320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Päevapoliitika on suvaliseks kiunumiseks ja üksteise solvamiseks pigem muutunud
    Asjalikku arutelu pole seal pea kunagi saanud pidada.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      LaRaBla ja kaala sõnavõtud koondise ja päevapoliitika teemades juunikuus tuleks ka siia ära märkida.
      Ma pigem märgiks ära kasutaja nonoh'i püüdluse selgitada, sest see kannatlikkus on imetlusväärne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Ma pigem märgiks ära kasutaja nonoh'i püüdluse selgitada, sest see kannatlikkus on imetlusväärne.
        + 1
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Jõuluvana mängib küll sellise suhtumisega oma aktsiad maha. Aga noh, sõnavabadus ja jutud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Jõuluvana mängib küll sellise suhtumisega oma aktsiad maha. Aga noh, sõnavabadus ja jutud.
            Jah, ise vingume omavahel, et keegi ei käi, kõik on pask, üleüldse õudus. Aga kui tuleb välismaalane, siis "ah, imeline, super, märtsis ei ole hangesid, põnevus laes, ise tean kõiki mängijaid".

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Jah, ise vingume omavahel, et keegi ei käi, kõik on pask, üleüldse õudus. Aga kui tuleb välismaalane, siis "ah, imeline, super, märtsis ei ole hangesid, põnevus laes, ise tean kõiki mängijaid".
              Ei, vastupidi. Muidugi tuleb ausalt rääkida miinuskohtadest, aga kui keegi alustab oma lauset" eesti liiga on igav" aga noh, mängudel ka ei käi, siis minge putsi ikka ilusti.

              Kommentaar


                Selle teksti suurim probleem on see, et "mind ei huvita" asemel on kirjas "kedagi ei huvita". Mind ka ei huvita, samas reaalselt on olemas ka inimesed, keda see huvitab ja neid ei ole ainult 50-100.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jah, ise vingume omavahel, et keegi ei käi, kõik on pask, üleüldse õudus. Aga kui tuleb välismaalane, siis "ah, imeline, super, märtsis ei ole hangesid, põnevus laes, ise tean kõiki mängijaid".
                  Ah? kes nii ütles? Jõuluvana hakkas jaurama, et liiga on igav, kohal käib 50-100 inimest, kusjuures ise ei tea sedagi, kes liigas mängivad, mille peale talle öeldi, et see on bs, mida see tekst ka on. Keegi pole öelnud, et kõik on super jne...

                  Kommentaar


                    kuskil on mingi salajane ingliskeelne soccerneti foorum ka? või see on titanicboy foorumist võetud?

                    Kommentaar


                      Respekt neile kes kohapeal käivad! Mis Meistriliiga keskmine attendance on muidu? Fannikultuuri puudumisest on ju jalka kontekstis pikalt räägitud. Kui ma veel Tartus elasin, siis kolmanda liiga Welco fännid tegid rohkem müra kui Tammeka omad.

                      Kommentaar



                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        kuskil on mingi salajane ingliskeelne soccerneti foorum ka? või see on titanicboy foorumist võetud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Jah, ise vingume omavahel, et keegi ei käi, kõik on pask, üleüldse õudus. Aga kui tuleb välismaalane, siis "ah, imeline, super, märtsis ei ole hangesid, põnevus laes, ise tean kõiki mängijaid".
                          Igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga see peab ka millegil tuginema. J6u1uv4n4 postitus on saatesarjast "Ma ei tea sellest mitte vähimatki, aga ikka pean ära panema".
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Jah, ise vingume omavahel, et keegi ei käi, kõik on pask, üleüldse õudus. Aga kui tuleb välismaalane, siis "ah, imeline, super, märtsis ei ole hangesid, põnevus laes, ise tean kõiki mängijaid".
                            Ma arvan, et on väga suur vahe kas sa valetad, et mängudel käib 50-100 inimest või ütled kuidas asjad tegelikult on. Võtame näiteks Kalevi kodumängud, alati on päris vinged üritused korraldatud ja eriti lastele, vaatajaid peaks ka olema üle 100 iga mäng, keskmiselt äkki 250-400 või isegi rohkem.

                            Normaalne vend soovitaks kalevi kodumängu näiteks talle, äkki klavan jägab jälle rahvale nänni ja saab normaalse elamuse. Miks peab ainult vinguma.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga see peab ka millegil tuginema. J6u1van4n4 postitus on saatesarjast "Ma ei tea sellest mitte vähimatki, aga ikka pean ära panema".
                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ma arvan, et on väga suur vahe kas sa valetad, et mängudel käib 50-100 inimest või ütled kuidas asjad tegelikult on. Võtame näiteks Kalevi kodumängud, alati on päris vinged üritused korraldatud ja eriti lastele, vaatajaid peaks ka olema üle 100 iga mäng, keskmiselt äkki 250-400 või isegi rohkem.

                              Normaalne vend soovitaks kalevi kodumängu näiteks talle, äkki klavan jägab jälle rahvale nänni ja saab normaalse elamuse. Miks peab ainult vinguma.
                              + 1

                              Telefonist polnud ennist mahtu pikemalt kirjutada kui "This is bullshit".
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Ma sõnastan ehk ebapopulaarse arvamuse, kuid mida niiväga valet j6u1uv4n4 ütles?

                                Ärge valesti aru saage, ma armastan jalgpalli, ma armastan eesti jalgpalli ja üritan seda igal võimalusel populariseerida. Need, kes mind teavad, võivad kinnitada.

                                Aga laias laastus on Eesti Premium Liiga ühe mängu keskmine publik keskmiselt alla 400 inimese. Vooru peale ca 2000 inimest. Ja kui vaadata näiteks "Silm peale" episoodide vaadatavust, siis ma võingi öelda, et Eesti Premium Liigast hoolib ca 2000 inimest. Ja seegi number on nii suur tänu selgelt alamakstud entusiastide igapäevatööle, millele ei osata korralikku boosti anda.

                                Jah, j6ulukas ütles 50-100. Aga see on ikka seesama masendavalt väike number. Kas te arvate, et nüüd norrakas saab suurema vaimustuse osaliseks, kui see number on 400? Või millal meil keegi väljaspool Tallinnat meistriks tuleb? Ses mõttes oli Narva karikavõit väga hea.

                                Küsimus on selles, et mida igaüks meist teha saab. Minna staadionile, vedada sõpru, tarbida vastavat meediat, pushida seda...

                                Ma olen jõuga läbi surunud projekti Balaball. Pole midagi erilist, aga näitena sobib suurepäraselt. Venekeelne elanikkond on meie (spordi) meediast täiesti eemaldunud. Ja järsku keegi teeb siin vene keeles ja teeb huvitavalt ja kohalikest. Ja siis selle kõige entusiasmi taustal, mul on imelik kogeda inimeste laiskust ja kohati tahtmatust mind aidata. Vahel üks klõps, üks repost, üks share teeb nii suure töö ära.

                                Muide mu kaassaatejuht on pärit Venemaalt ja tal on YT kanal maailma jalgpallist. Filmides episoode Ida-Virumaal, Tallinnas on kõik väikesed poisid teda ära tundnud. Nad tarbivad oma meediumit sealt. Aga nende huvi jalgpalli vastu on meeletu.

                                Meie jalgpallis (spordis) on hulgi pärle, mis on peidus. Otsime neid koos üles ja arendame spordikultuuri. Hetkel huvitab kohalik sport mingi 1% elanikkonnast.

                                Meie jalgpalliliiga on muidugi kallis meile, kuid ärme nüüd liiga pilvedes ka hõlju.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X