320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mehhanisaatori poolt

    Ma dressides Aga jaa mulle ei meeldi Sambaz. Kuulsin, et ta oli eile puksikakanud(foorumis?). No good hais at all.
    Aaa Nasfali tee säramiseks.
    1) Ei pese juukseid.
    2)Puhib sambazi kaka ara
    3)Laseb puksid alla
    4) Tunneb kui midagi sees on nii kõva
    5) Sambaz oli ju naine ? mv.


    Salvestame ära päev kui Nasfal sai selle foorumi kõige intelligentsemalt venna poolt paika pandud. Jauramised jauramisteks foorumis ja värki, aga no kuskilt võiks piir ka joosta.
    Mitte midagi ei saa aru sellest. Kes ja keda ja kuidas paika pani? Kus piir jooksis? Mida see bold tekst tähendama peaks?
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      jaalo vähemalt ei võtnud ennast tõsiselt.
      No minu arust on siin küll trendi näha, ühe teatud klubi toetajad ongi omamoodi nähtus.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        See sambaz on lihtsalt indigolaps, kes avastas interneti. Harjuge ära, sest neid on veel palju tulemas ja nad tahavad lihtsalt maailma muuta paremaks!
        Kusjuures hakkasingi mõtlema, et tüüpküsimustes on see kõige raskem 'Parim uustulnuk'. Esiteks tuleb vähe juurde, aga kui üldse tuleb, on foorumi seinad nagu 16 aastaste esimese läbupleissi peldikus. Ja ega keegi viitsi ju koristada ka kui lõbus/sitt olla.


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        No minu arust on siin küll trendi näha, ühe teatud klubi toetajad ongi omamoodi nähtus.
        Sellega tuli kohe meelde hea puust-ja-punaseks auhind Tofoalt tunamullu:
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        kuidas siis öelda, perses teema korda tehtud?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Eks siin ikka läheb kodanikel mõnikord lappesse, mõnel rohkem ja mõnel vähem. Ma olen üritanud enda omadest mõningaid järeldusi teha aga üldises plaanis on minu jaoks kummaline, et ksf! Tofu ignolist on foorumi piibel, kui antud härra jalgpalliline väljund vähemasti minu poolt loetavates teemades kõigub seal kusagil 5 ja 10% vahel. Ülejäänu on (enamasti) haledad ärapanemiskatsed. Et veel igasugu Bartsa ja 'Pooli fännid sellest leilis on, see on minu jaoks kõrgem silmakirjalikkuse pilotaaž - musti lambaid ja arulagedaid avaldusi on ka nendes teemades rohkem kui küllalt. Ilmselt on ebatavaline kujundada oma hoiak suurel määral postituse enda põhjal, kui alati saab klubilise kuuluvuse, paari aasta taguste postituste jms põhjal kõik selgeks teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Eks siin ikka läheb kodanikel mõnikord lappesse, mõnel rohkem ja mõnel vähem. Ma olen üritanud enda omadest mõningaid järeldusi teha aga üldises plaanis on minu jaoks kummaline, et ksf! Tofu ignolist on foorumi piibel, kui antud härra jalgpalliline väljund vähemasti minu poolt loetavates teemades kõigub seal kusagil 5 ja 10% vahel. Ülejäänu on (enamasti) haledad ärapanemiskatsed. Et veel igasugu Bartsa ja 'Pooli fännid sellest leilis on, see on minu jaoks kõrgem silmakirjalikkuse pilotaaž - musti lambaid ja arulagedaid avaldusi on ka nendes teemades rohkem kui küllalt. Ilmselt on ebatavaline kujundada oma hoiak suurel määral postituse enda põhjal, kui alati saab klubilise kuuluvuse, paari aasta taguste postituste jms põhjal kõik selgeks teha.
            Tofoa on suurte isade seas, teda austatakse. Pohh, et iga hea postituse kohta (ta suudab teha häid poste küll) tuleb mingi 100 halba. Aga ega muudmoodi ei saa postituste arvult esimeseks, ehk see lammutamine on täiesti arusaadav.

            Kommentaar


              Algselt postitas poldake Vaata postitust
              Tahtsin õelda nagu Manu praegu a manu tänane hooaeg ehk top 6 oli Liverpoolil ega hea.
              Ma ei tea, ma lugesin mitu korda, aga ei saanud pihta. "Aasta lauseehitus" kandidaat
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Ma ei tea, ma lugesin mitu korda, aga ei saanud pihta. "Aasta lauseehitus" kandidaat
                kogu see postitus tahtis mulle mingit haigust anda, ei vaevunud mitu korda proovimast.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Sinu võit, ma olen liiga väsinud, et siit conversion rate'i arvutama hakata. Ja liiga vähe huvitatud.
                  Aasta eidemöla tiitel. Alguses midagi suvaliselt väita ja pärast vabandused ja vabandused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    fcfloraforever on väravas, o/u mitu taha imeb
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    selle peale ei saa panna, kuhu nurka?
                    Salvestame.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      samast loogikast lähtub nähtavasti ka Ince, kui pakub välja nimed Hughes ja Bruce
                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ei mäleta Ince'i nüüd just nii tugeva peamängijana, kuid tuleb välja, et ikka oli.
                      väike chuckle
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Parim postitus: Mareki varasalvest.
                        Nõmedaim postitus:Jasperi madallend.
                        Naljakaim postitus: Kapral Tiitsi mälestused
                        Mul need ei avane. Koolon on puudu.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mul need ei avane. Koolon on puudu.
                          Nüüd peaks avanema.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Minu auhindade teema post läks manuaalsele ülevaatamisele? Spämmerite vastased meetmed?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Minu auhindade teema post läks manuaalsele ülevaatamisele? Spämmerite vastased meetmed?
                              Ma arvan, et esimesed hääled ei ole lihtsalt kellelegi meelepäraselt läinud. Edaspidi ikka vaadatakse üle, mis postitused läbi lähevad.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                keegi põhiteema pealkirja puuduvat d-tähte ei viitsi lisada? ilgelt häirib kusjuures.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X