320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ja teine küsimus, mis kuradi eesmärk on Icardil muidu on peale kottide sügamise ja niisama töllamise väljakul?
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma kardan, et sa ajad ta kellegi teisega segamini. Icardi kotid peaksid olema ta naise käes.

    See jäi vahepeal silma, võttis muigama

    Kommentaar


      Super! 😂
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Mind paneb tões ja vaimus käsi kokku lööma teatud kontingendi järjepidevus, kelle üks ja ainus mantra on "Eesti jalgpall on pask!", kes täiesti ilmselgelt Eesti klubijalgpallist grammivõrragi ei huvitu, ent kes ometi leiavad endas aina uut vaimujõudu, et järjepidevalt tulla foorumi Eesti jalgpalli alateemadesse, et siin kritiseerida, laita, mõnitada, alla lasta ja otsas trampida.

        Omamoodi tunnustust väärt, muidugi.

        Mulle näiteks absoluutselt ei lähe korda, grammi ka mitte, Ott Tänaku tegemised, ja ausalt öeldes ma pean rallisporti absoluutselt mõttetuks. Ta ei kõneta mind. Mul on SIIRALT savi sellest, mida Tänak teeb, mida või kus kuradi karuperses ta parasjagu võidab või ei võida, kas ta on omadega parasjagu kraavis, järves, kruusal või Zaporožetsis. Olen ikka aegajalt mõelnud, et miks ma peaksin minema kuhugi kuradi Kulbilohu kiiruskatsele metsa alla, perse märg, mätta otsas istuma? Miks ma peaksin seal õlut kaanima ja 0,7 sekundi jooksul minust mööda kihutava auto peale hingepõhjast röökima? Miks ma peaksin telekastki vaatama, kuidas inimesed autodega sõidavad? Miks... Minu arvates oleks vaja kõigepealt Viljandis Jakobsoni tänav korda teha enne, kui me saame hakata ennast rallirahvaks nimetama.

        Ralli ei koti mind. See ei lähe mulle korda. Mul on autorallist, selle karussellis tiirlevaist sportlastest ja fännidest, ralliestoonjatest ja saaremaarallidest siiralt, südamepõhjast pohhui. Aga, fucking hell, ma ei leia endast, vastupidiselt ülevalpool mainitud kontingendile, vaimujõudu, et minna Delfi kommentaariumisse või Facebooki, et seal päevade, nädalate ja kuude kaupa läbi peanaha iniseda, laita, halada, irvitada, mõnitada - NB! - esinedes sealjuures tulihingelise asjatundja ja ala poolehoidjana, isetu ja heasoovlikuna, ajuti ehk isegi okaskrooni juustele sätitades.

        Nii et, jah, mad respect. Vaprad vanad olete. Hambad tangis, käed rusikas, sõrmenukid valged, sitema jalgpallihomse poole. Uskumatu tahtejõud. Meresjevite vaim ei ole kuhugi kadunud, seda on liigutav tunnistada.

        Mis puutub konkreetselt ülevalpool välja käidud väidetesse, siis need on täis nii raju lühinägelikkust ja piiratust, et käed, millega ma äsja sellistele tahtejõuliselt omnipotensetele härradele vaimustunult aplodeerisin, vajuvad jõuetult küljele rippu.

        "Kas staadionil on pingeline ja huvitav," küsib too härra, andmata endale aru, et selle küsimuse küsimisega on ta iseenda jaoks tegelikult vastanud. Ei ole, Jope. Ei ole. Sinu jaoks ei ole. See on ka põhjus, miks sa oled tegija foorumis, mitte mõne Premium Liiga või esiliiga klubi tribüünil. Sellest küsimusest ja sellest vastusest tõukub ka üldine järeldus: sul polegi sinna asja. Sul ei ole seal huvitav. See ei huvita sind. Ergo, miks sa peaksidki sinna staadionile üldse minema? Miks mina peaksin Kulbilohu mustikametsas perset külmetama, et sajandiksekundiks möödavilksatava Sebastian Loebi auto tagaspoileri varju näha? Ei pea. Ei peagi. Mitte keegi ei pea mitte midagi.

        "Õnnetuseks on see toode väga vilets ja seda keeruline müüa," ütleb Jope. "Reklaamindus, kogukonnatöö ja teleülekanded on raharaisk," sedastab ta, ja projitseerib oma mentaalse kapatsiteedi hämaramad kurvid keskmisest laiema ja elegantselt hooletu pintslilöögiga kõigile ülejäänutele.

        12 kogukonnajuhti, kes praegu klubides palgal, on sellisel juhul... Väljasuremisele määratud idealistid? Lollakad? Oportunistid? Lihtsalt puugid EJL nisa küljes? Karin Pärnust on lollakas, et on suutnud Vapruse tribüünidele tuua rohkem publikut kui üheksa Premium Liiga klubi. Marek Viljandist on lollakas, et on Tuleviku publikuarvi kolme aastaga ligi kahekordseks ja stabiilselt kasvavaks keeranud. Jelena Narvast on lollakas, et toob Transi tribüünidele hulkuva koera, elus pettunud alkohooliku ja möödakõndiva tervisesportlase asemel täna keskmiselt üle kolmesaja narvalase?

        Aga ole hea, Jope, ütle palun Karinile ja Marekile ja Lenale ja nende kolleegidele, et nad on lollakad. Veiko Soole, Premium Liiga arendusjuhile, kes teeb 18-tunniseid tööpäevi kuus päeva nädalas, talle võid ka seletada, et ta raiskab lihtsalt mõttetult raha ja müüb tsellofaani pakendatud sitta. Neile, kes käivad Eesti klubijalgpalli vaatamas, igal aastal 15-20% võrra suuremates hulkades, võid muidugi ka oma loengumaterjalid saata, et nemad ka aru saaks, et see on debiilne, mis nad teevad.

        Ja kui sa juba selle teema peal oled, siis palun selgita mõne lihtlausega seda ka, kuidas Eesti klubide tribüünid täituvad (ja kas aasta, kahe või kahekümne jooksul? See on väga oluline) inimestega KOHE, kui igal viimasel kui kunstmurulapikesel on katus ja istmesoojendusega tribüünid. Või...

        Või on tegelikult asi hoopis nii, et kui nood staadionid on ükskord valmis ja tasuta kuuma teega tembtud Jägermeister piletihinna sees, seisavad nood tühjana järgmised üksteist aastat, sest... Noh, sest kedagi ei koti eriti see, mis seal staadionitel SEES toimub? Ja kas siis pole mitte taas, loodusseadusele kohaselt, platsis järgmised Suvalised Joped ja tee-pee-iksid, kes kasvavad nagu võililled läbi asfaldi, et siis teadjal ilmel küsida: türa, kaua võib?

        Tead, Jope, miks ma Teaduste Akadeemia presidendile Tarmo Soomerele Rosby lainete kineetilise teooria teemal loenguid ei pea?

        Ma ei tea neist lainetest mitte sittagi.

        Kui kuradi lihtne, kas pole?
        Salvestame
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Emotsioonid on osa jalgpallist, aga see vist pole päris see, mida me ootame?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            Kahtlen, et Zizou enne hooaja lõppu säkki saab.
            Raha talle ülemineku aknal ei antud ja selletõttu peaks isegi Perez aru saama, et sama materialiga, millega võeti läbi kobade la liga tiitel, ei ole sellel hooajal enam jätkusuutlik.
            Lisaks veel, et hetkel läheb Contel premieris hästi ja Everton ajas teda väidetavalt 2 hooaega taga. Pigem viskab Everton Contele rulli juurde ja ei lase teda nii lihtsalt minema.

            Muidugi minu enda arvamus Zizoust kui treenerist on, et varem on ta saanud valmis satsi, millega võideti tiitleid, aga kas ta oskab ise ka meeskonda üles ehitada, on kaheldav.

            Aasta kes see ikka neil Itaalia treeneritel vahet teeb

            Kommentaar


              Jah, tõepoolest pole mul see esimene kord, kui need 2 omavahel sassi ajan. Pole just suurim Itaalia jalgpalli fänn, aga need 2 nime proovin küll nüüd paremini eristada..

              Kommentaar


                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Jah, tõepoolest pole mul see esimene kord, kui need 2 omavahel sassi ajan. Pole just suurim Itaalia jalgpalli fänn, aga need 2 nime proovin küll nüüd paremini eristada..
                Ikka juhtub. Näiteks Bayern vs Atletico mängul ei teinud kommentaatorid vahet Mülleril ja Goretzkal, Tolissol ja Alabal (tavaliselt aetakse viimane Boatengiga pidevalt sassi) ning korra-kaks ütlesid Kimmichi kohta Lahm (stiilis: Lahm tegi ilusa söödu jne.). Need on inimesed, kes oma töö eest tasu saavad, omamata elemetaarseid teadmisi jalgpallist/positsioonidest või ei tee eeltööd. Kindlasti olen ka ise korra-kaks ämbreid siin foorumis kolistanud ja miskit sassi ajanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Ikka juhtub. Näiteks Bayern vs Atletico mängul ei teinud kommentaatorid vahet Mülleril ja Goretzkal, Tolissol ja Alabal (tavaliselt aetakse viimane Boatengiga pidevalt sassi) ning korra-kaks ütlesid Kimmichi kohta Lahm (stiilis: Lahm tegi ilusa söödu jne.). Need on inimesed, kes oma töö eest tasu saavad, omamata elemetaarseid teadmisi jalgpallist/positsioonidest või ei tee eeltööd. Kindlasti olen ka ise korra-kaks ämbreid siin foorumis kolistanud ja miskit sassi ajanud.
                  Okei, kui Kruus nüüd juhuslikult pakuks Lokomotivi - Bayerni mängu kommenteerida, siis oleks närv küll sees.

                  Pints aka Gestapo terav kõrv oleks patrullimas
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Okei, kui Kruus nüüd juhuslikult pakuks Lokomotivi - Bayerni mängu kommenteerida, siis oleks närv küll sees.

                    Pints aka Gestapo terav kõrv oleks patrullimas
                    Did nazi that coming.

                    Bayern vs Atletico piilusin olude sunnil üldse BT Spordi või Sky pealt.

                    Eesti kommentaatoreid (TV6 pealt siis) pole aastaid juba kuulanud, sest mõni üksik ainult teab millest ta ka räägib või teeb eeltööd. Ikka korratakse samu kulunuid/aegunuid stereotüüpe ning aasta-paari taguseid kuulujutte, mis juba korduvalt ümber lükatud. Muidugi ei saa nõuda, et nad kõigi kohta detailselt teaksid aga korduvalt kolistati oma teadmistega Bayerni/Bundesliga kohta nii tugevalt ämbreid, et loobusin sootuks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ikka juhtub. Näiteks Bayern vs Atletico mängul ei teinud kommentaatorid vahet Mülleril ja Goretzkal, Tolissol ja Alabal (tavaliselt aetakse viimane Boatengiga pidevalt sassi) ning korra-kaks ütlesid Kimmichi kohta Lahm (stiilis: Lahm tegi ilusa söödu jne.). Need on inimesed, kes oma töö eest tasu saavad, omamata elemetaarseid teadmisi jalgpallist/positsioonidest või ei tee eeltööd. Kindlasti olen ka ise korra-kaks ämbreid siin foorumis kolistanud ja miskit sassi ajanud.
                      Bayern vs Atleticot kommenteeris üks inimene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Bayern vs Atleticot kommenteeris üks inimene.
                        Kasutasin mitmust, sest I poolaeg jälgisin mängu ühe kanali vahendusel ja II poolaega juba teise pealt (vähemalt esimese peal kommenteerisid ka kaks inimest).
                        Kuna ei leidnud kiiruga head saksakeelset striimi, siis olin sunnitud kuulama inglasi/ameeriklasi.

                        *keegi võiks selle vestluse "läbusse" tõsta, et tulevikus oleks parimaid "pärle" ja nominatsioone lihtsam leida.

                        Kommentaar


                          Koondise mängul jäi kõrva, et Pandev lööb pea iga hooaeg Serie A-s 15-20 väravat. Tegelikuses on Pandev teinud oma parimal hooajal(2007/08) 14 väravat ja kõik ülejäänud jäävad pigem 10st alla.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Okei, kui Kruus nüüd juhuslikult pakuks Lokomotivi - Bayerni mängu kommenteerida, siis oleks närv küll sees.

                            Pints aka Gestapo terav kõrv oleks patrullimas
                            Tule ja tee minuga. Ma ei suuda nii palju eeltööd teha, et kõik mehed ära tunneks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tule ja tee minuga. Ma ei suuda nii palju eeltööd teha, et kõik mehed ära tunneks.
                              Teeme ära. Võtan Loko enda peale 😂
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                No kujuta ette, et lambist otsustatakse panna referendumile teema, et kas presidendiks võib kandideerida ka keegi peale Liverpooli fännide. Mingid peast segi pöörand city fännid kukuvad pool aastat meediat täis pasandama seletades, miks pooli fännid värdjad on, pooli fännid on hämmingus, miks nende peale situtakse kuigi neil pole kunagi mingeid eriõiguseid olnudki ja ülejäänud inimesed on närvis, et sellise idiootsuse peale 2 milli raisatakse. Ühiskonda liitev tegevus see ei ole ju.
                                See oli päris hea!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X