320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on nii naljakas paradoks kui Liverpooli fänn nomineerib kedagi jobuks ja huumorivaeseks vennaks

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      See on nii naljakas paradoks kui Liverpooli fänn nomineerib kedagi jobuks ja huumorivaeseks vennaks
      Ole ettevaatlik! Poolimaffiaga ei jamata! Need on need kõige karmimad vennad. Boobz juba kirjutab teksti välja, Mcna annab nõusoleku, et seda võib avaldada küll ja siis kanakari tuleb juba järgi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ole ettevaatlik! Poolimaffiaga ei jamata! Need on need kõige karmimad vennad. Boobz juba kirjutab teksti välja, Mcna annab nõusoleku, et seda võib avaldada küll ja siis kanakari tuleb juba järgi.
        Tegelt on kahju vaadata neid elus pettunuid ja kibestunud inimesi, kes lihtsalt tunnetavad oma olematut väärtust. Rõve ,,me oleme paremad kui teised attitude igal sammul saatmas,,.

        Kommentaar


          puhake jalga, amööbid.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Tegelt on kahju vaadata neid elus pettunuid ja kibestunud inimesi, kes lihtsalt tunnetavad oma olematut väärtust. Rõve ,,me oleme paremad kui teised attitude igal sammul saatmas,,.
            Kindlalt inglise alafoorumi kõige betam cuckide kamp jah, aga mis sa teed. "Ashamed of nothing, offended by everything" - ei käi asjata nende kohta ka üldises plaanis. Vennad kes uhkeldavad ignore listidega ja käivad seletemas teistes teemades kuidas klubide omavaheline tögamine ei ole üldse lahe, või kuidas kõik nende kohta öeldav on kohutavalt ebanaljakas, lähevad teevad süüdimatu näoga kuskil teises teemas kohe Evertoni kohta mõne täpselt samasuguse nalja. Mõni lausa fännab neist ju ka Evertoni. Ühesõnaga totaalne skiso värk.

            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            puhake jalga, amööbid.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Vaadates nimesid, kes järjest mingi kell klaviatuuri kallale said, tundus, et auhinnad läksid asja ette!
              Aga Stok kaevas mulle jälle kaka enne kevadet välja. Vaata marv, sinu varasalvest tuli alati täpselt samas formaadis ringikäivat toodangut, et toimetan kuhugi teemasse mingit eriti sapist löga ja kui keegi vastu ütleb, võtan populaarse always the victim sildi välja sest 'tüübid ei saa mu bänterist aru'! Yeee right. Sellel nö 'bänteril', ütleme siis, on vahe ja vahe kaa. Ehk, et näiteks murdocki või vince või wordprezi taoline itsitab Liverpooli üle, siis ei paista keegi end lasta segada, tegemist on - sinu keeles - 'kvaliteet-bäntziga'. Aga kui mingi katkematu 'palju õnne tiitli puhul' ja 'see on nii lame' ja 'täiega cringe' astub iga asja peale toast sisse, siis asi on ikka 'bänterist' sutsu kaugel, vaid läheb sinna maksimaalse kibeduse välja elamise kategooriasse. Sapine nokkimine pole nali, ära ole ise nüüd see victim, kui inimesed mõistagi su tõmblemist ei viitsi taluda. Bäntz, lol.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Vaadates nimesid, kes järjest mingi kell klaviatuuri kallale said, tundus, et auhinnad läksid asja ette!
                Aga Stok kaevas mulle jälle kaka enne kevadet välja. Vaata marv, sinu varasalvest tuli alati täpselt samas formaadis ringikäivat toodangut, et toimetan kuhugi teemasse mingit eriti sapist löga ja kui keegi vastu ütleb, võtan populaarse always the victim sildi välja sest 'tüübid ei saa mu bänterist aru'! Yeee right. Sellel nö 'bänteril', ütleme siis, on vahe ja vahe kaa. Ehk, et näiteks murdocki või vince või wordprezi taoline itsitab Liverpooli üle, siis ei paista keegi end lasta segada, tegemist on - sinu keeles - 'kvaliteet-bäntziga'. Aga kui mingi katkematu 'palju õnne tiitli puhul' ja 'see on nii lame' ja 'täiega cringe' astub iga asja peale toast sisse, siis asi on ikka 'bänterist' sutsu kaugel, vaid läheb sinna maksimaalse kibeduse välja elamise kategooriasse. Sapine nokkimine pole nali, ära ole ise nüüd see victim, kui inimesed mõistagi su tõmblemist ei viitsi taluda. Bäntz, lol.
                Live fännid on siis kibestunud jh... elust ? Oma tiimist ? Naisest ?

                Kommentaar


                  Jalgpallifoorum ju. Tuleb arvestada sellega, et on Bellamy stiilis kunne, kes pärast trenni situvad kellegi kingad täis ja siis on kõvad bänterikunnid ja pränklordid. Head peamängijad vms.

                  Mul on liiv ja sul on savi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Vaadates nimesid, kes järjest mingi kell klaviatuuri kallale said, tundus, et auhinnad läksid asja ette!
                    Aga Stok kaevas mulle jälle kaka enne kevadet välja. Vaata marv, sinu varasalvest tuli alati täpselt samas formaadis ringikäivat toodangut, et toimetan kuhugi teemasse mingit eriti sapist löga ja kui keegi vastu ütleb, võtan populaarse always the victim sildi välja sest 'tüübid ei saa mu bänterist aru'! Yeee right. Sellel nö 'bänteril', ütleme siis, on vahe ja vahe kaa. Ehk, et näiteks murdocki või vince või wordprezi taoline itsitab Liverpooli üle, siis ei paista keegi end lasta segada, tegemist on - sinu keeles - 'kvaliteet-bäntziga'. Aga kui mingi katkematu 'palju õnne tiitli puhul' ja 'see on nii lame' ja 'täiega cringe' astub iga asja peale toast sisse, siis asi on ikka 'bänterist' sutsu kaugel, vaid läheb sinna maksimaalse kibeduse välja elamise kategooriasse. Sapine nokkimine pole nali, ära ole ise nüüd see victim, kui inimesed mõistagi su tõmblemist ei viitsi taluda. Bäntz, lol.
                    Sa ise ja ka kõik teised kes selle halva huumori peale jubedasti solvuvad, tõmbavad ise täpselt samasugust igalpool mujal. Ainuke vahe on see, et mina teen taotuslikult halva recycled "kvaliteetnalja" aga te olete unironically huumorivaesed, ise sellest aru saamata. Aga nagu näha siis kuna sa oled selgelt ju ära kategoriseerinud oma peas kes "võivad itsitada" ja kes ei, siis on pidevalt vaja end kikki ajada teatud nimede puhul (kuna teised on liiga alfad foorumiisad su jaoks, et neile midagi julgeks öelda). Mul ei ole ausalt sooja ega külma Sinu nominatsioonidest - ei hakka keelama, ei täna, ei järgmine aasta. Rääkides "sapisest" ja "kibestunud" olekust - kujuta ette selle foorumi või jalka fännamise nii tõsiselt võtmist, et üldse tulla mingite ignore listide või jobude nomineerimistega siia esinema
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Vaadates nimesid, kes järjest mingi kell klaviatuuri kallale said, tundus, et auhinnad läksid asja ette!
                      Aga Stok kaevas mulle jälle kaka enne kevadet välja. Vaata marv, sinu varasalvest tuli alati täpselt samas formaadis ringikäivat toodangut, et toimetan kuhugi teemasse mingit eriti sapist löga ja kui keegi vastu ütleb, võtan populaarse always the victim sildi välja sest 'tüübid ei saa mu bänterist aru'! Yeee right. Sellel nö 'bänteril', ütleme siis, on vahe ja vahe kaa. Ehk, et näiteks murdocki või vince või wordprezi taoline itsitab Liverpooli üle, siis ei paista keegi end lasta segada, tegemist on - sinu keeles - 'kvaliteet-bäntziga'. Aga kui mingi katkematu 'palju õnne tiitli puhul' ja 'see on nii lame' ja 'täiega cringe' astub iga asja peale toast sisse, siis asi on ikka 'bänterist' sutsu kaugel, vaid läheb sinna maksimaalse kibeduse välja elamise kategooriasse. Sapine nokkimine pole nali, ära ole ise nüüd see victim, kui inimesed mõistagi su tõmblemist ei viitsi taluda. Bäntz, lol.
                      Puhkake jalga Stokiga, amööbid.

                      Kommentaar


                        No aga mis sa siis võtad nii tõsiselt ignolist on ikka selleks hea, et vältida vajadust oma peast pidevalt kinni haarata, nagu ma praegu pidin taas tegema, seega jäägu sa sinna oma tryhardimisega.



                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Naljakaim postitus: m007 retsept Man Cityle, kuidas tiitlit võita
                        link? üldse ei tule tuttav ette
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          No aga mis sa siis võtad nii tõsiselt ignolist on ikka selleks hea, et vältida vajadust oma peast pidevalt kinni haarata, nagu ma praegu pidin taas tegema, seega jäägu sa sinna oma tryhardimisega.
                          Ole täitsa rahulik, ei ole siiani võtnud ja ei võta ka edaspidi. Igno rahulikult, seda parem teistele kui sa koguaeg hüsteeriliselt kriiskama ei kuku kui taaskord keegi sinu kvaliteedinõuetele ei vasta kuskil teemas.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            link? üldse ei tule tuttav ette
                            On juba paar päeva habet ka kogunud
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma ei hõiskaks siin siiski enne õhtut. Kõik on siiski klubi enda kätes.
                            Pehme variant - maksa Pocchettinole ja Kloppile 25 milli ja võta nad Pepi kõrvale abitreeneriteks.

                            Keskmine variant - osta Spursilt 500 milli eest Kane, Son, Alli, Moura ja Eriksen. Poolilt sama summa eest Salah, Mane, Firmino, Shaqiri ja van Dijk. Inglise liigas, karikas ja meistrite liigas kasuta erinevaid võistkondi.

                            Raske variant - korralda suur pidu. Spursile anna halvaks läinud kalapastat. Liverpooli pidu korralda saatkonnas ja kutsu kahe lennukiga esinema Saudi Araabia tuntuim popansambel Prince and Assassins. Pärast pidu ei leia keegi enam Pooli mängijaid, kuigi saatkonna turvakaamerad näitavad ilmselgelt, et meeskond lahkus ühes tükis. Pärast pead küll põhjendama kohalikus kommunaalametis, et miks heitvee näitajad ühel kuul ebanormaalselt suured on. Eks mingid tüübid protestivad, aga paiskad Liverpooli tanklatesse sitaks odava bensu ja kõik on jälle rõõmsad. Suveks ei mäleta enam keegi, et mingine Salah üldse olemas oli.

                            Seega pea püsti! Midagi pole kadunud!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              On juba paar päeva habet ka kogunud
                              silly me
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Sa ise ja ka kõik teised kes selle halva huumori peale jubedasti solvuvad, tõmbavad ise täpselt samasugust igalpool mujal. Ainuke vahe on see, et mina teen taotuslikult halva recycled "kvaliteetnalja" aga te olete unironically huumorivaesed, ise sellest aru saamata. Aga nagu näha siis kuna sa oled selgelt ju ära kategoriseerinud oma peas kes "võivad itsitada" ja kes ei, siis on pidevalt vaja end kikki ajada teatud nimede puhul (kuna teised on liiga alfad foorumiisad su jaoks, et neile midagi julgeks öelda). Mul ei ole ausalt sooja ega külma Sinu nominatsioonidest - ei hakka keelama, ei täna, ei järgmine aasta. Rääkides "sapisest" ja "kibestunud" olekust - kujuta ette selle foorumi või jalka fännamise nii tõsiselt võtmist, et üldse tulla mingite ignore listide või jobude nomineerimistega siia esinema
                                +1
                                Paremini ei oleks saanudki öelda. I love it

                                Kommentaar

                                Working...
                                X