320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mis meenutab mulle seda, et ei tea mis hea pärast "käsitööõlu" ette alati pluss märk pannakse? Ole ainult mees ja pane mingi õllesarnane vedelik pudelisse, silt peale "craft beer", küsi üle mõistuse hinda ning mingi seltskond hakkab asja taevani kohe kiitma.

    Ja kuidas üldse võrrelda striimi ja televiisorit? Järgmisena võrdleme mobiiltelefoni ja internetti?
    Käsitööõllega on nii, et enamasti on ta tavapärasest kallim ja ka haruldasem. Rariteetsema margi ostukorvi panemine peab aga näitama, kui avatud, erudeeritud ja vahest ka kõrgelt haritud on ostja. Ehk siis tähtis on kõigile kassasabas ja letijärtsus näidata, kui EDU vend ma ikka olen. Ja "tavalist" õltsi libistab ainult mingi mats võll kuuri all sierrat putitades.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Sageli võib muide ka täitsa nii juhtuda, et käsitööõlu maitsebki mõnele inimesele rohkem kui alekoki lurr.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Maitse on üks, aga see on kuradi kallis ju. Noh, et sama raha eest saab pmst hea otsimise korral normaalse veini juba...

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Parim postitaja: TOFOA. Napilt jäävad teist kohta jagama Cannuman, atleticomadrid ja Count
          Suurim jobu: TOFOA. Napilt jääb teiseks Mõnuagent 007, nii intelligentset ja teistest paremat inimest pole lihtsalt olemas! Ajuvaba.
          Väga ilmekalt võtab Mõnuagendi kokku see post(Õlle asemele pane ükskõik mis teema) :

          Parim teema: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ia)&highlight=
          Nõmedaim teema:http://foorum.soccernet.ee/showthrea...14)&highlight=
          Parim postitus:
          Nõmedaim postitus:
          Naljakaim postitus:
          Kõige parem troll: TOFOA
          Kõige trollim postitus:
          Kõige enam närvidele käiv postitaja: TOFOA
          Kõige jäärapäisem postitaja: TOFOA
          Kõige ropum postitaja: TOFOA
          Kõige intelligentsem postitaja: TOFOA
          Kõige optimistlikum postitaja: TOFOA
          Kõige pessimistlikum postitaja: TOFOA
          Kõige vaimukam postitaja: TOFOA
          Kõige iroonilisem postitaja: TOFOA
          Kõige seksikam postitaja: TOFOA
          Kõige ägedam varikonto: TOFOA
          Kõige fännim fänn: TOFOA
          Keda igatsen? TOFOAT.
          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? TOFOAGA
          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? TOFOA!!!

          Häid jõule, Silver

          Eriauhinnad jagan ka välja. Hiljem.
          Tofoa.
          sigpic

          Kommentaar


            Tegelikult tekkis mul küsimus, et kas äkki (?!) on Tofik Francesco kasutajasse sisse häkkinud?!

            Foorum on ohtlik koht.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
              Tegelikult tekkis mul küsimus, et kas äkki (?!) on Tofik Francesco kasutajasse sisse häkkinud?!

              Foorum on ohtlik koht.
              Kas sa ei tea, et see koht ei ole mölisemiseks, compadre?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Maitse on üks, aga see on kuradi kallis ju. Noh, et sama raha eest saab pmst hea otsimise korral normaalse veini juba...
                Kuna ma ise pole kunagi käsitööõlle ostnud ega vaadanud, siis mis selle pudeli hind umbes on?
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Kuna ma ise pole kunagi käsitööõlle ostnud ega vaadanud, siis mis selle pudeli hind umbes on?
                  Ma ei mäleta, aga kui ma olen leti ees olnud, siis olen ma ikka imestanud, et mida hekki. Ja võtnud mingi lekokkspetsiaali või sakutumeda.

                  Kommentaar


                    Mingi 2.50€ vähemalt 0.33l pudeli eest.

                    Kommentaar


                      No siis on päris kirves ja, eks ma jään siis harimatuks matsiks edasi.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mingi 2.50€ vähemalt 0.33l pudeli eest.
                        Alla 3 euro küll midagi ei saa, pigem on hind 3,5-4,5 euri selle 0,33 eest.

                        Ma üldiselt korra kuus luban endale mõne, kodumaiseid pakub huvi lihtsalt proovida.

                        Üldiselt ei meeldi üksi.

                        Kahju, et keegi pole nisuõlut proovinud teha, oleks äge.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Soccernet.ee foorumi aasta parimate ja halvimate postitajate premeerimine pole kunagi olnud seotud vaid jalgpallialaste teadmistega. Suurt rolli mängivad ka isikute intelligents ja maailmapilt. Tänavune aasta on selles osas selgem kui varasemad. Tolerantse, demokraatliku ning liberaalse maailma pooldajad pidasid maha nii tänavatel kui ka selles foorumis mitmeid lahinguid madalalaubaliste hangudega relvastatud vihkajatest kodanikega, kes on otseselt Nõukogude Liidu ja tänapäeva Putini propaganda ohvrid. Kuigi intelligentne osa ühiskonnast sai lahingus võidu, vehib madala haridustasemega pööbel ikka veel rusikatega edasi. Ka nimetatud lahingute pärast olen mina heroiliselt teeninud ära keskaegsete maailamvaadetega meesterahvaste viha ja põlu. Mõistan, et olles Eesti rahva haritum ja parem pool, ei tohi ma alavääristada ning mõnitada endast nõrgemaid. Paraku olen ma siinkohal eksinud ja jaganud verbaalseid litsikaid nii vasakule kui ka paremale. Palun andestage mulle. Antud juhtkirjast lähtudes on ka minu tänavused auhinnad suuresti mõjutatud inimeste laiemast intelligentsusest kuivõrd nende jalgpallialastest teadmistest ja postitustest. Haters gonna hate.
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Suurim jobu: Felipe
                          Mees, kes demonstreerib oma vaimseid puudujääke kõige selgemini.
                          TOP 5 jobud: Gallacher, shefield, ericbana, cannuman, count - Hitlerjuugendid, kelle hulka tahaks ja saaks paigutada veel mitmeid nimesid. Gallacher, shefield ja ericbana on lootusetud juhtumid. Cannuman kuulub siia gruppi puhtalt seetõttu, et antud olendit võis varasemalt pidada pigem taibukaks. Count on aga lihtsalt süveneva diagnoosiga. Long story short. Minge tehke endale terminid selgeks. Rohkem empaatiat. Vähem viha.
                          Peale seda sõnavõttu julgen küll antud isiku liigutada "parima trolli" kategooriasse.
                          Kui aga eelnev jutt peaks tõepoolest peegeldama antud seltsimehe tegelikke seisukohti, siis Van Rompuy nimeline eurokommunisti aastaauhind on sinu!
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Kahju, et keegi pole nisuõlut proovinud teha, oleks äge.
                            "Uus Maailm on Põhjala versioon Kalifornia stiilis nisuõllest. See ei ole Saksa Weissbier, vaid pigem midagi IPA ja nisuõlle vahepealset."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              "Uus Maailm on Põhjala versioon Kalifornia stiilis nisuõllest. See ei ole Saksa Weissbier, vaid pigem midagi IPA ja nisuõlle vahepealset."
                              Ma nädalavahetusel jõin Vanaeite, polnud väga hea, kuid mitte ka kõige hullem: http://tartugambrinus.blogspot.com/2014/10/vanaeit.html

                              Lumelasuja nt täitsa meeldis.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ma üldiselt korra kuus luban endale mõne, kodumaiseid pakub huvi lihtsalt proovida.

                                Üldiselt ei meeldi üksi.
                                Sama siin. Olen neid proovinud ja võib olla on tegu mu kehvas maitsemeeles, aga no seda hinda need küll väärt pole.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X