320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teie lahkus on piiritus, kes mind on meeles pidanud, aga midagi asjalikku pole juba pool aastat kirjutanud, vaid olen teadlikult ja meelega "inglasi" trollimud. Ehk väga vist ei vääri. Aga üritan uuel aastal viisakam olla ja uuel hooajal ka ehk Prantsusmaa liiga kokkuvõtetega naasta, kui Premmi klubid just antud liigat täiesti tühjaks pole ostnud ja Marseille pole pankrotti läinud. Head vana lõppu!

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Minuni on jõudnud väga murettekitavad kaadrid, sellest kuidas EKRE valvekommentaator budu (aboti varasem mudel) oma töö eest preemiat saab.
      Ma ei väida, et tegemist on autentse materjaliga ja alati jääb võimalus, et keegi on photoshopis miskit hiljem juurde lisanud aga esimese hooga küll ei märka jälgi pildi töötlemisest. Eks igaüks otsustab ise.

      Salvestame.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas manalamees Vaata postitust
        kuna viimane tabliitsa ilmus l2inud aasta novembris,paneksin teie lahkel loal orienteeruva tabeliseisu esimese 10 kohta.see ei pruugi sugugi t2pne olla,aga siiski parem kui mittemidagi.vead on tingitud sellest,et ma pole kunagi kaine ja olen ehk m6ne vooru suisa unustanud.aga oletame umbes sellist seisu

        1. Raoy 128
        2.-4. jyrioo 125
        lauri432 125
        Scarhead 125
        5.carlo2 122
        6.midfielder 120
        7. KarlErik 119
        8. kemal1 118
        9. futbolidipaul 117
        10.-11. IndrekJ 116
        Tofoa 116
        Salvestame.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Aastasse 2019 esimene nominatsioon rallikalt. Väga väärt postitus!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Aastasse 2019 esimene nominatsioon rallikalt. Väga väärt postitus!
            Nõus. Kuigi ma ise sele postitusega ei nõustu on alati lahe lugeda kuskilt foorumist, blogist või FB-st sedavõrd põhjalikku ja asjalikku teksti, mida nö tavameediast naljalt ei leia.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Fail of the year:
              Enne, kui mina midagi siit järeldan, siis kuidas sa sellest aru said?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                J
                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? telekavaataja. See juhtub tänavu, ütleb mu sisetunne. Loodan, et sellega ei lähe nii, nagu Stok'iga kohtudes: lõime palliplatsil 90 minutit lahingut, aga laiali läksime nii, et isegi tere ei öelnud.

                Algselt postitas Stok
                Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? telekavaataja
                6. juuli kell 19:00 Tulevik - Tammeka

                Usun, et VIP kohtade kutseid Viljandi linnastaadionile ei oleks palju küsida?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kusjuures ma _tegelikult_ olen telekavaatajaga kohtunud, kui Piraaja käis Merkuuril külas. Aga siis ma veel ei teadnud, et ta telekat vaatab.
                  Milline neist mängudest?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Stokil on õigus. Kui kena naine on ja sa vahel tööl olles mõtetes tema seeliku all oled, siis soovitan talle kotte panna! Kui sina seda ei tee, siis teeb seda keegi muu. Parem ja ohutum varjant on keegi tuttav tööjuurest, kui mingi lambi vello tänavalt. Äkki ta mees on ka sellega nõus ja tahab näiteks pealt vaadata vms.
                    "sounds like a plan. exit strategy - later! we'll be fine"
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Socrates (469–399 B.C.)
                      QUOTATION: The children now love luxury; they have bad manners, contempt for authority; they show disrespect for elders and love chatter in place of exercise. Children are now tyrants, not the servants of their households. They no longer rise when elders enter the room. They contradict their parents, chatter before company, gobble up dainties at the table, cross their legs, and tyrannize their teachers.

                      Lumehelbekeste pealetungi teemas. Ma arvan, et see võtab asja hästi kokku.

                      Kommentaar


                        Salvestame

                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kuidas raamatuid lugema hakata?
                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Alusta mõmmiaabitsast
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Just eile sai mingite süüria immigrantidega norra keeles naistepäevast räägitud. Kõik üritasid poliitiliselt korrektsed olla. Mõnnari iroonia oleks seal irved näole toonud küll



                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Muidugi. Hakkame parem üldse küsima igateise tüübi käest dokki, kes vähekenegi ei meenuta seda õiget eestlast.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Toetan. Muidugi veidi laiendatult:

                          "Inimesed küsivad, miks need naised töllerdavad öösiti väljas. Miks ei või politsei minna ja küsida neilt: „Kelle oma te olete, näidake palun dokumente? Miks te kodus ei ole?”"

                          Kommentaar


                            See ja see on päris head olnud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kogu selle Päevapoliitika teema märksõnaks ma panen enda jaoks lorenzo ja sotsiaaldemokraatia.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kogu selle Päevapoliitika teema märksõnaks ma panen enda jaoks lorenzo ja sotsiaaldemokraatia.
                                Kas sotsiaaldemokraatlikud vaated on siinses meesšovinistlikus foorumis keelatud?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X