320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    olemas on «muuda postitust» nupp,elx!
    liiga ajamahukas, pealegi ei tea siis kunagi kas keegi on su posti juba lugenud ning hakkab seda uuesti tegema. ja loomulikult läheb sedasi postituse autentsus kaduma. Ma arvan, et kui ma uue postituse eelmise muutmise asemel teen, siis keegi sellest kahju ei kannata. Ainuke kahju on kulutatud kettaruum foorumi serveris aga mina olen selles osas nii väikene tegija, et kui panna kõigile mingi limiit peale, siis mul oleks veel sinnani aega küll ja veel.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ja see optimistlik Liverpooli tüüp oli Jose
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ma ei hakanud parimaid, iroonilisemaid ega seksikamaid postitajaid valima, kuna ma lihtsalt ei ole alati foorumit regulaarselt lugenud ja siin on niikuinii ainult tüübid, aga kesa jutt vassiljevi aasta kodanikuks valimise kohta on ju enamjaolt tõsi, v.a. vahest kesikute kohta. ütleksin isegi, et see on üks ta üks parimaid ja õiglasema hinnangu postitusi foorumis, millest isegi ei kumanud läbi kolkapatriotismi või marurahvuslust nagu sageli kombeks. mingit eesti-vene integratsiooni ei ole niivõinaa olemas, kuna see tähendab sisuliselt venelaste muutumist eestlasteks ja see on tõesti rohkem selliste "aktiivsete vene noorte" pärusmaa. imelik küll, et foorumi "kvaliteetpostitajad" selle postituse peale nii leili läksid. vassiljev on küll eesti koondise eest super aasta teinud ja väärib kindlasti tunnustust, miks mitte ka auhinda, ent võiks suuta laiemaid, üldisemaid tendentse samuti hoomata (millele delfi artikkel ka tegelikult vihjas) ning mitte kritiseerida neid, kes need välja ütlevad. iseasi muidugi, kas inimeste sõnavalik ja ajastus alati kõige kohasemad on.

        Kommentaar


          Millal asi lukku ja pidulik gaalaõhtu ?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Artur Vaata postitust
            mingit eesti-vene integratsiooni ei ole niivõinaa olemas, kuna see tähendab sisuliselt venelaste muutumist eestlasteks ja see on tõesti rohkem selliste "aktiivsete vene noorte" pärusmaa.
            Kuidas? Integratsioon ehk lõimimine ehk sidumine. Tegemist ei ole ajupesuga, ka sisuliselt mitte. Praktiliselt kogu praeguse valitsuse lõimumispoliitika tugineb eesti keele õppevõimaluste parandamisele - kas keele ära õppimine on tõesti vaid "aktiivsete vene noorte" pärusmaa ja nii pea, kui oskad eesti keeles "tere" öelda, on kõik juured läbi lõigatud?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Cännu, tulen kindlasti, anna teada.
              Võtan Jansu kaasa, tingimusel, et sa vead counti kohale.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Cännu, tulen kindlasti, anna teada.
                Võtan Jansu kaasa, tingimusel, et sa vead counti kohale.
                ok tundub aus kaup. Hoian sind kursis kui oleme vaatama minemas.

                Kommentaar


                  Tofoa on sitt host. Teatud kategooriad on puudu esimesest postist ja selletõttu on par dakk. Ei viitsi täpsustada, sest täna on väga paks päev.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Millal need kokku liidetakse ja võitjad teatavaks tehakse? Count juba närvitseb ju :S
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Countil pole midagi pabistada, seljavõit taas.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Count läheb teeb Arsenali teemas kohe auringi

                        Kommentaar


                          No kerge pussu ta juba lasi.

                          Kommentaar


                            Ennustuse auhinnad---
                            Hei,kas keegi eelmise hooaja eest oma auhinna kätte on saanud ennustajatest ml ja 1 liiga?2011 eest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Keda igatsen Smörr oli lahe, kus kadus?
                              Smörr muutis minu teada nime Mehhakaks.

                              Kommentaar


                                Vist mitte

                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                lostprophet -> Mehhakas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X