arengukava kirjutatakse ümber ning uueks sihtmärgiks saab olema aasta 2030. Ühele mängule jookseb Sander Kapper mikrofoniga ja hooaja lõpuks selgub, et ta tegelik kodulinn on hoopiski Pärnu. Vahepeal kaotatakse 8+ mängu järjest, aga Florat ikka korra võidetakse.

                              9. Pärnu Vaprus - Üleminekumängudel viskab Vapruse ja Kalevi särgisponsor münti, et selgitada, kumb neist oleks Premium Liigas 2022. aastal lahedam. Mustas särgis Karu lõpuks otsustab. Seda mängu ristitakse Coolbeti derbyks ja halastusest lubatakse nad mõlemad uueks hooajaks kõrgliigasse.

                              10. Kuressaare - Hooaja esimesele kodumängule sõites vigastab Sander Laht bussis kanda ja sealt hakkab allamäge minema. Kožuhhovskil on U21 töökoht soolas, nii et ta väga ei põe ka. Kuressaares samas üldse keegi ei põe. Pole midagi kaotada. Vähemalt võetakse novembris üks korralik tünnisaun ja valmistutakse Esiliigaks.

                              PS! Võtke kõiki sõnu väga tõsiselt.

                              Nomineerime

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kas laskesuusas on ka mingi fantasy vms?
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Wierer on ju täitsa kena.
                                Ilus lugeda kui meesterahval on naiste kohapealt asjad paigas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X